Xbox One szybciej w naszych domach

mk89

Użytkownik
Użytkownik
Wczorajszy dzień przyniósł niespodziewaną zmianę Polityki Microsoftu, sprawiając tym samym radość ogromnej liczbie graczy. Dziś już wiemy, że nową konsolę giganta z Redmond będzie można ściągnąć zza granicy.

Zmartwiła Was wiadomość o niemożności odpalenia Xboksa One w naszym kraju przed oficjalnym wprowadzeniem next-gena do sklepów? Cóż, wczorajsze rewelacje znajdują potwierdzenie w kolejnych słowach.

W rozmowie z serwisem Kotaku, główny dyrektor ds. produktów, Mark Whitten potwierdził wczorajszą wiadomość o usunięciu blokady regionalnej nowej konsoli i dodał:

"Naszą nową konsolę można kupić gdzie tylko się chce i grać na niej w dowolnym miejscu na świecie. Odpalisz na niej także używaną grę. Nie ma tu miejsca dla żadnych wcześniej zapowiedzianych restrykcji."

Możemy więc odetchnąć z ulgą i znów zastanawiać się nad sprowadzeniem Xboksa One zza granicy. Chyba, że nasz piękny kraj niespodziewanie otrzyma ten sam termin światowej premiery, co niektóre państwa. Widzicie realną wizję takiej możliwości?

Xbox One szybciej w naszych domach - Aktualności - PPE.pl - PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 - Portal PSX Extreme
 

Nazir

Banned
Ja mimo wszystko pozostaję przy PS4. Sam fakt, że M$ planował wprowadzić takie zabezpieczenia nie świadczy o nich dobrze. Większość graczy pewnie myśli podobnie. To M$ chciał wszystkich inwigilować i wprowadzać monopol, a nie Nintendo czy Sony. Nawet jeśli teraz wszystko jest cacy to mając takie pomysły na początku generacji nie ma gwarancji, że nie spróbują wprowadzić tych wszystkich zabezpieczeń znowu. Część pewnie się na nowo teraz przekonała do Xone, kupi konsolę, a M$ cichaczem zrobi swoje. Oczywiście tylko takie moje gdybanie ale przez ich pierwotne założenia nie można nie być podejrzliwym co do ich intencji.
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Naszą nową konsolę można kupić gdzie tylko się chce i grać na niej w dowolnym miejscu na świecie. Odpalisz na niej także używaną grę. Nie ma tu miejsca dla żadnych wcześniej zapowiedzianych restrykcji.
Uwierzę jak przeczytam o tm na stronie MS. Do tej pory wszystkie źródła angielskie które odszukałem i przestudiowałem nie stwierdzały takiego tanu rzeczy. Na jednej z Polskich stron było złe tłumaczenie , które teraz wszyscy cytują dalej ... i dalej ...
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
ja i tak pozostane przy PS4 bo po 1 bedzie tansza ,po 2 obawiam sie ze z moga byc problemy z RROdem an początku ,"zle wspomnienia ;/ "wiec wole PS4 a kiedys zmienie na Xboxa ;]
 

generis29

Banned
Wole wode niz zabawke dla prysztatych nastolatkow.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Miłe zagranie przez MS ale uraz pozostaje.
 

dziarkos14

Banned
ja i tak pozostane przy PS4 bo po 1 bedzie tansza ,po 2 obawiam sie ze z moga byc problemy z RROdem an początku ,"zle wspomnienia ;/ "wiec wole PS4 a kiedys zmienie na Xboxa ;]
Słaby argument a YLOD? Ja również jak na razie nie zmieniam zdania, ale powinno się to jakoś wyjaśnić po premierze.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
tylko pegasus
 

x360gltich

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze usuńcie obowiązek kupowania konsoli z kinectem, zmniejszając tym samym jej cenę a wybiorę właśnie XONE.
 

starpaker

Użytkownik
Użytkownik
Ale to jest całkiem możliwe, że Microsoft umożliwi zakup nowej konsoli dla Polski poprzez zagranicznych dostawców. Tylko pytanie, jak będzie wtedy z regionami tych konsol jak chodzi o Xbox Live
 

Do góry Bottom