Xbox One

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Proszę na podstawie tego filmiku Xbox, A New Generation Revealed - Xbox.com podać w której minucie jest mowa o blokadzie używek, lub dopłaty za używki?

Oglądając jakoś musiałem to ominąć i nie umiem się takiego doszukać? Proszę powoływać się tylko na oficjalne informacje!.


Pozdro
R.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak pokazywali Xboxa 360 to konferencja dla mnie byla swietna:
Xbox 360 2005 mtv unveiling Next Generation Revealed - YouTube

Ta wczorajsza jakas anemiczna...
 

fanfnanan

Użytkownik
Użytkownik
podobny z grubsza do starych odtwarzaczy VHS, da się przerobić ?
Tak a propos:
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurde kazdy gada że lipa że biorą ps4(tak naprawde niewiedząc czym zaskoczy nas sony) a z tego co pamiętam o x360 też było duzo plotek które się nie potwierdziły np z tym że gry będą przypisane do konsoli i nie będzie się można nimi wymieniać, to że konsola ma nie być wypuszczona w polsce bo jest zbyt duże piractwo i co? i nic tego nie wyszło
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Szału nie było na tej konferencji. Za dużo bajerów. Kinect, he jak bym nie miał ciekawszych rzeczy do robienia tylko do konsoli mówic. Wow będzie skype i co z tego, dla mnie bezużyteczny. Jedno co mnie zaciekawiło podczas oglądania konferencji to napis 1080 i jakaś dopiska RGB. Czekam na E3. Mam wrażenie, że Microsoft sika na mnie ciepłym moczem ale czy nie sika pod wiatr?
 

Kat

Użytkownik
Użytkownik
na mnie konferencja zrobiła bardzo duże wrażenie.Głownie działanie konsoli przedstawili, ale naprawdę jest szybka i nie służy już tylko do grania.Ciekawe co na E3 pokażą i jak wypadnie sprzętowo przy PS4. Mam pytanie wiecie może jaki dokładnie ram będzie posiadał nowy xbox wiadomo ze 8 gb ale na jakiej szynie i wiadomo może jaki rodzaj procesora i karty graficznej?
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak a propos:





Można tak się wymieniać linkami całymi dniami, i marnować swój czas na te bezsensowne kłótnie.
Bo dali TV? nikt nie będzie was zmuszał do jego używania.
Bo dali sterowanie głosem? to opcja. Czemu nie? jeszcze raz, nikt nie będzie was zmuszał do jego uzywania.
Always connected? Odgrzebcie sobie prezentacje Xboxa 360, był ten sam slogan i podobna anarchia w komentarzach. Wyszło jak wyszło.


All in ONE = Xbox ONE
Ale nikt nie powie wam "masz oglądaj tv" możecie olaĆ te funkcje i po prostu grać.
Lecz w końcu to wojna next genów.
A wojna? wojna nigdy się nie zmienia.
 
Porównanie specyfikacji technicznej PlayStation 4 i Xbox One • Eurogamer.pl

HEHE, a jednak DDR3 A nie GDDR5 !!!!, hehe, PS4 zje to centrum rozrywki na śniadanie !!! A jednak moje wcześniejsze przecieki okazały się prawdą fanboje, oczywiście nie do wszystkich się to tyczy. Pozdrawiam, a za płacenie za używki sobie poczytajcie, myślenie i czytanie ponoć nie boli.
aha, 5 Gb do gier i to DDR3 a sony potwierdziło że ich system zabierze max 1BGb RAM a do gier przeznacza 7 Bb GDDR5 !!!
http://www.eurogamer.pl/articles/2013-05-21-zainstalowanie-uzywanej-gry-na-xbox-one-wymaga-dodatkowej-oplaty
to tak a propo płacenia za używki
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to MS wygrał już bitwę :)

Wystarczy uważnie czytać newsy - na tej konferencji chcieli pokazać nowości i pokazali, sprzęt all in one jest fajnie przemyślany. Miałem kupować TV z opcją Smart no ale poczekam na xOne który będzie o wiele bardziej rozbudowane :)

Stałe połączenie do internetu? A co to za problem? Teraz każdy ma smartfony, laptopy, tablety i w domu sieć WiFi - ludzie trzeba zrobić krok na przód a nie w czasach gdzie WiFi to było wow...używki? Jeszcze nie znamy konkretów - może gry stanieją itp

Czekamy na E3 - czyli pokazówkę gier. Weźcie pod uwagę też to że MS i Sony nie pokazało zapewne wszystkiego.

ps. niektórzy już zapomnieli chyba jak po konferencji sony wylewało żale o social itd...
 

