Xbox Pilne :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kamix301

Świeżak
Świeżak
Siemka ;) mam pytanie bo mam Xboxa 1 generacji i chciałbym go przerobić swoimi sposobami ale nie wiem jak się do tego zabrać a nie chce dawać komuś kto się ''zna'' ale tak naprawdę nie trochę się znam na konsolach ale chce wiedzieć jak się do tego bardziej zabrać bo moja wiedza to aż tak to nie i prosił bym was o podanie mi informacji co i jak mam zrobić jak wgrać przeróbkę i wg bardzo proszę o pomoc. Mam nadzieje że dobry dział wybrałem i forum bo z tego co patrzyłem to to jest forum głównie poświęcone Xbox 360 raczej ale mam nadzieje że mi pomożecie bo mi bardzo na tym zależy. Z góry dziękuje za pomoc :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
po 1. nazwa tematu powinna opisywać problem
po 2. przerabiasz softmodem czy chipem ?
po 3. jeśli nie miałeś zbyt dużo do czynienia z tą konsolą wcześniej proponuję dać ją serwisantowi do przerobienia, koszty będą niewielkie a Ty będziesz miał spokój.

Przeróbka software'owa SOFTMOD by Gangst3r - Software - XboxOnline - najstarsze i najlepsze forum
 

kamix301

Świeżak
Świeżak
co do 1 to przepraszam a chce softmodem zrobić to a jak na chwilę obecną to nie mam kasy na serwisanta i dlatego chciałbym sam zrobić.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak

kamix301

Świeżak
Świeżak
Dzięki Wielkie :) myślę że można już zamknąć temat :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom