Xbox one z zagranicy

Omen0909

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ,mam możliwość kupienia xboxa one kupionego za granica i mam pytanie czy ten xbox ma jakieś ograniczenia jak bede go uzuwał w Polsce i czy bedzię można w nim ustawić polski jezyk ??
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
W xone nie ma blokady regionu.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Normalnie ustawisz polski język sam mam xo z Niemiec i wszystko jest ok nie ma żadnych blokad

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zalezy skad go bierzesz, jak z USA/Kanady to potrzebujesz europejski zasilacz na 230V
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
tak na marginesie mam pytanko
jak ktoś kupuje xo który był użytkowany miał pobrane aktualizacje a przy sprzedaży ma przywrócone ustawienai fabryczne to czy nowy nowy nabywca który uruchomi konsole bedze musial mieć dostep do internetu i znow pobrać startowa latke - te 500mb?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak na marginesie mam pytanko
jak ktoś kupuje xo który był użytkowany miał pobrane aktualizacje a przy sprzedaży ma przywrócone ustawienai fabryczne to czy nowy nowy nabywca który uruchomi konsole bedze musial mieć dostep do internetu i znow pobrać startowa latke - te 500mb?
Po przywróceniu ustawień fabrycznych nie trzeba pobierać aktualizacji i nie musisz mieć dostępu do neta

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jestes pewny? ja w swoim pierwszym ONE po przywroceniu ustawien fabrycznych musialem pobierac aktualizacje na nowo
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jestes pewny? ja w swoim pierwszym ONE po przywroceniu ustawien fabrycznych musialem pobierac aktualizacje na nowo
W tamtym tyg robiłem reset do fabrycznych i konsola Noe wolała pobierania aktualizacji od nowa

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Beaverus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jeżeli kupuje konsole xo w UK, ustawiam region i język na konsoli Polski, to kupując gry tutaj (pudełkowe) np. Forza Horizon 2 i Batman będe miał dostępny także język Polski ? CZy tylko Angielski ?
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jeżeli kupuje konsole xo w UK, ustawiam region i język na konsoli Polski, to kupując gry tutaj (pudełkowe) np. Forza Horizon 2 i Batman będe miał dostępny także język Polski ? CZy tylko Angielski ?
Jeśli gra ma PL lokalizacje to będziesz miał PL.
 

Beaverus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli patrząc na przykład Forzy Horizon 2, nie ma na pudełku żadnej informacji nt. języka, a jak kupie pudełko to będe miał po Polsku jeżeli tylko am ustawiony język i lokalizacje na polską?
Czy mam szukac specjalnego pudełka z językiem polskim ?
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, czy jak kupię konsolę z Anglii to gwarancja będzie respektowana w Polsce czy nie? I czy do gwarancji jest potrzebny dowód zakupu czy wystarczy data produkcji konsoli/nr seryjny itp?

Pozdrawiam
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Numer seryjny.
Musisz konsole zarejestrować na siebie na stronie my service xbox.
Gorzej jak poprzedni wlasciciel jej nie wyrejestrował.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest nowa także raczej nie była rejestrowana ale dopytam. Czyli mam rozumieć, że mimo tego, że jest z Angielskiej dystrybucji Microsoft Polska weźmie na serwis w razie potrzeby?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Tak bo to i tak jedzie zazwyczaj do Niemiec.
Ja mam np. Konsolę z Francji i nie ma problemu z gwarancja.
Tylko musisz zarejestrować,problem moze byc gdy okres gwarancji ma stronie bedzie krotszy niz dwa lata bo wtedy musisz przedstawić paragon aby wydluzyli do dwoch lat

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
I o taką odpowiedź mi chodziło - dzięki
 

MelonPult16

Świeżak
Świeżak
Nie ma blokady regionu możesz zmienić język
 

Do góry Bottom