Xbox One znów triumfuje w USA - sierpniowy wynik lepszy o ponad 100 tys. sztuk od PS4!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



W lipcu Xbox One udało się zdetronizować PS4 w amerykańskim rankingu najlepiej rozchodzących się konsol. Sprawdźmy jak sytuacja wyglądała w Stanach Zjednoczonych w sierpniu...

Wynik lipcowy, w którym Xbox One sprzedawał się lepiej od PS4 w USA mógł trochę zaskakiwać, bo został wykręcony w okresie bezpośrednio poprzedzającym premierę Xbox One S.

Tym razem grupa NPD przedstawiła już oczywiście wyniki po wprowadzeniu na rynek Xbox One S. Okazuje się, że sprzęt Microsoftu utrzymał kolejny miesiąc przewagę nad PS4!

Wg NPD konsola Microsoftu rozeszła się w sierpniu w ilości 274 tysięcy egzemplarzy, a Sony udało się opchnąć w tym czasie 160 tys. sztuk PS4. Wynik dotyczy rynku w USA.

Wg grupy NPD sprzedaż XOne zwiększyła się o 37% w porównaniu z tym samym okresem 2015 roku. Głównym impulsem do zakupów miała być premiera Xbox One S.

Aaron Greeberg podziękował graczom za okazane wsparcie na Twitterze, chwaląc się, że to już drugi miesiąc pod rząd, w którym przewagę utrzymał XOne.


Jeśli chodzi o sprzedaż gier, to na szczycie znalazło się Madden NFL 17. Drugie miejsce należało natomiast do No Man's Sky.


Sprzedaż gier w sierpniu (USA):

1 Madden NFL 17
2 No Man’s Sky
3 Deus Ex: Mankind Divided
4 Grand Theft Auto V
5 Overwatch
6 Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
7 Call of Duty: Black Ops III
8 Lego Star Wars: The Force Awakens
9 Minecraft
10 Destiny: The Taken King


 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To bardzo dobrze, jakby Trump wygrał wybory prezydenckie to jeszcze lepiej.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi się wydaje że ma to związek z Ps4 PRO i sprzedaż zwykłem PS4 będzie teraz spadać.
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy ja wiem ps4 pro niczym nawet nie zaimponowało by nagle zainteresowanie zwykłą wersja aż tak zmalało .Po prostu maja lepszy okres albo gracze sony poczuli się w końcu troche dymani :)
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi się podoba. Microsoft pokazuje przynajmniej, że też trochę mają tego rynku. To wyjdzie tylko dla nas graczy na dobre.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co z tego jak w listopadzie sony zgniecie Microsoft

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co z tego jak w listopadzie sony zgniecie Microsoft

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Chyba ciężarem pro-tezy :)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co z tego jak w listopadzie sony zgniecie Microsoft

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Tym pól produktem ps4 dno ? Jeszcze żeby cos ta konsola pokazała a to na konferencji nawet połowa oglądających spała gdy pokazali ta konsole . Zero rewolucji jak każdy się spodziewał . Publika oceniła idealnie ten produkt nielicznymi oklaskami .
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co z tego jak w listopadzie sony zgniecie Microsoft
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Nie wydaje mi się, zwłaszcza, że dużym minusem PRO jest brak odtwarzacza blu-ray 4K, skoro konsola ma obsługiwać tą rozdzielczość to powinna mieć do tego urządzenie, nie wszystkim podoba się przymuszanie do Netflix'a. Myślę, że już M$ tym dostaje dużego + od konsumentów.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedaż PS4 zmalała bo każdy czeka na SLIM i PRO więc wielkie mi halo....
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sprzedaż PS4 zmalała bo każdy czeka na SLIM i PRO więc wielkie mi halo....
Dokładnie, sam czekam

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom