Xbox Scarlett w Xbox All Access. Microsoft pozwoli dokonać wymiany: Xbox One na next-gena

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Microsoft właśnie zapowiedział powrót Xbox All Access. Specjalny abonament na konsolę pozwoli cieszyć się całą masą gier oraz sieciowych usług, a zainteresowani otrzymają nawet możliwość wymiany Xboksa One na Xboksa Scarlett.
Xbox All Access powraca ze zdwojoną siłą. Usługa będzie teraz dostępna dla wielu graczy (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Australia) i klienci otrzymają teraz w cenie abonamentu nie tylko konsolę aktualnej generacji z dostępem do sieciowych usług, zainteresowani mogą zgarnąć next-gena!
Gracze w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, którzy zakupią Xbox All Access z Xboksem One do 31 grudnia 2019 roku, otrzymają możliwość przeskoczenia na nową generację – niezbędne jest posiadanie 18 wpłat. Jeśli mieszkacie w Australii, to wymienicie konsolę na Xbox Scarlett w dowolnym momencie od dnia premiery.
„Zdajemy sobie sprawę, że zakup konsoli jest inwestycją i niektórzy gracze czekają, aby przejść na następną generację dzięki Project Scarlett, gdy sprzęt zadebiutuje pod koniec 2020 roku obok Halo Infinite. Dlatego też gracze w USA i Wielkiej Brytanii, którzy kupią Xbox One z Xbox All Access do 31 grudnia 2019 roku, mają możliwość uaktualnienia sprzętu do nowej generacji w ciągu zaledwie 12 miesięcy, po oficjalnym uruchomieniu Project Scarlett.”
Klienci muszą oczywiście kupić sprzęt w odpowiednim miejscu oraz następnie także u tego sprzedawcy dokonać aktualizacji. Jest to świetna opcja dla graczy, którzy już teraz chcą pograć w ekskluzywne gry Microsoftu, a w przyszłym roku chętnie zapoznają się z Xbox Scarlett.
Aktualizacja na Xbox Scarlett będzie oczywiście dostępne za darmo. Warto przypomnieć, że Xbox All Access to w zasadzie... Konsola w abonamencie – Microsoft pozwala za stałą cenę otrzymać sprzęt (Xbox One S/Xbox One X) z usługami sieciowymi (Xbox Game Pass + Xbox Live Gold) w jednej, miesięcznej cenie.






 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Znowu skok na kasę, żeby jeszcze zarobić na starym poczciwym xboxie :D A później za solidną opłatą będzie można wymienić konsolę na Scarlett :D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Australia ma mniej mieszkańców od Polski a taka ważna jak maga w rosole.Sam mam 3 xboxy w domu,więcej niż przeciętny australijczyk a dla nas gwno jak zawsze.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No niestety, ja mam wrażenie, że nas traktują jak kraj z Afryki. Przykład choćby z tym, że musiałem zamawiać limitowany dysk Gears 5 z amazon.de, bo nawet na polskiej stronie Xbox nie ma go w akcesoriach. Dostępność straszna, leją na nas ciepłym moczem i rzucają ochłapy :(
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ps1,ps2,ps3,x360,x1,x1x,ps4. Wszystko było nówki oprócz ps4 z lombardu.Niech dalej tak robią i x1x pociągnie gry jako wsteczna generacja do Scarlet to się na ps5 przesiądę z powrotem.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Możecie sobie narzekać... to korpo i tak ma Was gdzieś...
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Możecie sobie narzekać... to korpo i tak ma Was gdzieś...
No tak jak napisałem, jesteśmy w Afryce, nikt na nas nie patrzy, nie jesteśmy głównym rynkiem zbytu :)
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W sumie to piepszę prawie wszystkie abonamenty.Gold i hbo wystarczy.Co chcę to sobie kupię ale ponarzekać zawsze mogę.
 

Do góry Bottom