Xbox One zawieszanie od czasu do czasu

Rafał Jankowski

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem otóż od czasu do czasu zawiesza mi się konsola i wydaję przy tym terkoczący jednostajny dźwięk.Czy ktoś miał już taki problem? Nie raz wystarczy wyjść do pulpitu i po problemie.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem raz taki problem grając w Metro Redux że mi się zacięło i też trzeba było do pulpitu wyjść
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja bym dał do serwisu puki jest jeszcze gwarancja. Mój xbox tez się kiedyś czasem zawiesił lecz po którejś aktualizacji już nie ma takiego problemu
 

Rafał Jankowski

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy po tej najnowszej czy będzie zawieszał...mi to się dzieje przeważnie raz na 2 tygodnie.
 

mako1993

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mialem juz tak chyba 5 razy a kupilem konsole w premiere w polsce.Nie wiem czym to jest spowodowane obraz sie zawiesza i wydaje stukajacy dzwiek max 20s i wywala do menu
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam to samo, kij wie o co chodzi
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam to samo, kij wie o co chodzi
Miałem to samo w Tomb Raider ale dziwne że tylko na tym tytule szczerze to jakoś się tym nie przejmuje

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja na to trafiłam przy Forzy Horizon z 2x i raz w Dying_Light. Też nie mam pojęcia co się dzieje, ale nie przejęłam się tym specjalnie, bo bardzo rzadko to się zdarza ;-)
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam przy the crew wild run

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

mako1993

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma znaczenia przy jakiej grze tylko ja zauwazylem ze mi sie to dzieje przy zapchanym dysku ale moge sie mylic
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma znaczenia przy jakiej grze tylko ja zauwazylem ze mi sie to dzieje przy zapchanym dysku ale moge sie mylic
To się mylisz, ja mam 1,7 TB wolne i mi się to zdarzyło ;P Nie wiem no, ja to potraktowałam jako bug, że gra się crashuje, ma do tego prawo. Póki nie jest to nagminne to mi to nie przeszkadza ;-)
 

mako1993

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziwna sprawa czasami mam tak przy dlugiej grze a ostatnio mialem na samym poczatku odpalenia konsoli
 

Pawel1234q

Świeżak
Świeżak
Witam mam taki problem, a więc. Odpalam grę fifa 18 na xbox one s gdy dojdzie do pojawienia się graczy na boisku właśnie słychać stukający dźwięk i wywala do menu. Co może być powodem ? Instalowałem oprogramowanie, resetowałem konsole , reinstal gry i nic
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Niestety zgłaszam ten sam problem. Myślałem że może konsola mi się przegrzewa. Zdarza się to głównie przy większej zadymie graficznej.

Problem dotyczy zarówno gier na Xbox one jak i na grach z poprzedniej generacji.
 

Do góry Bottom