XBOX SLIM nie widzi dysku :(

Tonder

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zakupiłem xboxa slim 4gb posiadającego flasha lt 3.0. Do zestawu był dołożony oryginalny dysk 250gb, jednak xbox go nie widzi, już przy założeniu profilu na konsoli prosi o pamięć masową. Komputer dysk wykrywa normalnie. Co zrobić ? Aha i czy jest możliwość by wykorzystać na profil, savy z gier itp te 4gb ? Z góry dzięki za odpowiedź.
 

TigraTeam

Banned
Na savy i profil 4gb starczy.Wsadź ten dysk bez obudowy
 

Tonder

Użytkownik
Użytkownik
Jak to bez obudowy ? Bez obudowy dysku ? :D
Ale jak zrobić by profil stworzyć na tych chociażby 4gb ? Bo jak chce stworzyć profil to wyskakuje żeby podłączyć pamięć masową.. :(
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Czyli nie masz kompletnie żadnej pamięci w xboxie, zrób format tego dysku co miałeś na kompie fat32formatter, wrzuć do konsoli zobacz czy zobaczy jeśli wykryje zrób format już w konsoli.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

Tonder

Użytkownik
Użytkownik
Więc tak, zrobiłem format, pełny format nie szybki czy coś, zalecanym programem czyli fat32formatter, jednak mimo że komp go widzi normalnie na konsoli jest on nadal nie wykrywalny.. W czym problem ? Czy wejście na dysk w konsoli padło ?
 

the mistic

Banned
Jak to bez obudowy ? Bez obudowy dysku ?
czyli bez kieszeni
A jak go podłączyłeś, w ustawienia/pamieci nie ma dysku nie sformatowanego ?
 

Tonder

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie ma niestety, zakładka pamięci flash i pusto jakby nie było dysku. Podłączony na bank dobrze, zapadka zatrzaśnięta, dalej nie idzie po prostu.
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz jeszcze czy tasma po stronie plyty glownej xbox'a jest wpieta.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Oraz jak włącza się konsola dotknij dysku będziesz czuł pod palcem czy zaczyna się kręcić.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Brawo, kazaliscie mu sformatować na PC oryginalny dysk xboxa. Teraz juz wogole działać nie będzie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Brawo, kazaliscie mu sformatować na PC oryginalny dysk xboxa. Teraz juz wogole działać nie będzie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
teraz z oryginalnego MSowskiego dysku zrobiłeś sobie taniutki dysk do peceta.
musisz podogrywać teraz odpowiednie pliki z poziomu komputera żeby dysk był z powrotem widoczny przez konsolę.
panowie, gdyby gościu miał RGH to wałek z fat32 by poszedł bez problemu a teraz dysk jeśli już w ogóle zostanie wykryty przez konsolę będzie mieć maksymalnie 32gb pojemności
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Brawo, kazaliscie mu sformatować na PC oryginalny dysk xboxa. Teraz juz wogole działać nie będzie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
No tak ale jak widzisz i tak konsola nie wykrywała tego dysku.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A nie pomysleliscie ze to może być wina złącza? Wymiana by kosztowała z 10zl. Teraz i tak już po ptakach.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Tonder

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie na złącze stawiałem, ale teraz to już faktycznie za późno.
Kolego wyżej, jakie pliki dograć ewentualnie żeby Xbox zobaczył dysk, nawet jeśli ma być to tylko 32gb ? Zawsze na coś się przyda.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
dograj sobie odpowiednie pliki i będzie widoczny cały, nie jest z tym dużo problemów a tutorial jest tak skonstruowany że dziecko by to zrobiło. Wszystko jest wytłumaczone krok po kroku i są do tego jeszcze obrazki.
http://xboxforum.pl/artykuly-27/jak-podpiac-hdd-z-pc-do-xboxa360-bevs-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor-14421/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pod USB podłączyć i zrobić format

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
dograj sobie odpowiednie pliki i będzie widoczny cały, nie jest z tym dużo problemów a tutorial jest tak skonstruowany że dziecko by to zrobiło. Wszystko jest wytłumaczone krok po kroku i są do tego jeszcze obrazki.
http://xboxforum.pl/artykuly-27/jak-podpiac-hdd-z-pc-do-xboxa360-bevs-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor-14421/
To działa tylko na dyskach WD, a takie nie były montowane fabrycznie.


Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Tonder

Użytkownik
Użytkownik
Czyli próbować dograć pliki czy to zupełnie już nie pomoże ? Faktycznie tutorial jest do dysków WD. Jest jakaś szansa że te dogrywanie plików się powiedzie ? Bo widzę że zdania są podzielone..
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie, nie powiedzie się. Nie masz nawet co próbować.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zakupiłem xboxa slim 4gb posiadającego flasha lt 3.0. Do zestawu był dołożony oryginalny dysk 250gb, jednak xbox go nie widzi, już przy założeniu profilu na konsoli prosi o pamięć masową. Komputer dysk wykrywa normalnie. Co zrobić ? Aha i czy jest możliwość by wykorzystać na profil, savy z gier itp te 4gb ? Z góry dzięki za odpowiedź.
Jesteś pewny,,że dysk jest ( był ) oryginalny skoro od początku nie był widziany przez konsolę ?
 

Do góry Bottom