Xbox One.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wydaje mi się, że w X360 tak jak i w Xbox One S jeat dobry wyrzut powietrza w postaci dużej dziury na górze konsoli. Zauważcie, że to jest to samo. Na Xbox One X jest malutka kratka na bocznej krawędzi z tyłu i pewnie odpływ powietrza jest nędzny, co wpływa na ciepłote konsoli :) W XSX mamy znowu wielki wylot i duży wiatrak :p

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się, że w X360 tak jak i w Xbox One S jeat dobry wyrzut powietrza w postaci dużej dziury na górze konsoli. Zauważcie, że to jest to samo. Na Xbox One X jest malutka kratka na bocznej krawędzi z tyłu i pewnie odpływ powietrza jest nędzny, co wpływa na ciepłote konsoli :) W XSX mamy znowu wielki wylot i duży wiatrak :p
Zgadza się. Jaspery też miały tylko wylot z tyłu jak XoneX, a i tak miały jednostajny delikatny szum w każdej grze, a także taki sam pobór prądu. Ogólnie lekko zawiodłem się na XoneX i jak wgłebiłem się w temat na zagranicznych forach i youtubie to ta konsola tak ma. Poziom decybeli i pobór prądu zależny od gry.

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zgadza się. Jaspery też miały tylko wylot z tyłu jak XoneX, a i tak miały jednostajny delikatny szum w każdej grze, a także taki sam pobór prądu. Ogólnie lekko zawiodłem się na XoneX i jak wgłebiłem się w temat na zagranicznych forach i youtubie to ta konsola tak ma. Poziom decybeli i pobór prądu zależny od gry.
A próbował już ktoś na forum zmienić wiatrak na inny w xbox one x albo wypruć dziure na górze obudowy jak to ma miejsce w one s??
Wiem, troche szkoda zachodu ale jestem ciekaw:)
W moich poprzednich laptopach i w aktualnym wywalałem dziury pod wentylatorem i chodziły dużo ciszej:)

xbs

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak jak napisałem nie we wszystkich grach tak hałasuje. Np. Halo Collection, Zombie Army, Dark Souls 3, Gears of War Ultimate, Shadow Warrior 1 i 2 itd. Konsola ledwo słyszalna i pobór prądu na poziomie 110-130W. W Gears 5 i BattleField 1 i 5, Wolf Youngblood np. pobór prądu 150-190W i wentylatory chodzą na piątym biegu.
Najlepiej jak masz GamePass odpal Gearsy 5 i Wolfa Younga. Jak byś mógł i napisz jak konsola chodzi.
W BattleField 1 i 5 jest wszystko w porządku, tylko że ja robiłem kompletne spa konsoli teraz założyłem ssd

Ostatnia edycja:

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W BattleField 1 i 5 jest wszystko w porządku, tylko że ja robiłem kompletne spa konsoli teraz założyłem ssd
Ja dzisiaj nawierciłem pod spodem obudowy otwory, oczywiście w miejscu gdzie jest wentylator. Dodatkowo przykleiłem podkładki aby konsola leżała wyżej od ziemi. Mam nadzieję, że X będzie chodził ciszej... najlepsze że nie testowałem bo nie mam aktualnie pada hehe

Jak pisałem wyżej ten tuning testowałem na laptopach i bywało, że była bardzo duża różnica na plus:)
20220114_221534~01.jpg
20220114_224418~01.jpg

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
No to czekamy za testem.

CrazyIvan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dysk jeszcze sprawny to nie ma sie co czepiac wymiany tylko podpiac ssd pod usb3 i wsio. Ja tak robie i to nie ze wzgledu na brak miejsca bo starcza 1 TB na kilka gier - ogrywa sie i kasuje jak potrzebne miejsce na nastepną - ale ze wzgledu na skrocenie loadingow. Bo 2 minuty na zaladowanie save troche czasami razi. Zastanawialem sie nad series x i tylko tym bo ma naped i uruchomi tez ulepszone wersje dla one x ale ostatnio mam mniej czasu na granie i nie chce wydac wcale nie malej kasy na sprzet i zeby stal i kurz zbieral. Ale w pewnym momencie upgrade bedzie konieczny czekam tylko na exlusivy ktore naprade dadzą ten impuls. A na razie SSD do przyspieszenia ladowania danych.

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dysk jeszcze sprawny to nie ma sie co czepiac wymiany tylko podpiac ssd pod usb3 i wsio. Ja tak robie i to nie ze wzgledu na brak miejsca bo starcza 1 TB na kilka gier - ogrywa sie i kasuje jak potrzebne miejsce na nastepną - ale ze wzgledu na skrocenie loadingow. Bo 2 minuty na zaladowanie save troche czasami razi. Zastanawialem sie nad series x i tylko tym bo ma naped i uruchomi tez ulepszone wersje dla one x ale ostatnio mam mniej czasu na granie i nie chce wydac wcale nie malej kasy na sprzet i zeby stal i kurz zbieral. Ale w pewnym momencie upgrade bedzie konieczny czekam tylko na exlusivy ktore naprade dadzą ten impuls. A na razie SSD do przyspieszenia ladowania danych.
Loadingi to prawdziwa kula u nogi:) też myślałem nad dyskiem ssd 500gb pod usb. Jak się zmieni konsole to dysk zostanie do innych zastosowań.

CrazyIvan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Loadingi to prawdziwa kula u nogi:) też myślałem nad dyskiem ssd 500gb pod usb. Jak się zmieni konsole to dysk zostanie do innych zastosowań.
Dokladnie. Mozna poprzenosic nim potem tytuly by nie sciagac ponownie albo bedzie robił za magazyn. Jednak ssd to nie wolniutki hdd 5400 rpm(powinni tego zabronic). To taki przedsmak tego co czeka w SX.

Do góry Bottom