• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox One X tryb offline

Barcelonista

Świeżak
Świeżak
Jeśli chciałbym bardzo zagrać w dana grę ale wyskoczy mi aktualizacja która waży np. ok 40gb mogę włączyć tryb offline i w nią zagrać? Pytam bo mam internet 4 mbs i czekanie aż się zaktualizuje trwa wieki a wolę żeby pobierało się w trybie instant on jak nie gram.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konsola w trybie instant jest włączona ale pracuje na x% mocy, obcięte jest taktowanie zegarów procesora, napięcie itd. Jest to o tyle dobra funkcja że będąc np. w pracy klikasz na www/apce pobierz i ci się pobiera, konsola także synchronizuje save, klipy, screeny z chmurą oraz aktualizuję się dashboard. Gdzieś tam w opcjach była taka po której zaznaczeniu gry będą się samoczynnie aktualizować w tym trybie ale teraz dokładnie nie wskażę tego > strzelam że to może być w zakładce zasilanie > tryb pracy > instant on.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z takim netem to pobieraj nawet jak grasz, a najlepiej zrób listę pobierania i niech się pobiera cały czas. Nawet jakbyś miał super szybki internet to xbox i tak daje priorytet na granie i spowalnia pobieranie.

Barcelonista

Świeżak
Świeżak
Z takim netem to pobieraj nawet jak grasz, a najlepiej zrób listę pobierania i niech się pobiera cały czas. Nawet jakbyś miał super szybki internet to xbox i tak daje priorytet na granie i spowalnia pobieranie.
Teoretycznie tak ale w dana grę nie zagram jak się aktualizuje natomiast zostaje pograć w inną. A od ilu % można grać w dana grę jak się aktualizuje?

Do góry