Xbox One X tryb offline

Barcelonista

Świeżak
Świeżak
Jeśli chciałbym bardzo zagrać w dana grę ale wyskoczy mi aktualizacja która waży np. ok 40gb mogę włączyć tryb offline i w nią zagrać? Pytam bo mam internet 4 mbs i czekanie aż się zaktualizuje trwa wieki a wolę żeby pobierało się w trybie instant on jak nie gram.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak już zaczęło weryfikować/pobierać to nie.
 

Barcelonista

Świeżak
Świeżak
Jak już zaczęło weryfikować/pobierać to nie.
A wgl jak pracuje tryb instant on? Konsola się włącza i instaluje/aktualizuje jak jest taka możliwość i jak się wszystko pobierze to wyłącza? Taki tryb czuwania jakby?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A wgl jak pracuje tryb instant on? Konsola się włącza i instaluje/aktualizuje jak jest taka możliwość i jak się wszystko pobierze to wyłącza? Taki tryb czuwania jakby?
Ona jest cały czas uruchomiona tylko tak jakby uśpiona. Nie wyłącza się po pobraniu.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konsola w trybie instant jest włączona ale pracuje na x% mocy, obcięte jest taktowanie zegarów procesora, napięcie itd. Jest to o tyle dobra funkcja że będąc np. w pracy klikasz na www/apce pobierz i ci się pobiera, konsola także synchronizuje save, klipy, screeny z chmurą oraz aktualizuję się dashboard. Gdzieś tam w opcjach była taka po której zaznaczeniu gry będą się samoczynnie aktualizować w tym trybie ale teraz dokładnie nie wskażę tego > strzelam że to może być w zakładce zasilanie > tryb pracy > instant on.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z takim netem to pobieraj nawet jak grasz, a najlepiej zrób listę pobierania i niech się pobiera cały czas. Nawet jakbyś miał super szybki internet to xbox i tak daje priorytet na granie i spowalnia pobieranie.
 

Barcelonista

Świeżak
Świeżak
Z takim netem to pobieraj nawet jak grasz, a najlepiej zrób listę pobierania i niech się pobiera cały czas. Nawet jakbyś miał super szybki internet to xbox i tak daje priorytet na granie i spowalnia pobieranie.
Teoretycznie tak ale w dana grę nie zagram jak się aktualizuje natomiast zostaje pograć w inną. A od ilu % można grać w dana grę jak się aktualizuje?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdy będzie można odpalić grę to zostaniesz o tym poinformowany, nie ma reguły, natomiast lepiej poczekać aż zainstaluje się w pełni.
 

Barcelonista

Świeżak
Świeżak
Gdy będzie można odpalić grę to zostaniesz o tym poinformowany, nie ma reguły, natomiast lepiej poczekać aż zainstaluje się w pełni.
Czyli mówisz brać Xboxa one x nawet z internetem jaki mam te 4 mbs?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak, tak, tak.
 

Barcelonista

Świeżak
Świeżak
Tak, tak, tak.
Dzięki wielkie za pomoc, mało jest takich na necie co chociaż w spokoju wytłumacza i nie wyśmieją. Zdrowych!!
 

Do góry Bottom