Xbox one wiatrak tyka TO NIE USTERKA

shorty19882

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanko: na jaki okres Microsoft (a właściwie sklepy RTV) dają gwarancję na Xboxa One? Byłem w media expercie i mi powiedzieli że rok a gdy coś tam dokupię to wtedy nawet 4lata... wtf?
 

Haqu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja swojego chyba jednak poślę na gwarancję najszybciej jak sie da, bo podczas gry w Dead Rising 3 to klikanie nie ustaje, robi sie może troche cichsze

Co do gwarancji to jest ona na 2 lata.
Kod:
 http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/warranties-and-repair/getting-your-product-serviced
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
aktiualizacja z pl dashem jak zauważyłem działa gorzej niż wczesniej na angielskim us/uk/ireland/canada , przykład z grą diablo 3 soul of reaper ultimate evil edition w angielskim dashu smiga jak być powino po przełączeniu na pl dash zamułka co jest ??? sprawdzcie na inych ustawieniach regionu konsoli czy to cos da
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
ja mam region usa, podczas grania w gry jest cisza jak makiem zasiał, ja na razie zostawiam najwyzej bede sie wk***iał potem...
 

Haqu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale skoro są ludzie bez tego problemu to nie wiem czy soft coś naprawi bo oni mają przecież ten sam...
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki dźwięk od grudnia. Słyszę go tylko jak przyłożę ucho do konsoli. Podczas grania, nawet w nocy jest całkowicie niesłyszalny.

PS. Żadnego nowego softu nie będzie. Siedzę na forum dla beta testerów i są tylko pojedyńcze przypadki że komuś przeszkadza ten dźwięk jak przyłoży ucho. Problemu nie ma. Jeżeli słyszycie ten dźwięk z dwóch metrów podczas granie to wtedy jest problem i śmiało można konsole reklamować. Jeżeli natomiast słyszycie ten dźwięk wyłącznie z 20 cenymetrów to dajcie sobie spokój z wymianą.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
hha ciekawe czy posiadacze ps4 z nierówną podstawą czy urywajacymi się gumkami ds4 też tak się troskali o to żeby reklamować konsole jako zepsutą ? myślę że to tzw trolling ktoś podlał oliwy...trzeba odczekać wszystko wróci do normy do kolejnej przypadłosci którejś ze stron konfliktu(teraz już tak można to nazwać)
 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie też coś rzęzi. Słychać z bardzo bliska takie jakby pstrykanie, brzęczenie, jakby prądu przepięcia (takie trzaski). Na razie kilka godzin działa. Jutro pogram dopiero w Forzę to się zobaczy.
 

Haqu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hha ciekawe czy posiadacze ps4 z nierówną podstawą czy urywajacymi się gumkami ds4 też tak się troskali o to żeby reklamować konsole jako zepsutą ? myślę że to tzw trolling ktoś podlał oliwy...trzeba odczekać wszystko wróci do normy do kolejnej przypadłosci którejś ze stron konfliktu(teraz już tak można to nazwać)
żaden trolling kolego, po prostu chcę się upewnić, że ten dźwięk nie jest niczym groźnym dla przyszłej eksploatacji sprzętu, bo skoro jedni mają zupełnie niesłyszalną konsolę a innym coś tam brzęczy to może coś jest na rzeczy. Jak gram to mi to nie przeszkadza, słyszę to jak przybliżę się do konsoli. PS4 chodzi głośniej, nie wydaje natomiast takiego dziwnego dźwięku
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Problem to jest jak w nocy odpalam grę na PS4. Jakbym odkurzacz włączył. A Wam przeszkadzają jakieś szmery słyszalne z kilkunastu centymetrów. Bez jaja panowie. Przez 10 miechów nic się u mnie nie stało, to i u Was będzie dobrze. Cieszcie się konsolą a nie zamartwiajcie pierdołami.
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie też coś rzęzi. Słychać z bardzo bliska takie jakby pstrykanie, brzęczenie, jakby prądu przepięcia (takie trzaski). Na razie kilka godzin działa. Jutro pogram dopiero w Forzę to się zobaczy.
Ja mam tak od zakupu konsoli, z tym że od kilku tyg. ten hałas strasznie mnie już irytuję jak dzisiaj odpaliłem forze ...nie do wytrzymania (jest to wadliwy dysk bo co innego) jak tylko odpalę grę konsola zaczyna swój koncert haha poczekam jeszcze kilka dni i leci do serwisu.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Problem to jest jak w nocy odpalam grę na PS4. Jakbym odkurzacz włączył. A Wam przeszkadzają jakieś szmery słyszalne z kilkunastu centymetrów. Bez jaja panowie. Przez 10 miechów nic się u mnie nie stało, to i u Was będzie dobrze. Cieszcie się konsolą a nie zamartwiajcie pierdołami.
Tylko że przez taką rzekomą pierdołę długo się nie nacieszysz konsolą.
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że przez taką rzekomą pierdołę długo się nie nacieszysz konsolą.
Przecież napisałem że tak mam od 10 miesięcy....

