Xbox One X Xbox One X - FAQ

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemanko czy obecnie opłaca się kupić eskę? jeśli nie planuje się rozbudowy TV do 4k?czy gry dalej będą działać na esce? czy tylko pod x będą robione gry? tv 4k na pewno nie będę miał przez kilka ładnych lat :)ł mam Samsunga 32 cale.Boje się trochę czy konsola uciągnie nowe gry,które będą wychodzić.
Oczywiście, że opłaca się. Ja również nie zamierzam posiadać TV 4k w najbliższej przyszłości, dlatego nie zwlekałem z zakupem konsoli i zamiast przepłacić to kupiłem wersję 'S'. Konsola uciągnie jak najbardziej wszystko, z tą różnicą, że nie obsługuje jedynie 4K. Wiadomo no, jakieś tam podrasowania graficzne tytułów które wyszły i tych które wyjdą względem wersji FAT i S, ale to tylko zwykły bajer.. ;)

pg5frankie

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
x to jest produkt tak jakby w wersji pro, ale ciągle należy do tej samej rodziny więc każda gra będzie wychodzić też na xbox one i one s, na xbox one x będziesz miał "lepsze doznania" więcej fps czy lepsza rozdzielczość nic więcej i aż tyle.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Patrząc teraz na promocje na zagranicznych sklepach XOs to cena zajebiaszcza :)

Desdid

Świeżak
Świeżak
Patrząc teraz na promocje na zagranicznych sklepach XOs to cena zajebiaszcza :)
Tak ale wersje 500GB :) i trzeba dyskiem zewnętrznym się ratować.Wersji 1TB mało już ciężko utrafić.Na allegro są ale sprzedawcy tyle komentarzy mają złych,że strach brać :)

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odebrał już ktoś?? :>

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odebrał już ktoś?? :>
Raczej nie było wysyłek wcześniej. O 18 dostałem smsa, że sprzęt jest w drodze do sklepu.
Teraz, żeby tylko w pracy sobie palców nie poucinać i o 14 po odbiór ;)

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
One X Scorpio w domu :)

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
One X Scorpio w domu :)
Jak masz tv 4k to sprawdź w ustawieniach konsoli czy masz wlaczona rozdzielczość tv na 4k, bo u mnie domyślnie bylo na 1080p

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
domyślnie dźwięk jest na stereo a wideo na 1080, trzeba zmienić ;)

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja bym prosił o wrażenia z użytkowania osób które nie posiadają (jeszcze [emoji41]) TV 4K , czy są jakieś widoczne różnice w pracy/wydajności porównując do XO fat/eS. Jak są to z chęcią poczytam i pewnie nie tylko ja.

by taptalk

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak masz tv 4k to sprawdź w ustawieniach konsoli czy masz wlaczona rozdzielczość tv na 4k, bo u mnie domyślnie bylo na 1080p
Musiałem najpierw przełączyć tv w tryb UHD, po tej operacji konsola wystawiła komunikat czy nie chcę przejść na 4K.

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Musiałem najpierw przełączyć tv w tryb UHD, po tej operacji konsola wystawiła komunikat czy nie chcę przejść na 4K.
Ja miałem już tak ustawione wczesniej, a mimo to odpaliła się w 1080p

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na TV 4K w grach obsługujących 3 tryby grafiki
1. Resolution
2. Performance
3. Graphics Improved

lepiej wybierać 1 czy 3?

Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za ciebie mamy decydować czy wolisz rozdzielczość, wydajność czy ulepszoną grafikę ? No to ja wybieram ulepszoną grafikę.

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za ciebie mamy decydować czy wolisz rozdzielczość, wydajność czy ulepszoną grafikę ? No to ja wybieram ulepszoną grafikę.
Chodzi mi o to, co daje lepszy efekt?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodzi mi o to, co daje lepszy efekt?

Resolution to tryb w którym utrzymywana jest maksymalnie jak najwyższa rozdzielczość do natywnej.
Performance to tryb w którym utrzymywana jest maksymalna wydajność.
Graphics Improved to tryb w którym liczy się maksymalna ilość detali.

R- >4K
P - 60fps
GI - detale.

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozumiem, chodzi mi o to że np. Lepiej wybrać rozdzielczość bo lepsza grafika nie wiele daje... albo odwrotnie.
Jak z teksturami w ustawieniach graficznych?

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale to zależy od upodobań. Jeden woli piwo drugi żyto.

Do góry Bottom