1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One X + 1440p

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pawlenko, Maj 30, 2018.

1. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam zakupiłem Xboxa One X z myślą o aktualizacji która ma wspierać monitory 1440p. Konsola jest zaktualizowana do najnowszej wersji systemu, który miał wspierać monitory 1440p jednak po podpięciu monitora pod konsolę nie mam możliwości wyboru 1440p. Dodam, że monitor to Acer Predator X34. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją ??

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. rychu8818

rychu8818 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    148
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Pewnie masz ustawione automatyczne wykrywanie w ustawieniach wideo zmień na HDMI i powinna się pojawić możliwość wyboru 1440p

4. pawlenko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki @rychu8818@rychu8818 tak właśnie zrobiłem :) i faktycznie pojawiło się 1440p jednak gdy wybiorę 1440p to ekran na monitorze jest czarny. Wyczytałem co nieco na stronie producenta i albo to jest wada właśnie portu HDMI ponieważ poprzez HDMI puszcza tylko 50Hz . Mam jeszcze jedno rozwiązanie ale żeby sprawdzić muszę zakupić kabel DP <-> HDMI. Ponieważ poprzez DP puszcza już normalnie 100Hz

5. MirBar

MirBar Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Co to jest dp przepraszam? Ciekawa informacja bo ja mam tv 120hz matrycę ale nie mogę puścić sygnału innego niż 60hz a mam podłączone hdmi

6. pawlenko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @MirBar@MirBar DP to display port. Przy rozdzielczości 1440p mój monitor poprzez HDMI puszcza tylko 50hz zaś przy DP puszcza już powyżej. Dlatego wydaje mi się że podłączenie xboxa poprzez DP <-> HDMI powinno rozwiązać mój problem i puści przynajmniej te 60Hz co pozwoli mi odpalić konsolę na tym monitorze.

Wczytywanie...

Poleć forum