XBOX pierwszej generacji - problem .

TH0M4S

Świeżak
Świeżak
Witajcie . Sprzedalem jednemu kolesiowi xboxa na allegro . Byl on w 100 % sprawny . I dzisiaj otrzymalem telefon od niego,ze podlacza konsole,wszystko jest logo XBOX itd. jak ma sie pokazac menu,to diody mrugaja na czerwono - zielono i pisza napisy typu : your xbox requires servis please call customer support . pisze to w roznych jezykach . Konsola przerobiona chipem EvolutionX,na swoja potrzebe zmienilem na UnleashX . Prosze o pomoc,nie mam pojecia co sie dzieje,a nie usmiecha mi sie,zeby pieniadze oddawac ;(
 

Alex_Xbox

Użytkownik
Użytkownik
A może podczas transportu kabelki od punktów d0 i innych się odluzowały? Może gościu przyciska szybko przycisk nie włączając czipa albo ejectem. Ewentualnie to weź od niego konsolę i zflas*** tsop jak jest to konsola od wersji 1.0-1.5. Po flashu Tsopa bios modchipa można wywalić albo wrzucić na niego inny bios np do kabelka vga albo cromwella.
 

TH0M4S

Świeżak
Świeżak
nie za bardzo rozumiem,co tutaj piszesz . Jestem zielony w tych sprawach . Konsole mam w wersji 1.0 . Moze jakbym mu podeslal plytke z PuchatyInstaller i wgralby od nowa unleasha,to byloby dobrze ?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
nie za bardzo rozumiem,co tutaj piszesz . Jestem zielony w tych sprawach . Konsole mam w wersji 1.0 . Moze jakbym mu podeslal plytke z PuchatyInstaller i wgralby od nowa unleasha,to byloby dobrze ?
Spróbuj tak zrobić.Tylko aby on się na tym znał.
 

Shin3

Użytkownik
Użytkownik
powiem tak, wez od kolesia konsole i poszukaj na allegro ludzi ktorzy naprawiaja RROD w konsolach xbox 360 i oddaj do serwisu.
Wyjdzie ci za to ok 50-70 zl ale bedziesz mial spokoj i unikniesz problemow. ew. wyslij kolesiowi tyle kasy i niech sobie sam zaniesie do naprawy
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
widze ze niekotrzy nie odrozniaja x360 od x1.

Spytaj sie jaki ma kod bledu w lewym gornym rogu ekranu.
 

TH0M4S

Świeżak
Świeżak
numeru zadnego nie ma . poprostu taki komunikat . myslicie,ze zwykly reinstall softa pomoze ?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
numeru zadnego nie ma . poprostu taki komunikat . myslicie,ze zwykly reinstall softa pomoze ?
Spróbuj zrobić tak jak to chciałeś wcześniej czyli wyślij mu płytkę z Puchaty Installer.
 

TH0M4S

Świeżak
Świeżak
juz to zrobilem . Jutro powinna dotrzec do niego plyta,oby podzialalo !!
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
juz to zrobilem . Jutro powinna dotrzec do niego plyta,oby podzialalo !!
Daj znać co i jak jak już ją będzie miał.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
i musi byc numer bledu w lewym gornym rogu.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
i musi byc numer bledu w lewym gornym rogu.
Niekoniecznie.Ja też tak kiedyś miałem,kiedy w Unleashu wcisnąłem opcje Menu Microsoft i nie wyświetlało żadnego błędu tylko screena w kilku językach i dodatkowo dioda migała na czerwono.Na szczęście własnie płytka z Puchatym mi pomogła czyli,że był to jakiś błąd softwarowy.
 

TH0M4S

Świeżak
Świeżak
i jestem w czarnej ***** :( odebral plytki wklada do napedu Installer i nic sie nie dzieje . Napisal mi,ze odsyla konsole . Tyle :(

Wlasciciel konsoli sie pomylil . Wyslal mi screeny i wyraznie jest error 05 . Wyczytalem,ze to blad odblokowanego dysku . Wystarczy przytrzymac dluzej przycisk power i sie normalnie wlaczy . Rowniez wyczytalem,ze zeby go zablokowac potrzeba programu ConfigMagic . Tak sie sklada,ze znajduje on sie na dysku . Powie mi ktos jak zablokowac dysk ? Na googlach szukalem ale wyczytalem tylko jak go odblokowac . Jesli pisze nie zrozumiale,to sory . Ale jestem w niezlym stresie :p

Sory za double post .


//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn// UP-anie tylko w dziale giełda
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
musi dluzej przytrzymac bo wtedy startuje z chipa, jak krotko to z oryginalnego dasha ktore nie moze zaskoczyc bo dysk jest odblokowany. ja bym to olal i tyle, do niczego oryginalny dash niepotrzebny.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Wlasciciel konsoli sie pomylil . Wyslal mi screeny i wyraznie jest error 05 . Wyczytalem,ze to blad odblokowanego dysku . Wystarczy przytrzymac dluzej przycisk power i sie normalnie wlaczy . Rowniez wyczytalem,ze zeby go zablokowac potrzeba programu ConfigMagic . Tak sie sklada,ze znajduje on sie na dysku . Powie mi ktos jak zablokowac dysk ? Na googlach szukalem ale wyczytalem tylko jak go odblokowac . Jesli pisze nie zrozumiale,to sory . Ale jestem w niezlym stresie :p

Sory za double post .
Ale czy Xbox się w ogóle jakoś z czymś uruchamia z tego dysku,czy nic nie startuje ?
 

TH0M4S

Świeżak
Świeżak
Rozmawialem z nim dzisiaj . Ostatecznie odsyla mi konsole . Tlumaczylem mu,zeby przytrzymal dluzej guzik,mowi,ze nie dziala . Ja chcialem,aby wyslal mi konsole,ja sprawdze co jej jest,naprawie ten "niby blad" i mu odesle . Nie zgodzil sie,chce pieniadze . Ja mysle,ze to on cos napierdzielil i teraz struga idiote . Bo co mu szkodzi odeslac mi ja,przeciez pokryje koszty wysylki itd by byla sprawna . Gdzie nie czytalem o bledzie 05 kazdy pisze,aby dluzej przytrzymac guzik,on na to mowi,ze nic nie dziala ! Ja mysle,ze ten koles cos kreci . Mam go gdzies,odesle mi konsole,zobacze co w niej siedzi jak bedzie ok,to odsylam . Bedzie nie zadowolony,prosze bardzo,niech leci do allegro .

Mala poprawka . Zgodzil sie na taki uklad,ze wysle mi ja,naprawie i odsylam . Mowicie,ze jesli 05 to MUSI zadzialac konsola z przytrzymanym guzikiem ?
 

Do góry Bottom