Xbox One X Xbox One X - FAQ

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemanko czy obecnie opłaca się kupić eskę? jeśli nie planuje się rozbudowy TV do 4k?czy gry dalej będą działać na esce? czy tylko pod x będą robione gry? tv 4k na pewno nie będę miał przez kilka ładnych lat :)ł mam Samsunga 32 cale.Boje się trochę czy konsola uciągnie nowe gry,które będą wychodzić.
Oczywiście, że opłaca się. Ja również nie zamierzam posiadać TV 4k w najbliższej przyszłości, dlatego nie zwlekałem z zakupem konsoli i zamiast przepłacić to kupiłem wersję 'S'. Konsola uciągnie jak najbardziej wszystko, z tą różnicą, że nie obsługuje jedynie 4K. Wiadomo no, jakieś tam podrasowania graficzne tytułów które wyszły i tych które wyjdą względem wersji FAT i S, ale to tylko zwykły bajer.. ;)
 

pg5frankie

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
x to jest produkt tak jakby w wersji pro, ale ciągle należy do tej samej rodziny więc każda gra będzie wychodzić też na xbox one i one s, na xbox one x będziesz miał "lepsze doznania" więcej fps czy lepsza rozdzielczość nic więcej i aż tyle.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Patrząc teraz na promocje na zagranicznych sklepach XOs to cena zajebiaszcza :)
 

Desdid

Świeżak
Świeżak
Patrząc teraz na promocje na zagranicznych sklepach XOs to cena zajebiaszcza :)
Tak ale wersje 500GB :) i trzeba dyskiem zewnętrznym się ratować.Wersji 1TB mało już ciężko utrafić.Na allegro są ale sprzedawcy tyle komentarzy mają złych,że strach brać :)
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odebrał już ktoś?? :>
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odebrał już ktoś?? :>
Raczej nie było wysyłek wcześniej. O 18 dostałem smsa, że sprzęt jest w drodze do sklepu.
Teraz, żeby tylko w pracy sobie palców nie poucinać i o 14 po odbiór ;)
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
One X Scorpio w domu :)
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
One X Scorpio w domu :)
Jak masz tv 4k to sprawdź w ustawieniach konsoli czy masz wlaczona rozdzielczość tv na 4k, bo u mnie domyślnie bylo na 1080p
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
domyślnie dźwięk jest na stereo a wideo na 1080, trzeba zmienić ;)
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja bym prosił o wrażenia z użytkowania osób które nie posiadają (jeszcze [emoji41]) TV 4K , czy są jakieś widoczne różnice w pracy/wydajności porównując do XO fat/eS. Jak są to z chęcią poczytam i pewnie nie tylko ja.

by taptalk
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak masz tv 4k to sprawdź w ustawieniach konsoli czy masz wlaczona rozdzielczość tv na 4k, bo u mnie domyślnie bylo na 1080p
Musiałem najpierw przełączyć tv w tryb UHD, po tej operacji konsola wystawiła komunikat czy nie chcę przejść na 4K.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Musiałem najpierw przełączyć tv w tryb UHD, po tej operacji konsola wystawiła komunikat czy nie chcę przejść na 4K.
Ja miałem już tak ustawione wczesniej, a mimo to odpaliła się w 1080p
 

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na TV 4K w grach obsługujących 3 tryby grafiki
1. Resolution
2. Performance
3. Graphics Improved

lepiej wybierać 1 czy 3?



Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za ciebie mamy decydować czy wolisz rozdzielczość, wydajność czy ulepszoną grafikę ? No to ja wybieram ulepszoną grafikę.
 

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za ciebie mamy decydować czy wolisz rozdzielczość, wydajność czy ulepszoną grafikę ? No to ja wybieram ulepszoną grafikę.
Chodzi mi o to, co daje lepszy efekt?

Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodzi mi o to, co daje lepszy efekt?

Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka
Resolution to tryb w którym utrzymywana jest maksymalnie jak najwyższa rozdzielczość do natywnej.
Performance to tryb w którym utrzymywana jest maksymalna wydajność.
Graphics Improved to tryb w którym liczy się maksymalna ilość detali.


R- >4K
P - 60fps
GI - detale.
 

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozumiem, chodzi mi o to że np. Lepiej wybrać rozdzielczość bo lepsza grafika nie wiele daje... albo odwrotnie.
Jak z teksturami w ustawieniach graficznych?

Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale to zależy od upodobań. Jeden woli piwo drugi żyto.
 

RobertoooF

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy konsola nadal wymaga pobierania wielu GB danych mimo że nasz telewizor nie obsługuje 4k?
 

tomu0

Świeżak
Świeżak
Witam, Jestem tu nowy a w świecie XBOKS praktycznie świeżak. Kiedyś się grało w starsze konsole i tyle. Mam dziecinne pytanie. Otóż kolega kupił dzieciakowi xboksa one digital version. Czy ktoś mógłby mi opisać krok po kroku jak wygląda sprawa z kupnem kodów do gier na internecie? Chcieliśmy fifę 20 kupić. Jak to robić co potem z kodem, gdzie go wpisać. Czy to jest bezterminowe itd. Z góry wielkie dzięki.
 

Do góry Bottom