Xbox Series X - opóźnienia pada?

Bartek1995

Świeżak
Świeżak
Cześć,

Właśnie przesiadłem się z Xbox One na Xbox Series X i nie mogę pojąć o co chodzi, może ktoś z Was mi to wytłumaczy albo miał ten sam problem.
Podczas grania czuć wyraźnie, że komendy wydawane z pada mają opóźnienie. Dodam, że dokupiłem osobno drugiego pada i też ten problem występuje. Szczególnie uciążliwe jest to w FPS (w moim przypadku COD: Cold War) - praktycznie nie da się grać. W menu głównym Xbox wydaje się, że wszystko jest w porządku. Czy ktoś natknął się na taki sam problem?

Dodam, że kontaktowałem się z pomocą techniczną Microsoftu poprzez ich czat. Gość dał mi kilka wskazówek, ale wydaje się, że żadne nie pomogły. Próbowałem: wyczyszczenie MAC, usunięcie kont i przywrócenie ich, restart, odłączenie z prądu, wyczyszczenie dysku trwałego oraz reset konsoli z zachowaniem gier i aplikacji.
(Uprzedzam pytania dotyczące telewizora - mój TV to Sony KD-65XH9005. Też świeży, bo zakupiony jakieś 2 tyg. temu).

Proszę o pomoc bo jest to na tyle denerwujące, że nie chce mi się nawet odpalać tego Xboxa...

Z góry dziękuję za odp. :)
 

Attachments

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A włączyłeś tryb gra? Poza nim input lag jest ogromny, jeszcze chyba jest tryb grafika dla PC o niskim IL.

(Uprzedzam pytania dotyczące telewizora - mój TV to Sony KD-65XH9005. Też świeży, bo zakupiony jakieś 2 tyg. temu).
Ten TV to beta i ma wadliwe firmware powodujące wiele problemów, w tym na niektórych źródłach widać brak synchronizacji obrazu i dźwięku. Zapewne to kiedyś naprawią.
 

Bartek1995

Świeżak
Świeżak
A włączyłeś tryb gra? Poza nim input lag jest ogromny, jeszcze chyba jest tryb grafika dla PC o niskim IL.

Ten TV to beta i ma wadliwe firmware powodujące wiele problemów, w tym na niektórych źródłach widać brak synchronizacji obrazu i dźwięku. Zapewne to kiedyś naprawią.

Jeśli mówisz o trybie gra w TV, to tak - jest włączony. I chyba faktycznie trochę pomogło. Ale nadal czuć, że może być lepiej, szczególnie w FPSach.
Co do modelu TV - nie wiedziałem, masz może info kiedy ma wyjść jakiś update?
 

Pablo248

XBF
XBF
Użytkownik
Świeżak
Niestety występuje sporo problemów z tym telewizorem. Ewidetnie cos niedopracowano, ale jak tak czytam po różnych forach sporo osób go kupiło i pewnie połatają większość niedociągnięć .
 

Do góry Bottom