Xbox świruje.

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj jakies dziwne rzeczy zaczely mi sie dziać z xboxem, otoz:
- wlozylem oryginalnego NFS Most Wanted a xbox odczytal go jako activate.iso
- coraz czesciej wyskakuje otworz naped i ze trzeba plyte (gram na verbatimach, a nigdy na verbatimach mi tak nie wyskoczylo)
- jak za ktoryms razem wlaczylem tego nfs to sie xbox scial
- rowniez mam problem z padem, w ktorym sa w srodku baterie a naciska przycisk guide a on sie nie wlacza.

Wie ktos jak temu zaradzic ?
 

castomoto

Banned
Użytkownik
Dzisiaj jakies dziwne rzeczy zaczely mi sie dziać z xboxem, otoz:
- wlozylem oryginalnego NFS Most Wanted a xbox odczytal go jako activate.iso
- coraz czesciej wyskakuje otworz naped i ze trzeba plyte (gram na verbatimach, a nigdy na verbatimach mi tak nie wyskoczylo)
- jak za ktoryms razem wlaczylem tego nfs to sie xbox scial
- rowniez mam problem z padem, w ktorym sa w srodku baterie a naciska przycisk guide a on sie nie wlacza.

Wie ktos jak temu zaradzic ?
Nie przerabiać konsole.
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerabiać konsole.
mhm, jakas bardziej do tematu pomoc ?
 

maczosito

Banned
to jest prawdopodoby efokt przegrzanej konsoli mój koleka terz tak miał i musiał kupić nową
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
to jest prawdopodoby efokt przegrzanej konsoli mój koleka terz tak miał i musiał kupić nową
Czytając twoją wypowiedź domniemywam, że nie masz więcej niż 10 lat.

Dzisiaj jakies dziwne rzeczy zaczely mi sie dziać z xboxem, otoz:
- wlozylem oryginalnego NFS Most Wanted a xbox odczytal go jako activate.iso
- coraz czesciej wyskakuje otworz naped i ze trzeba plyte (gram na verbatimach, a nigdy na verbatimach mi tak nie wyskoczylo)
- jak za ktoryms razem wlaczylem tego nfs to sie xbox scial
- rowniez mam problem z padem, w ktorym sa w srodku baterie a naciska przycisk guide a on sie nie wlacza.

Wie ktos jak temu zaradzic ?
Poczytaj sobie nt. napędów. Raczej kończy już się żywot lasera. Napisz jeszcze jaki model masz. Co do ścinania- nic strasznego. Co do pada- sprawdź na innych bateriach i dociśnij mocniej tą klapkę. Jak sie nie uda to ślij na gwarancje.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tak jak napisał szank zapewne siada laser
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
szank - o ile ma jeszcze tą gwarancję.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Laser lub soft w napędzie, co prawda nie powinien. Ale w moich przypadkach, ponowne jego wgranie eliminowało tego typu zjawiska w przyszłości.
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Co ma piernik do wiatraka? Przecież przerobienie konsoli to tylko wgrywanie softu do napędu. 99,9% osób nie ma problemów z przerobionymi konsolami, widocznie nie miałeś szczęścia i trafiłeś na jakiegoś amatorskiego flashera który spaprał sprawę.
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
Szank, co z tego jeśli ma nawet te 10 lat? Nic ci do tego.
#topic
Moim zdaniem że coś z flashem.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
Co ma piernik do wiatraka? Przecież przerobienie konsoli to tylko wgrywanie softu do napędu. 99,9% osób nie ma problemów z przerobionymi konsolami, widocznie nie miałeś szczęścia i trafiłeś na jakiegoś amatorskiego flashera który spaprał sprawę.
ale walnales madroscia. jak na moje to moze byc laser jak koledzy mowili, ale sprobuj przeczyscic konsole od, moze jest duzo kurzu w srodku. ja kiedys mialem problem z odczytywaniem gier a po wyczyszczeniu konsoli problemy zniknely.
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
niemożliwe ze to wina tego co flashowal, bo sflashowana jest od 2 lat i nigdy sie cos takiego nie dzialo. Bardzo mozliwe ze to wina lasera.
 

Do góry Bottom