Xbox Slim - rysy na obudowie co i jak?

snochu

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Otóż mam Xboxa w wersji Slim i jego obudowa jest strasznie porysowana, widoczne są dosyć spore rysy, a jak wiadomo, odbija się to na wartości konsoli. I tutaj rodzi się pytanie. Jak się ich pozbyć? Czy znaczie jakieś metody? Czytałem gdzieś o paście polerskiej, próbował ktoś może tej metody lub jakiejś innej? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nic z tym nie rob, bo bedzie jeszcze gorzej.

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przy sprzedaży wsadź sobie konsolę w nową obudowę i będzie jak nówka.
To nie lakier samochodowy żeby pastą polerską czyścić. Ja kiedyś próbowałem coś zczyścić zmywaczem do paznokci. Niepolecam było tylko gorzej.

zmywacz zaczal zapewne rozpuszczac plastik, co do rys, zapewne masz wersje 250gb przy odkurzaniu albo czysczeniu powstaja rysy i tyle, to nie jajka

kufer111

Banned
Użytkownik
pasta polerska lub płyn do mebli zwani meblix-u mnie no problem ,wypełnia nawet głębokie rysy, a ci ,którzy nie testowali prosze nie pierdo..ć kocobołów

snochu

Użytkownik
Użytkownik
A ile tej pasty/płynu nanosić i czym to rozcierać?

neCro

Użytkownik
Użytkownik
A ile tej pasty/płynu nanosić i czym to rozcierać?
Wszystko w granicach rozsądku, najlepiej bawelniana szmatka, albo taka do ekranow LCD (jednorazową)

kufer111

Banned
Użytkownik
papierowymi ręcznikami lub flanelowym materiałem

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Te pasty itp mogą niby pomóc ale starczy że ktoś umyje tą konsolę wilgotną szmatką i rysy wrócą a wtedy klient może się wkurzyć i żądać zwrotu.

Do góry Bottom