Xbox-sky i seddowanie

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam problem tego typy iż nie mogę seedować na xbox-sky. Gdy wejdę w połączenia w utorrencie widzę jak pokazują się połączenia po czym po sekundzie znikają. Pobierając z innych torrentów seed działa normalnie więc nie jest to winna dostawcy internetu. Wyłączyłem zaporę, anty vira i nic to nie dało. Mam najnowszego utorrenta, a system to Vista. W czym może tkwić problem, prosze o pomoc i z góry dziękuje.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na kazdym torencie tak masz??? wybierz taki w ktorym jest duzo lecherów

jakiegos komunikatu z trackera nie masz???
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Teraz pobierałem bayonnete i jest 300 lecheów i nie daje rady, w połączeniach pojawia się ktoś podłączony i od razu znika.
 

japanman1

Użytkownik
Użytkownik
Wyłączyłeś w utorrent DHT ? Może to jest przyczyna.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Sam miałem niedawno problem z xbox sky. Nic nie pobierał ani nie wysyłał. W statusach miałem wszystko niedostępny. Napisałem do Admina coś mi odblokował i działa (nie wiem zbytnio co, nie napisał mi).
 

W13siek

Użytkownik
Użytkownik
ja mam tam konto ale ściągnąłem sobie pare gier na xbox1 i dem wyszło w sumie 1.6GB nikt tego teraz nie pobiera wysłałem 1.4GB i mam wskaźnik ratio ~0,85 i nie mogę ściągnąc żadnej gry na x360 czy czegoś dużego bo wyskakuje mi
Wskaźnik udostępnienia jest mniejszy niż 0.3
Opóźnienie 2 day(s), 13:21:29
Jeśli udostepniłeś mniej niź 3GB, to twój wskaźnik udostepnienia wynosi < 0.3
teraz musze czekac na jakieś demo co dużo osób będzie ściągac i moze dobije do tych 3GB ;/
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Wyłączyłeś w utorrent DHT ? Może to jest przyczyna.
Tej opcji nie da się zaznaczyć jak klikne prawym na zadaniu.

Tu jest mój wskaźnik ratio:
Wysłano 44.505 GB Ściągnięto 63.341 GB Wskaźnik udostępnienia 0.703
 

mzajac91

Użytkownik
Użytkownik
ja też mam kiepski seed, niby cos wysyla ale kiepsko
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
No tak juz jest trzeba miec poprostu 8 GB wyseedowane zeby moc pobierac najnowsze wrzuty bez opoznienia :)

Sciagnijcie sobie cos nowszego co duzo ludzi pobiera i seedujcie:)
 

Do góry Bottom