Xbox sie scial!! Plz pomocy!

Wiec tak zaczne od tego ze jak codziennie rano wlaczam Xboxa360 patrze a na spotlight jest Trailer do Gears of War 3 no to mysle zeby go sciagnac pozniej patrze ze Insiders movies zrobilo wywiad na temat gry BLUR wiec ogladam i wszystko dziala perfect ale kiedy wyszedlem z filmiku nagle mi sie xbox scial wiec sobie pomyslalem ze zaraz sie odetnie wiec pojde sobie do WC kiedy wrocilem nadal bylo tak jak bylo czyli sie nie odcial wzialem resa konsoli ale to tez nic nie dalo ledwo wejdzie na dashboard to odrazu sie zetnie i nic nie mozna zrobic oprocz wylaczenia konsoli ;( Czy wie ktos co moze byc przyczyna i jak to naprawic? Z gory THX ;(
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
odepnij dysk i uruchom bez dysku.
Qazimodo - on raczej ma gwarancje na tego xboxa
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
za którymś razem wywali RRODA nie słychać czasem przy ścięciu charakterystycznego zgrzytu cos ala trrrrrrr..? ;d
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Najpierw jak kolega radzi, wyciągnąć kabel od sieci, wyciągnąć dysk. Włączyć jeśli zwiecha to na serwis.
 
Wiec tak odlaczylem Dysk Twardy i wszystko smiga tylko ze jak wloze spowrotem to mam 5 sekund na zrobienie czegos bo jak minie to 5 sekund to znowu sie zatnie ;/ Czyli z tego co rozumuje to znaczy ze Dysk Twardy poszedl tak? Blackburn nie nie slychac nic takiego tylko sie zetnie i tyle ;(
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
a moze na tym dysku twardym jest jakis wirus czy cos i to uniemozliwia prace konsoli z wlozonym dyskiem??
 

moon

Użytkownik
Użytkownik
KrystekxDD - slyszlaes o tym zeby 'hakerzy' pisali wirusy na xboxa? hah.

to na pewno nie wina 'wirusa' jak pisze kolega wyzej.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Jeśłi konsola na gwarancji to wyślij dysk do MS, jeśli nie to wyjmij dysk z obudowy i podłącz do komputera, i programem do przeglądania dysków xboxa sprawdź czy działa
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
albo wywal dysk i uzywaj pendrive ;d (joke oczywiście)
 

moon

Użytkownik
Użytkownik
A moze tasma sie poluzowala.? :p
 
Nie sadze zeby mial wirusa bo jak mialem go niby "zarazic" tym wirusem skoro mam nie przerobiony soft nic nie wgrywalem itd tylko sciagnalem tego ranka Trailer o nowym Gears of War 3 z Xbox Live... Jesli Gears of War 3 (ten Trailer) ma tego "wirusa" to powinnna chociaz polowa uzytkownikow xbox live miec to samo co ja czyz nie? jak sie myle to niech ktos mnie poprawi...
 

moon

Użytkownik
Użytkownik
@Nightcorek, masz racje - sproboj otworzyc dysk i sprawdz czy tasma sie nie poluzowala itp.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
układ jest prosty, jeśłi masz kogoś znajomego który ma dysk od xboxa to pożycz i sprawdz czy działa z pożyczonym dyskiem, jeśli działa to twój dysk jest uwalony, jeśli nie to wina konsoli. Jeśłi nie masz od kogo pożyczyć dysku to pozostaje Ci gwarancja MS (bo zakładam że masz gwarancje)
 
Konsola nadal na gwarancji jest przez jakie 6 miesiecy jeszcze... A jakim przewodem podlaczyc dysk do kompa?? bo ja w zestawie nie dostalem zadnego takiego...
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
potrzebujesz transfer kita jeśli nie chcesz rozbierać obudowy od dysku.

np taki http://www.allegro.pl/item997889609_transfer_kit_usb_xbox_soft_proste_kopiowanie.html

Jeśli otworzysz obudowę stracisz gwarancje, dlatego proponuje zadzwonić do M$ (bo to nic nie kosztuje)
 

moon

Użytkownik
Użytkownik
kabelkiem SATA, jezeli sie nie myle ;P masz opisane na forum ;) / Ale musisz rozebrac dysk wtedy...
 
Z gory wielkie dzieki w zyciu bym nie wpadl ze to wina Dysku twardego... i jeszcze sprubuje ta tasme zobaczyc co jest w srodku a jak to nie wyjdzie to dam koledze zeby sprawdzil czy dziala :) Jeszcze raz wielkie dzieki i temat do zamkniecia :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Watpie żeby to była kwestia tasiemki bo wtedy konsola inaczej by się zachowywała. Najprawdopodobniej jest to kwestia updatu. Wiec musisz przeinstalowac Dashboard. Odepnij kabel sieciowy, podepnij pendriva z updatem lub wloz płytę i uruchom konsole i pozwól na update. Po tym wszystkim powinno być dobrze.
 
Nie rozumiem o jaki update chodzi 0.o jaka plytke itd. ja nie dostalem zadnej plytki i o co chodzi z tym update?
 

moon

Użytkownik
Użytkownik
Nightcorek, sciagnij update z sieci i nagraj na plyte.
Włoz ta plyte do xbox'a i zapdejtuj go ;)
Masz to opisane krok po kroku na forum :D

/ Chodzi o najnowszego Update'a zapewne ;)
http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/dashboard-2-0-9199-0-faq-i-problemy-50068.html
 

Do góry Bottom