Xbox One z patchem w dniu premiery

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Łatki to już nie tylko domena gier, ale i konsol. Po premierze Wii U gracze męczyli się ze sporej wagi patchem. Podobnie będzie w przypadku Xboksa One, który także wymagał będzie zassania danych z sieci tuż po podpięciu go pod telewizor. Na szczęście proces pobierania ma być krótki.

Marc Whitten z Microsoftu powiedział serwisowi IGN, że ściąganie premierowej łatki nie powinno zająć więcej niż 15-20 minut. Redmond dołożyło wszelkich starań, by patch niezbędny tak do rozgrywki offline, jak i online znalazła się jak najszybciej na dysku świeżo zakupionej konsoli. Takie czasy.​

 

darvd29

Użytkownik
Użytkownik
Nie powinno zająć więcej niż 15-20 minut? Co to za news?! Przecież ja z netem 10Mb/s nie będę ściągał tyle ile mój kumpel z netem 2Mb/s... Informacja bezcelowa. Podajcie rozmiar, a nie czas...
 

Sowa

Użytkownik
Użytkownik
Już mamy dziury w base kernel? ;)
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam neta 2Mb/s też będę sciągał 15 minut?,a jak ktoś nie ma neta to będzie się męczył z dziurawą konsolą czy w ogóle nie odpali gier ?
 

xcorsten

Banned
Up@ Dokładnie. Co jeśli nie ściągniesz ? Nie zagrasz? Pokaże się komunikat "Albo pobierzesz, albo spier*****?"
 

fanfnanan

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie, jeśli nie będzie możliwości grania bez instalacji tego patcha to znaczy że na pudełku powinno być napisane stosowne info o wymogu podłączenia konsoli do internetu. Tym samym wycofanie się MS z obowiązku bycia online nie będzie aktualne- przynajmniej na początku. :)
 

speedi93

Użytkownik
Użytkownik
Może lepiej nie aktualizować bo może to jakaś dziura w sofcie która pomoże "modderom" :D
Ale jak na razie to pożyjemy zobaczymy. :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Buehehe konsola nie wyszła a tu już jakieś patchy do niej.. M$ you RULEZ!!

 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Łatka "podrasowująca" konsole o te zapowiadane kilka Mhz :D I teraz czasy modemów 56kbs i to 15-20 minut pobierania patcha :D Im bliżej premiery obydwu nowych konsol, tym więcej rozczarowań.
 
Konsola zapewne już w produkcji i nie dali rady wgrać poprawionego dasha, pewnie z bety jeszcze będą mieć. Upragrade to chwila nie ma co narzekać.
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
zanim konsola pojawi się oficjalnie w Polsce to pewnie dostanie jeszcze z 50 takich patchy - nie ma co marudzić bo nas póki co to nie dotknie, jednym z plusów opóźnienia w premierze, jest to, że dostaniemy już w miarę sprawdzony i kompletny produkt ze wszystkimi aktualizacjami
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
zanim konsola pojawi się oficjalnie w Polsce dostanie jeszcze z 50 takich patchy - nie ma co marudzić bo nas póki co to nie dotknie, jednym z plusów opóźnienia w premierze, jest to, że dostaniemy już w miarę sprawdzony i kompletny produkt ze wszystkimi aktualizacjami
A skąd Ty masz takie informacje ? Człowieku jakie 50 patchy ?
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
A skąd Ty masz takie informacje ? Człowieku jakie 50 patchy ?
mam na myśli, że PRAWDOPODOBNIE, a liczba 50 jest czysto hipotetyczna - chciałem powiedzieć, że do czasu premiery u nas pojawi się pewnie jeszcze sporo poprawek do nowego systemu,
na przyszłość polecam czytać z odrobiną zrozumienia i nie czepiać się o byle g****
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Ja mam neta 2Mb/s też będę sciągał 15 minut?,a jak ktoś nie ma neta to będzie się męczył z dziurawą konsolą czy w ogóle nie odpali gier ?
Up@ Dokładnie. Co jeśli nie ściągniesz ? Nie zagrasz? Pokaże się komunikat "Albo pobierzesz, albo spier*****?"
W takim razie, jeśli nie będzie możliwości grania bez instalacji tego patcha to znaczy że na pudełku powinno być napisane stosowne info o wymogu podłączenia konsoli do internetu. Tym samym wycofanie się MS z obowiązku bycia online nie będzie aktualne- przynajmniej na początku. :)
Buehehe konsola nie wyszła a tu już jakieś patchy do niej.. M$ you RULEZ!!
Przecież przy pierwszym odpaleniu będziesz musiał mieć połączenie do internetu, później dopiero możesz się odłączyć - było to mówione w momencie znoszenia obowiązku always online. Patch najprawdopodobniej m.in. likwiduje właśnie ten wymóg i podkręca procek.
 

Do góry Bottom