Xbox RGH konsola się scina

LikePysio

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam konsole Jasper i dysk przenośny w formacie fat32 wpinam go do konsoli i wszystko ok włączam far cry 3 działa ale się zacina w pewnym momencie i muszę wyłączyć konsole i od nowa włączyć i tak w kolko i to jest z każda gra !
Sprawa 2 mam pady do xboxa 360 ale nie wiem dlaczego ten środkowy przycisk z logiem xboxa co włącza menu nie działa ! co zrobić zęby działał?
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj z innego urządzenia,też mam freezy na penie w far cry 3 ostatnio,sam nie wiem czemu,a gra chodzi wolno. Ogólnie freezy miałem tylko w far cry 3 i raz w hitmanie,ale to wina drugiego pena,bo go rozłączyło odziwo od usb.
 

korak8

Użytkownik
Użytkownik
Wina na 90% leży w pendrive/dysku jakiego używasz, wiem z doświadczenia bo jak miałem jeszcze jakiegoś starego chinola to mi co chwile wywalało, a teraz kupiłem oryginalny firmowy dysk i nigdy mi nic się nie wyłączyło. A z padem to jak chcesz go włączyć to możesz przytrzymać guzik Start i też się włączy, ale jeśli chcesz włączyć menu to już raczej pomoże rozkręcenie pada i przeczyszczenie go, albo wymiana gumek pod guzikami.
 

Do góry Bottom