LucyFair

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Porównanie specyfikacji technicznej PlayStation 4 i Xbox One • Eurogamer.pl

HEHE, a jednak DDR3 A nie GDDR5 !!!!, hehe, PS4 zje to centrum rozrywki na śniadanie !!! A jednak moje wcześniejsze przecieki okazały się prawdą fanboje, oczywiście nie do wszystkich się to tyczy. Pozdrawiam, a za płacenie za używki sobie poczytajcie, myślenie i czytanie ponoć nie boli.
aha, 5 Gb do gier i to DDR3 a sony potwierdziło że ich system zabierze max 1BGb RAM a do gier przeznacza 7 Bb GDDR5 !!!

Napisałeś post w którym to jest tak wiele euforii w strone PS4 i nienawisci do Xbox One przy czym w tym samym poscie jesteś w stanie nazwać mnie fanboyem Xboxa, a zachowujesz sie jak typowy fanboy PS4 :)

W temacie, jak dla mnie trzeba poczekać, do E3, pamietacie ile było plotek na temat x360? ale takich plotek które były już "oficjalnymi" i jednak nie weszły w życie..albo wkoncu nie miały za bardzo z nimi nic wspolnego.. tak naprawde mało wiemy jeszcze, no ale wojna musi trwać.
 

d0mel

Użytkownik
Użytkownik
a co z tym internetem wyczytalem gdzies ze ma byc na stale w konsoli i ze gry beda podpinane pod konto internetowe wiec live , to bujda czy prawda?
Czy jeszcze nie wiadomo do reszta super poza tym kinectem bo generalnie nie uzywam go :)
 
Napisałeś post w którym to jest tak wiele euforii w strone PS4 i nienawisci do Xbox One przy czym w tym samym poscie jesteś w stanie nazwać mnie fanboyem Xboxa, a zachowujesz sie jak typowy fanboy PS4 :)

W temacie, jak dla mnie trzeba poczekać, do E3, pamietacie ile było plotek na temat x360? ale takich plotek które były już "oficjalnymi" i jednak nie weszły w życie.. tak naprawde mało wiemy jeszcze, no ale wojna musi trwać.
To sobie czekaj człowieku, jeśli nie umiesz uwierzyć w to co czytasz to Twoja sprawa, ja przynajmniej staram się przedstawiać argumenty za i przeciw i podaje żródła. Fakt faktem mam teraz PS3 i gram tylko w BF3 ale xboxa miałem od kiedy była premiera 1 i 360 przez pare ładnych lat i generalnie lubię tą konsolę, miałem JTAG zrobiony i uwielbiałem się nią bawić ale poprostu przeszedłem na ONLINE. Porównuje poprostu na chłodno możliwości obydwu platform aby wyłonić zwycięzcę pod względem mocy obliczeniowej przekładającą się na płynność i grafe i tyle. Pozdrawiam
A 360 sprowadzałem w 2005 roku bo jeszcze jej w Polsce nie było kolego.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
HEHE, a jednak DDR3 A nie GDDR5 !!!!, hehe, PS4 zje to centrum rozrywki na śniadanie !!! A jednak moje wcześniejsze przecieki okazały się prawdą fanboje,(..)
[/url]
to tak a propo płacenia za używki
Oto przykład tego o czym pisałem wczoraj:
(..) Narzekanie na wszystko i zawsze - To chyba leży w ludzkiej naturze.
"Bo przecież konsola ma X GigaBajtów RAM a pecety za pół roku bedom maiały 2 razy wincej, ja wiem co siedzi w konsoli i ja wam muwie że to słaby PC, a PS4 ma GDDR5 i PS4 rulez muwie wam"
(..)
Sprawdza się.
PS4 zje to centrum rozrywki na śniadanie !!!
I jeszcze jedno. Ty jesteś fanbojem. No cóż.
Jakie przecieki? proszę cię. Więcej wykrzykników się nie dało?



Wieczna kłótnia o kawałek krzemu, który dzieli ludzi. I będzie dzielił, z każdą generacją coraz mocniej.
 