Mój komputer wydaje identyczne dźwięki, tylko że głośniejsze od 5 lat i jakoś wciąż chodzi.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Przecież napisałem że tak mam od 10 miesięcy....

Mój komputer wydaje identyczne dźwięki, tylko że głośniejsze od 5 lat i jakoś wciąż chodzi.
Komputer to nie konsola, co najwyżej głupie porównanie (tak jakbyś porównywał dzisiejsze części komputerowe do tych z przed dekady które były o niebo lepsze jeżeli chodzi o długotrwałość/żywotność)......

Jak pisałem wcześniej zostaw to dalej w spokoju, to długo się nie pocieszysz konsolą. Równie dobrze może ci to pierdyknąć po gwarancji i wtedy będzie tylko zgrzytanie zębów i przeklinanie. Wtedy konsola nada się tylko na hasiok, już wtedy nie będziesz mówił/pisał "przestańcie się zamartwiać pierdołami".
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam tak od zakupu konsoli, z tym że od kilku tyg. ten hałas strasznie mnie już irytuję jak dzisiaj odpaliłem forze ...nie do wytrzymania (jest to wadliwy dysk bo co innego) jak tylko odpalę grę konsola zaczyna swój koncert haha poczekam jeszcze kilka dni i leci do serwisu.
to jest inny problem bo u nas podczas gry jest cisza.
Buractwo bagatelizujące problem - MS Wam płaci?
u mnie, w dashboardzie dzwiek jest na tyle glosny ze moze byc wlaczony TV i leciec mecz czy cokolwiek a to slychac. Zajrzelibyście na zagraniczne, oficjalne forum, tam oficjalny suport pisze żeby odsyłać konsole.
tutaj wspomniany watek
Xbox.com Forums
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
Ci którzy mają ten sam problem co ja, napiszcie prosze Wasze MFR Date, zapewne będą to okolice czerwca 2014?

co jest bardzo ważne i co ludzie piszą

What people must understand is when you send your BRAND NEW xbox for repair most of the time you are given a SECOND HAND refurb as a replacement.

to znaczy ze w wiekszosci przypadkow gdy odsylali konsole z tym problemem dostawali konsole "refurbished" czyli odnawianą, co znaczy mniej więcej tyle, że kupiliśmy nowego xboxa, wysyłamy go do MS a oni odsyłają nam odnowioną używkę bez tego problemu.
 

FLEX Jastrzebie

Użytkownik
Użytkownik
Jak sprawdzi datę produkcji?
 

loniexz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie. Czy problem dotyczy tylko wersji bez kinecta? Planuje kupić XO ale w zestawie z kinectem i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was ma wersję z kinectem w zestawie i czy też Xbox zachowuje się w ten sposób?
 

azi

Użytkownik
Użytkownik
Jak sprawdzi datę produkcji?
na spodzie konsoli MFR DATE


loniexz, jesli chodzi o nowe konosole to skarza sie tylko ludzie ktorzy kupili bez kinecta, ale niektorzy ktorzy kupili z kinectem jakis czas temu, updatowali i np odlaczyli kinecta zeby sprawdzic - tez miewaja problem.

Kolesie na zagranicznym pisza ze gadali z konsultantami i oni mowia ze konsola moze byc wymieniona tak jak pisalem wyzej na "refurbished"... Tak, zaraz ktos napisze "i co z tego, bedzie dzialac to graj" - ale nie placilem za uzywke tylko za nowke.
 

FLEX Jastrzebie

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam bez i mój XO chodzi cicho jedynie dysk słychać jak w kompie, ale zasilacz mam coś głośny bo buczy głośniej niż sama konsola
 

Do góry Bottom