Xbox pytanie o gwarancje

TagRider

Użytkownik
Użytkownik
Witam ,chce kupic xboxa i mam pytanie mam oferte sprzedazy, gwarancja sklepowa jest do 12.12.2010.
Ale konsola nie byla jescze rejestrowana i mam pytanie czy gwarancja microsoftu jeszcze sie nie zaczęła??
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gdzieś ktoś pisał o ile dobrze pamiętam że gwarancja będzie się liczyć od momentu zakupu (dowód paragon zakupu kiedy co jak).

PS. Oczywiście jeżeli tu mowa o normalnym kupnie konsoli z pierwszej ręki.. Bo jak już jesteś którymś tam użytkownikiem jej to wtedy się liczy od momentu zakupienia konsoli przez pierwszą osobę.

Więc moja konsola jest ze 9/09/2009
zakupiłem ją x/09/2010 i gwarancja M$ zaczyna mi się liczyć od momentu kupna w sklepie.

(jak się mylę to proszę o poprawienie mnie :D)
 

TagRider

Użytkownik
Użytkownik
A czy zamiast paragonu moze byc faktura vat??
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Raczej chyba obojętnie co. Liczy się to że będzie (czytelny) dowód zakupu przedmiotu.

EDIT:
Temat który powinien cię zainteresować:

http://xboxforum.pl/konsoli-f23/procedura-serwisowa-microsoft-krok-po-kroku-gwarancja-7881.html
 

TagRider

Użytkownik
Użytkownik
ok masz dziekuje dowiedzialem sie ze gwarancja liczy sie od zarejestrowania konsoli w microsofcie(rejestruja ja kiedy po raz 1 do nich dzwonisz) a ta co chce kupic nie byla rejestrowana czyli mam full gwarancje, jeszcze raz dzieki.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ale tak jak mówiłem musisz mieć dowód zakupu =). Zawsze staram się jakoś pomóc ;)
Pozdrawiam
 

TagRider

Użytkownik
Użytkownik
Czyli moge miec kupiona powiedzmy 2 lata temu ale np. dzis ja zarejestruje to gwaracnje 3 lata mam od dzis??
 

Muntrill

Świeżak
Świeżak
nie gwara leci od pomentu zakupu.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gwarancja jest od daty zakupu, jezeli nie masz paragonu to gwarancja liczy sie od daty produkcji.
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
z tego co sie orientuje to konsola jest zglaszana przez sprzedawce nie potrzeba zadnych faktur czy paragonow
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
gwarancje microsoftu masz 3 lata po kupnie konsoli, zachowaj paragon w razie czego, chociaż i tak o niego raczej nie pytają, tylko o numer seryjny
 

TagRider

Użytkownik
Użytkownik
Własnie o to mi chodzi, kupuje xboxa jako 2 wlasciciel, pierwszy zakupil go rok temu i nic sie nie przytrafilo wiec xbox nie jest zarejestrowany.
Wiec jezeli nie pytaja o paragon i takie tam to czy bede mial 3 lata gwarancji??
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
!Mnih, nie do końca dobrze odpowiedziałeś.

Zwykła gwarancja na wszystkie usterki jest na 1 rok.
Gwarancja na RRoD - 3 lata.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
!Mnih, nie do końca dobrze odpowiedziałeś.

Zwykła gwarancja na wszystkie usterki jest na 1 rok.
Gwarancja na RRoD - 3 lata.
2 lata na usterki związane z Xem, 3 lata na RRod i rok na akcesoria np pady
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
Własnie o to mi chodzi, kupuje xboxa jako 2 wlasciciel, pierwszy zakupil go rok temu i nic sie nie przytrafilo wiec xbox nie jest zarejestrowany.
Wiec jezeli nie pytaja o paragon i takie tam to czy bede mial 3 lata gwarancji??

to masz 1 rok gwarancji standardowej i 2 na rrod ;)

sam kupilem uzywke pol rocznego elita i musialem go po 3 dniach oddac na gwarancji nie byl wczesniej rejestrowany a na stronie pokazywalo 1,5 roku


edit: gdyby gwarancja byla od dnia rejestracji ludzie z xenonami by ja jesze mieli
 

Do góry Bottom