Xbox Series X vs. Red Dead Redemption 2. Test potwierdza świetną kulturę pracy potężnej konsoli

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plRed Dead Redemption 2 potrafi wymęczyć aktualną generację, ale jak sytuacja będzie wyglądać w przypadku next-genów? Najnowszy test potwierdza, że Xbox Series X nie ma problemów z przegrzewaniem lub hałasem podczas rozgrywki w wielką produkcję studia Rockstar.
Pierwsze redakcje miały już okazję przedstawić swoje konkretne wrażenia z działania Xboksa Series X i dzięki testowi wiemy jedno – konsola nie ma problemów z odprowadzaniem ciepła. Jak jednak sytuacja wygląda w gigantycznej grze Rockstar? Redakcja Tweakers wzięła na warsztat Red Dead Redemption 2 i sprawdziła jak będzie zachowywać się konsola w trakcie rozgrywki.
Xbox Series X generował mniej hałasu, ciepła i pobierał mniej prądu od Xboksa One X... A jak wiadomo wciąż „najpotężniejsza konsola na rynku” jest bardzo cicha i nie ma najmniejszych problemów z kulturą pracy. Dokładne pomiary znajdziecie na poniższej grafice.
Tweakers potwierdza również, że Xbox Series X jest bardziej energooszczędny od Xboksa One w dosłownie każdych warunkach (pobór mocy):MocXbox One XXbox Series X
Tryb uśpienia43W28W
Menu52W50W
Gra180W128W

Jak widać Microsoft zadbał nie tylko o potężną konsolę, która otrzyma fantastyczną wsteczną kompatybilność, ale pamiętał o dobrym wykonaniu urządzenia. Wciąż czekamy na pokaz gier przygotowanych z myślą o nowej generacji, jednak pierwsze testy powinny uspokoić wielu graczy.


 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tylko czekać trzeba później przetestuje się samemu sprzęcik :) uważam ze od eski Microsoft nie oszczędza na jakości wykonania :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Jest ultra na xsx?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Znając R* RDR2 wykorzystuje potencjał XOX a na XSX to nie wiem 50% mocy tej konsoli. Poproszę grę która wykorzystuje pełny potencjał XSX i zobaczymy jakie to kulturalne. To co tu pokazują to manipulacja. Proces technologiczny robi swoje.
 

Do góry Bottom