Xbox Series X na wielu materiałach. Auto HDR, gameplay, szybkość wczytywania i kultura pracy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plPierwsze redakcje przedstawiły już swoje finalne wrażenia z Xboksa Series X, więc możemy spojrzeć na materiały i nową rozgrywkę z produkcji włączonych na next-genowym Xboksie. Dziennikarze chwalą sprzęt Microsoftu.
W Sieci wylądowały ostateczne materiały prezentujące pierwsze wrażenia z działania Xboksa Series X. Dziennikarze podsumowują swoje wrażenia dotyczące szybkości działania, ulepszenia gier, Auto HDR czy też pokazują rozgrywkę.
Opinie są w zasadzie jednoznaczne i potwierdzają wcześniejsze szczegóły – Xbox Series X działa bardzo cicho, nie generuje za dużo ciepła, ulepsza gry ze wstecznej kompatybilności pod względem płynności animacji oraz jakości obrazu, a działanie systemu imponuje.
Możemy mieć pewność, że wsteczna kompatybilność oraz zapowiedziane 30 zoptymalizowanych gier dla nowej generacji nie zawiodą i zapewnią jak najlepszą jakość. Microsoft wykorzystuje CPU, GPU i SSD, by zadbać o każdy tytuł.
Gracze mogą liczyć na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę, ale jest to oczywiście opcja – w większości pozycji pojawia się możliwości wyboru różnych trybów. Kapitalnie prezentuje się między innymi pokaz Auto HDR – dziennikarz z Francji załączył dwie konsole (Xbox One X i Xbox Series X) na dwóch podobnych telewizorach (różnicą jest jedynie rozmiar) i pokazuje jakie zmiany dostrzeżemy w wielu tytułach.
Wczytując się w opinie i oglądając materiały, można dojść do wniosku, że Xbox Series X to kapitalnie skrojone urządzenie, które zapewni najlepszą wsteczną kompatybilność, a deweloperzy wykorzystają moc nowej platformy – dla ulepszenia nowych i starszych pozycji.
Teraz pozostaje tylko czekać na jedno: nowe gry.
 

Do góry Bottom