Xbox One xbox one x vs ps4 pro

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam dylemat a byłem pewny że kupię nowego Xbox'a One X ze względu na to że ma mocniejsze bebechy w środku i lepsze 4k :) Lecz teraz mam przemyślenia czy nie lepiej zainwestować w ps4 pro przemawia za nim niższa cena a tak bardzo nie różni się parametrami. Liczę na pomoc z góry dzięki :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam mam dylemat a byłem pewny że kupię nowego Xbox'a One X ze względu na to że ma mocniejsze bebechy w środku i lepsze 4k :) Lecz teraz mam przemyślenia czy nie lepiej zainwestować w ps4 pro przemawia za nim niższa cena a tak bardzo nie różni się parametrami. Liczę na pomoc z góry dzięki :D
Porównaj sobie gry, które Cie bardziej interesują, a nie która konsola w jakiej cenie i jakie ma bebechy. PS4 ma świetne exy, a MS już w sumie exów nie ma, bo je wypchał też na PC. Tak czy siak porównaj sobie "exy", bo multiplatformy możesz grać niezależnie od wyboru konsoli.

 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie biorę pod uwagę ilość gier na wyłączność w konsoli więc pytanie czy opłaca się dopłacać do x'a ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie chodzi o ilość, a o jakość tych gier. Konsole kupuje się głównie dla gier jakby nie patrzeć. Najlepiej idź do jakiegoś Media Marktu, pograj na obu konsolach to będziesz bardziej wiedział, w którym kierunku zmierzać, na którym padzie dobrze się będzie grało, koszt abonamentów do grania po sieci, jakie są promocje na gry, jakie gry w ofercie abonamentowej, kultura pracy konsoli. Jest co porównywać ;) Ja Ci nie odpowiem czy warto brać XOX'a bo mam Skę i uważam, że nie widzę sensu zmiany na XOX, bo i tak we wszystko zagram co wyjdzie na XO. PS4 również posiadam, ale tego zwykłego fata. Jeśli mam wybierać wg gier to PS4 zdecydowanie, jeśli jednak patrzeć na całokształt to Xbox.
 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I nadal jestem w kropce, ale dzięki za pomoc :D
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kup ps4 pro i znikaj z tego forum.

wysłano z urządzenia mobilnego.
 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kup ps4 pro i znikaj z tego forum.

wysłano z urządzenia mobilnego.
Za takie komentarze dziękuję :fakju-kartoflu::tits:
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Kawii, jeżeli nie interesują Cię gry na wyłączność to musisz polegać w głównej mierze na cenie jaką jesteś w stanie zapłacić a potem wziąć pod uwagę takie aspekty jak sam wygląd konsoli, wygodę użytkowania (mówię tutaj głównie o padzie), ceny gier.
Patrząc z Twojego punktu widzenia. Nie wspomniałeś nic na temat, czy posiadasz/posiadałeś jakąkolwiek konsolę starszej generacji.
Decydując się na XBOX, bierz XBOX ONE X, ponieważ jest bardziej przyszłościowy. Sytuacja ma się tak samo w przypadku PlayStation i PS4 Pro.
Ostateczny wyrób należy do Ciebie. Nikt za Ciebie nie zdecyduje co kupić. Twoja decyzja i Twoje pieniądze ;)

Powodzenia :)
 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Kawii, jeżeli nie interesują Cię gry na wyłączność to musisz polegać w głównej mierze na cenie jaką jesteś w stanie zapłacić a potem wziąć pod uwagę takie aspekty jak sam wygląd konsoli, wygodę użytkowania (mówię tutaj głównie o padzie), ceny gier.
Patrząc z Twojego punktu widzenia. Nie wspomniałeś nic na temat, czy posiadasz/posiadałeś jakąkolwiek konsolę starszej generacji.
Decydując się na XBOX, bierz XBOX ONE X, ponieważ jest bardziej przyszłościowy. Sytuacja ma się tak samo w przypadku PlayStation i PS4 Pro.
Ostateczny wyrób należy do Ciebie. Nikt za Ciebie nie zdecyduje co kupić. Twoja decyzja i Twoje pieniądze ;)