LucyFair

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
To sobie czekaj człowieku, jeśli nie umiesz uwierzyć w to co czytasz to Twoja sprawa, ja przynajmniej staram się przedstawiać argumenty za i przeciw i podaje żródła. Fakt faktem mam teraz PS3 i gram tylko w BF3 ale xboxa miałem od kiedy była premiera 1 i 360 przez pare ładnych lat i generalnie lubię tą konsolę, miałem JTAG zrobiony i uwielbiałem się nią bawić ale poprostu przeszedłem na ONLINE. Porównuje poprostu na chłodno możliwości obydwu platform aby wyłonić zwycięzcę pod względem mocy obliczeniowej przekładającą się na płynność i grafe i tyle. Pozdrawiam
A 360 sprowadzałem w 2005 roku bo jeszcze jej w Polsce nie było kolego.

Suche fakty, ale spójrz "kolego" na to, że PS3 również ma niby "lepsze bebechy" i co z tego? no nic z tego, ani xbox360 ani ps3 nie maja nad sobą żadnej większej widocznej przewagi chociażby w grach..więc po co ta spina :)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Jak na razie tylko Microsoft wyłożyło karty na stół i pokazało zabezpieczenia. Ciekawe co pokaże Sony i czy zobaczymy na E3 ich zabezpieczenie używek. W świetle dzisiejszych informacji jest hejt na Microsoft. EA zrezygnowało z online passów na poczet blokady używek na Xboxie. Zapewne koszt odpalenia używki będzie wynosił więcej a jeżeli online pass na 360 czyli ok 30 zł. EA zniosło passy ale co z PS4?
 

d0mel

Użytkownik
Użytkownik
- Po prezentacji odbyły się rozmowy z dziennikarzami. Wynika z nich, że gry na XBOX ONE będą instalować się na dysku twardym konsoli, dzięki czemu będzie można w nie grać bez potrzeby posiadania płyty w napędzie blu-ray. Niestety, ale taki zabieg oznacza, że rynek gier używanych na konsoli zostanie mocno ograniczony. Te będą bowiem przypisywane do XBOX LIVE na stałe. Ma jednak istnieć możliwość uruchomienia takiej gry na innym egzemplarzu konsoli, o ile osoba, której pożyczamy/sprzedajemy daną grę, uiści określoną kwotę. Jaką? Tego jeszcze nie wiemy.

własnie o to mi chodzilo co jesli nie uzywasz netu w konsoli haha m$ sobie sam w plecy chyba strzela lekko :/

oczywiscie najlepiej zaczekac ze spinkami :)
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Nieźle musisz mieś bbkingt800 nasra... w głowie, jeśli uważasz wszystko to co pisze w necie za fakty. M$ nigdy nic oficjalnie nie podawał o blokowaniu czy też opłatach za używki. No ale ktoś napisał to dla was Trolli musi chyba to być świętą prawdą. Wszystko wyjdzie w praniu.

Pozdro
R.
 

Yahu

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to MS wygrał już bitwę :)

Wystarczy uważnie czytać newsy - na tej konferencji chcieli pokazać nowości i pokazali, sprzęt all in one jest fajnie przemyślany. Miałem kupować TV z opcją Smart no ale poczekam na xOne który będzie o wiele bardziej rozbudowane :)

Stałe połączenie do internetu? A co to za problem? Teraz każdy ma smartfony, laptopy, tablety i w domu sieć WiFi - ludzie trzeba zrobić krok na przód a nie w czasach gdzie WiFi to było wow...używki? Jeszcze nie znamy konkretów - może gry stanieją itp

Czekamy na E3 - czyli pokazówkę gier. Weźcie pod uwagę też to że MS i Sony nie pokazało zapewne wszystkiego.

ps. niektórzy już zapomnieli chyba jak po konferencji sony wylewało żale o social itd...


Lol. I ty myślisz, że to wszystko będzię dostępne w polsce?
 
Xbox One nie celuje w najwyższej jakości oprawę graficzną - Aktualności - PPE.pl - Portal PSX Extreme

Gratuluje, next gen który nie stawia grafy na pierwszym miejscu, Microsoftowi chyba naprawdę się po*****o trochę w głowie!!!! Przecież to ma być konsola - grafa i płynność cgyba powinny być na pierwszym miejscu !!
Przy takich newsach które co chwilę czytam to E3 będzie raczej porażką dla włodarzy z Redmond
 

Do góry Bottom