Xbox One

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Zakupiłam przez internet Xbox Live na miesiąc (pierwszy jest darmowy). Niby wszystko poszło gładko, na maila dostałam wiadomość o potwierdzeniu zakupu, ale jak to teraz wygląda w praktyce, czy coś teraz muszę zrobić na konsoli, jeżeli tak to co? Proszę o pomoc, jestem laikiem, póki co :)
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli kod to wpisujesz na www lub w konsoli :) kodzik który dostaniesz.
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy chodzi o ten 25-cyfrowy kod? I gdzie go dostanę, na maila?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak chodzi o ten kod , nie wiem gdzie go dostaniesz , w zależności jak sobie zażyczyłaś :) Czy na maila , czy wysyłka. ;]
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko w trakcie zakupu nie miałam żadnej informacji gdzie mają dostarczyć kod :)
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Popatrz szczegóły transakcji może coś więcej jest napisane.
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No z tym będzie problem, nie mogę tego znaleźć :(
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
No to poczekaj jakiś czas , kupiłaś to na aukcji z automatem ?
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możesz jaśniej? o_O
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możesz jaśniej? o_O
Pokaż te ogłoszenie gdzie kupiłaś ten kod.
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kodu nigdzie nie kupiłam... na stronie www.xbox.com/pl-PL/live/join?lc=1045, po zalogowaniu, kupiłam xbox live na jeden miesiąc i tyle.

Może powinnam po prostu cierpliwie czekać ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
No to jak zapłaciłaś ?? Kartą kredytową ?? jakie masz dodane płatności , PAYPAL , czy wcześniej wspomniana karta kredytowa ?
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kartą kredytową
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No to Gold już jest na koncie... Nie będzie żadnego kodu... Bld czytaj co ona pisze.. Pierwszy miech darmowy czyli aktywowała subskrypcje, teraz co miecha z karty będzie Ci znikać 30zł na golda automatycznie.
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
SETH to wiem, ale mogę w każdej chwili anulować automatyczny zakup... jak teraz sprawdzić na konsoli czy live jest aktywny?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ustawienia i potem zakładka subskrypcje.
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W subskrypcjach jest opcja "dowiedz się więcej o koncie Gold", jak to potwierdzę pojawia się okno "Kontynuuj", a potem otwiera się okno z wyborem konta na miesiąc, 3 miesiące lub rok, a na dole są trzy zakładki - "Aktywuj kod","Nie, dziękuję" i "Wyświetl warunki"... masakra :)
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Czy chodzi o ten 25-cyfrowy kod? I gdzie go dostanę, na maila?
powinnaś wysłać wiadomość do sprzedającego i zapytać się czy wysłał Ci kod na e-mail czy pocztą
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
W subskrypcjach jest opcja "dowiedz się więcej o koncie Gold", jak to potwierdzę pojawia się okno "Kontynuuj", a potem otwiera się okno z wyborem konta na miesiąc, 3 miesiące lub rok, a na dole są trzy zakładki - "Aktywuj kod","Nie, dziękuję" i "Wyświetl warunki"... masakra :)
Zakyp byl z konta co jest na konsoli? Jesli tak powinno się uaktywnić w krótkim czasie. Jeeli nie to zadzwoń do supportu xboxa
 

kawu987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I wszystko się wyjaśniło :) Otóż osoba, która konfigurowała konsolę, tzw "wielki znawca wszystkiego ;)" stworzył drugie konto, bo pierwsze nie działało, wg niego, usunął te, na które ja zakupiłam Live... ale wprowadziłam na nowo w konsoli to poprawne i Live już jest :D

Dziękuję za pomoc, była bezcenna :)

Pewnie jeszcze będę miała mnóstwo pytań, ale tu przynajmniej są fachowcy :)
 

Do góry Bottom