XBOX-SKY otworzylo rejestracje

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak kto chce konto niech kliknie dziękuje:p
 
Piszecie, że idzie Wam z tego xbox-sky pełnym łączem...

To znaczy jaką macie prędkość ściągania? Albo inaczej- Ile zajmuje Wam ściągnięcie Pełnej gry 8. GB ?
Mi ściąga średnio po 800kB/s - 1.5MB/s - grę ściąga w mniej niż 3h :shisha:
 

piter51

Banned
Użytkownik
No nie wiem, jak to z tym jest. Z powodu mojego zamiłowania do klasyków dałem do pobierania Burnout (4) : Revenge z xbox-sky. Coś nie zasysa z max prędkością, tylko ciągle skacze prędkośc pobierania od 20 do 60kb/s (mam internet 512kb/s). Może to wina seedów (są 3-4), ale troszkę denerwuje takie skakanie prędkości download. Możliwe, że tylko te nowe i popularne gry mają max prędkośc.
 

aragorn123

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ściągne grę to jak mogę sedować i ile muszę to robić ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zależy od łącza. Jeżeli pobrałeś 7.5 GB to powinienieś wysłać jakieś 15.
 

aragorn123

Użytkownik
Użytkownik
15Gb ?
Jak to mam zrobić jak mi wysyła z prędkością 20kb/s .
 
Nie musisz 15GB... Zasada jest aby wyslac tyle co pobrales czyli uzyskac ratio min 1.0...
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
Zależy od łącza. Jeżeli pobrałeś 7.5 GB to powinienieś wysłać jakieś 15.
:DD:DD:DD:DD

trzeba uzyskac najlepiej ratio 1,0

wiec jak pobral 7,5 to musi udostepnic 7,5 zezby nie bylo problemow :) ale istnieja programy do podbijania statow/ratio ;)
 
według mojego punktu widzenia,jak juz sie ma konto na prywacie to sie powinno o nie dbac. Nie dosc ze sie piraci i za darmo gry pobiera to jeszcze oszukiwanie na p2p i ryzykowanie bana na konto- nie łapie czegos takiego...
 

Antenelles

Banned
Użytkownik
od roku korzystam z programów :] i nie mam bana ... Trzeba umiejętnie korzystać i tyle
 

kabattiera

Użytkownik
Użytkownik
mozna sie jeszcze rejestrowac?
 

aragorn123

Użytkownik
Użytkownik
Jak mam uzyskać te ratio 1.0 ?
Bo wyslałem ponad 200mb ;.
Jak mogę wiecej ;p ?
 

Tomek2010

Użytkownik
Użytkownik
od roku korzystam z programów :] i nie mam bana ... Trzeba umiejętnie korzystać i tyle
jaki masz ten program podziel się.

P.S sprawdź pocztę
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
jak można to również szukam takiego programu, który "podbje" mi lekko ratio :)
 

aragorn123

Użytkownik
Użytkownik
Ściągłem z 2h grę 5.5gb ,ale jak mam seedować innym jak wysyłam z prędkąścią 20kb/s ?
 

bobovita1984

Użytkownik
Użytkownik
owszem dobrymi transferami ale jak nie seedujesz znaczy nie udostepniasz tego co sciagnoles (ratio) to ban i po koncie :)
 

baranek-be

Użytkownik
Użytkownik
Rejestracja nadal aktualna, właśnie założyłem konto ;)
 

aragorn123

Użytkownik
Użytkownik
owszem dobrymi transferami ale jak nie seedujesz znaczy nie udostepniasz tego co sciagnoles (ratio) to ban i po koncie :)

Ale ile muszę sedować i gdzie mam sprawdzić ile już wysłałem ?
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
NRPG RatioMaster i wszystko w temacie.

Po wejściu na stronę klikacie prawym przyciskiem myszy korzystając z opcji "zapisz element docelowy jako" na "Download program here".

Do xbox sky będzie potrzebny wam klient Azureus (Vuze) 3.1.1.0 Vuze (dawny Azureus): Programy IDG.pl.

Po instalacji klienta klikacie w zakładkę zaawansowane, gdyż program będzie ciągnął aktualizacje - wyłączacie i usuwacie ją.

Co do ratiomastera to wybieracie wersje klienta z tych dostępnych w tym przypadku jest to Azureus (Vuze) 3.1.1.0 i ustawiacie UP jaki chcecie i down 15.

Teraz może jak "seedować"

Po ściągnięciu zatrzymujecie torrenta i zostawiacie włączony program, uruchamiacie nrpg ratiomaster'a i wrzucanie plik ******* (który trzeba wcześniej ściągnąć). No i START, ewentualnie jeszcze możecie zmienić prędkość wysyłania (program ją zapamiętuje). Aktualka idzie co pół godziny na serwer chyba, że skorzystacie z opcji MANUAL UPDATE.

Koniec imprezy dziękuję dobranoc:p
 

Tomek2010

Użytkownik
Użytkownik
I oto chodziło :D
Dziękuje dobranoc:)
(działa)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom