xbox się zacina

mateo11

Świeżak
Świeżak
Witam ma pewien problem otóż jakieś 2 miechy temu kupiłem na allegro xboxa 360 elite z dyskiem 120 gb wszystko było dobrze do czasu gdy podczas gry mi się porządnie zaciął. Nie mogłem wejść do dashboarda ani nic tylko go wyłączyć sytuacja powtarzała się nawet w głównym menu czy jest jakaś lekka usterka czy trzeba iść z konsolą do naprawy ? Proszę o odp . :D
 

TheAro0

Użytkownik
Użytkownik
Też ostatnio mi się przydarzyło 2 razy, ale podczas gry, nic się nie da zrobić tylko wcisnąć power ^^, także podpinam się do tematu.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
na wszystkich grach tak się dzieje ?
z odłączonym dyskiem ,grając z samej płyty próbowaliście ?
 

TheAro0

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem gra nie ma nic z tym wspólnego jak nic się nie da zrobić, tylko wyłączyć konsole.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
też tak mam ale bardzo żadko. jeśli to się dzieje raz na miesiąc to myślę, że nie ma się czym przejmowac, jesli częsciej to dzwon do ms
 

mateo11

Świeżak
Świeżak
Ta tylko jeden problem data produkcji to 2007-07-04 tak więc gwarancja już padła a konsolka jest przerobiona możliwe że to coś od przeróbki ?
 

TheAro0

Użytkownik
Użytkownik
Mi to się dzieje jakoś ostatnio 1/4dni, mam nie przerobioną konsole też kupiłem jakieś 2 miechy temu.
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
ja tak miałem z 3 razy a konsole mam z 1 rok jak to się będzie powtarzać to zanieś konsole do serwisu
 

mateo11

Świeżak
Świeżak
A jakie mogą być około koszty naprawy ktoś wie ?
 

mateo11

Świeżak
Świeżak
Albo może ktoś polecić jakiś dobry serwis ?
 

Do góry Bottom