Xbox One X Xbox One X - FAQ

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gry w wersji cyfrowej możesz kupować w sklepie Microsoft bezpośrednio na konsoli lub kod do gry w sklepach internetowych. Mając kod wpisujesz go na konsoli. Gra jest przypisywana do konta (e-maila) na zawsze.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Chcieliśmy fifę 20 kupić
Fife 20 masz teraz w EEA... Zakup jej jest praktycznie nieopłacalny...
 

tomu0

Świeżak
Świeżak
Fife 20 masz teraz w EEA... Zakup jej jest praktycznie nieopłacalny...
Czyli że co? Nie pogramy? Sorki ale naprawdę skrótów nie ogarniam. Mi to trzeba tak łopatologicznie
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To że abonament Ea Access jest za parę groszy na miecha i po co kupować pełną wersję jak można to mieć za grosze razem z innymi grami

 

tomu0

Świeżak
Świeżak
To że abonament Ea Access jest za parę groszy na miecha i po co kupować pełną wersję jak można to mieć za grosze razem z innymi grami

Dzięki śliczne. Dużo mi to dało. Powiedz mi np w wersji próbnej dostępnej na tym EEA Fifa 20 są wszystkie drużyny? Czy ograniczony zakres?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
wersji próbnej dostępnej
To nie jest wersja próbna.... od wczoraj jest PEŁNA!
 

tomu0

Świeżak
Świeżak
To nie jest wersja próbna.... od wczoraj jest PEŁNA!
Ostatnie durne pytanie. Czyli płacę sobie abonament i normalnie mogę grać w to kiedy chce tak? Internet potrzebny do tego?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak i Tak
 

tomu0

Świeżak
Świeżak
I tam normalnie w menu jest EEA czy trzeba jakoś przez przeglądarkę wejść?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ciężko Ci poczytać? Aplikacje na XO się pobiera EEA i tam wszystko jest...
 

tomu0

Świeżak
Świeżak
Dzięki Śliczne za pomoc.
Ciężko Ci poczytać? Aplikacje na XO się pobiera EEA i tam wszystko jest...
 

Xbox1950NH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej wszystkim,

Po wielu latach wracam do grania a Xboxie (tym razem na wersji one s).Nie jestem jeszcze na bieżąco z tymi wszystkimi game passami etc i stąd pytaie.

Czy dobrze rozumiem, że gdy zakupie Xbox Game Pass Ultimate to w pakiecie mam de facto: Gry z game pass, Gry z EA Play oraz pakiet xbox live gold?
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zgadza się :)
 

Xbox1950NH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki wielkie za odpowiedź !

A jeszcze takie jedno pytanie.Na Allegro widzę oferty gier, ale nie na nośniku ale.wortialnych.Pisze tam coś o przeniesieniu licencji z konta na konto.Na czym to polega i czy jest legalne ?

Pzdr
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sprzedawca udostępnia Ci konto z grami. Czy to jest full legalne ? Tego nie wiem. Wszystko zależy skąd pochodzą środki na zakup tych gier na tych kontach. Po Twojej stronie ryzyka odnośnie legalności nie ma, po prostu kupujesz. Ryzyko jedynie jest takie, że sprzedawca może sprzedać kilku osobom naraz to samo konto i nie będziecie mogli pograć w gry, bo będzie Cię wylogowywać, albo zmieni hasło do konta i Ci się nie załaduje gra. Jeden z forumowiczów pisał, że zwykle konta mu działają do 3mc albo dłużej, bo komentarz negatywny sprzedawcy można do 90 dni wystawić :D Ja jestem sceptycznie nastawiony na te konta i nigdy tego nie kupowałem. Chcesz zaoszczędzić a w końcowym rozliczeniu zapłacisz dwa razy :) Lepiej szukaj używanych gier pudełkowych, przecen na gry cyfrowe, albo promocji na innych regionach na gry cyfrowe i możliwości zakupu poprzez VPN :)
 

Xbox1950NH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Super dzięki za doprecyzowanie A jeszcze jedno pytanie.Czy na Xbox one wychodzą jakieś sensowne gry na Kinecta ? Żona chciała głównie jakieś Zumby,Dance'y i Fitnessy, ale mam wrażenie że żadne nie są wspierane przez nowe urządzenie czy to prawda ? I jeśli tak to czy Kinect 2.0 podejdzie do mojego starego x360? Bo mam opcje go zwrócić i właśnie się zastanawiam czy Microsoft wprowadził taka chora politykę ..
 
Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kinecta już uśmiercili, nie jest dalej wspierany. To co do tej pory wyszło, to jest, ale nic więcej już nie będzie.Kinect 2.0 nie pasuje do X360 (może są jakieś przeróbki w internetach, ale nie słyszałem o nich :) ). Także kinect do X360 osobno, do Xbox One osobno. Druga sprawa jest taka, że więcej gier pod kinect wyszło zdecydowanie na Xbox360. Jeśli masz X360, to łatwiej i taniej będzie na tę konsolę kupić gierki pod kinecta ;)
 

Xbox1950NH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kinecta już uśmiercili, nie jest dalej wspierany. To co do tej pory wyszło, to jest, ale nic więcej już nie będzie.Kinect 2.0 nie pasuje do X360 (może są jakieś przeróbki w internetach, ale nie słyszałem o nich :) ). Także kinect do X360 osobno, do Xbox One osobno. Druga sprawa jest taka, że więcej gier pod kinect wyszło zdecydowanie na Xbox360. Jeśli masz X360, to łatwiej i taniej będzie na tę konsolę kupić gierki pod kinecta ;)
No tak więc zwrócę kinecta do XONE bo poprzez głupią politykę Microsoftu nie obsługuję gier z X360 na kinecta.. Dokupię po prostu kinecta do 360tki i tam żona sobie pogra :D Szkoda mi trochę tylko miejsca, ale cóż począć :)
 

Do góry Bottom