Powodzenia :)
Miałem długi czas xbox 360 Slim , nie miałem od tamtego czasu żadnej konsoli minęły 2 lata i czas aby zakupić sobie którąś z konsol przemawiała za mną x one x ale no trudny wybór tym bardziej że przed nami czarny piątek więc wyprzedaże będą więc ps4 jeszcze taniej się dorwie :D Chyba trzeba zrobić wyliczankę i wybrać tą konsolę na którą padnie :p
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najlepiej bierz obie :p
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli chodzi o czarny piątek, to nie mam pewności, czy możesz liczyć na jakąkolwiek promocję XBOX ONE X, ale mogę się mylić :)
Wybacz, ale rozbawił mnie ten wątek dotyczący wyliczanki.


Decyzja należy do Ciebie :)

Kup najlepiej obie konsole i problem rozwiązany :hajs:
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przy kupnie 2 konsoli to ja bym nawet przemyślał, żeby jedna z nich była z poprzedniej generacji x360/ps3 - bo jak grałeś na x360 to pewnie masz jakiś sentyment do starszych gier a na konsolę poprzedniej generacji można kupić dużo tańsze gry, których na ryku wtórnym jest pełno.
 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przemawia za mna napewno pad od X'a ale nie robi to jakiejś większej różnicy będę kupował też tv 4k 55" i musze sobie chyba sam odpowiedzieć na pytanie która konsola będzie odpowiedniejsza.
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z takim podejściem sie nigdy nie zdecydujesz :)

Wydaje mi się, że wygodą użytkowania pada, brakiem upodobań co do konkretnych gier lub gier na wyłączność oraz zamiarem zakupu telewizora 4K w przyszłości, odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie dotyczące "którą konsole wybrać"

Męska decyzja :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z takim podejściem sie nigdy nie zdecydujesz :)

Wydaje mi się, że wygodą użytkowania pada, brakiem upodobań co do konkretnych gier lub gier na wyłączność oraz zamiarem zakupu telewizora 4K w przyszłości, odpowiedziałeś sobie na swoje pytanie dotyczące "którą konsole wybrać"

Męska decyzja :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
No teraz tylko pytanie jaki TV 4k z HDR , mam do przeznaczenia ok 3500zł na TV 55" 4k z hdr najlepiej aby niski input lag i płynność myślałem nad LG 55UJ6517 , ale ciężko znaleźć cokolwiek na temat tego TV.
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tych pieniądzach, biorąc pod uwagę Twoje wymagania co do wielkości i jakości obrazu, sądzę, że ciężko bedzie znaleźć coś co będzie miało dobrej jakości obraz w tych pieniądzach.

Wydaje mi się, że na dobrej klasy telewizor 4K trzeba przeznaczyć trochę więcej. Napisz na forum specjalizującym się w tym HDTV polska itp, tam polecą Ci dokładnie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tych pieniądzach, biorąc pod uwagę Twoje wymagania co do wielkości i jakości obrazu, sądzę, że ciężko bedzie znaleźć coś co będzie miało dobrej jakości obraz w tych pieniądzach.

Wydaje mi się, że na dobrej klasy telewizor 4K trzeba przeznaczyć trochę więcej. Napisz na forum specjalizującym się w tym HDTV polska itp, tam polecą Ci dokładnie.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Okej dzięki , napewno napiszę tam na forum w sprawie TV. Teraz pytanie czy opłaca się czekać na Czarny Piątek czy przecenią nam nowego Xboxa One X :D :D :D :D
 

xbox.user

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tego nikt Ci nie powie. Według mnie nie licz na to, że cena zejdzie poniżej 2000 zł, o ile w ogóle zejdzie :)
@kuleczka91, co sądzisz na ten temat?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Przeaceania raczej stare xbox one

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Kawii

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też mi się wydaje że nie zostanie przeceniona nowa konsola XOX , no ale warto poczekać jakby czasami mieli jakąś niespodziankę :)
 

Do góry Bottom