Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Ajhon007

Użytkownik
Użytkownik
Witam zakupiłem sobie kabelek VGA HD AV podłączyłem pod monitorek 22 cale "LCD GATEWAY FPD2275W"

Włączyłem xbox360 i nie mam pełnego ekranu w opcjach na konsoli mam z 8 opcji na rozdziałke ale żadna nie daje mi full obrazu.

Wiecie może o co w tym chodzi?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Musisz zmienić rodzaj ekranu z NORMALNY na PANORAMICZNY też tak miałem :p
 

Ajhon007

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Właśnie nie wszystko już próbowałem :<

wygląda to tak:


z każdej strony zostaje sporo miejsca (czarne pole-wolne miejsce) :(
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

I jak zrobiłeś to? Tak jak ci mówiłem?
 

Ajhon007

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Tak zrobiłem jak mówiłeś i nic ;/ chyba tylko wtopiłem na tym kablu bo po co mi on jak nie mogę grać na full obrazie ehh...
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Kabel masz oryginalny?
 

Ajhon007

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Nie
 

rYs1292

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Sory za oft toop ale czy opyla się za 450 kupić ten monitor?

Ile za niego daleś?
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

A jakiej firmy?
Bo jesli nie oryginalny, ew bigbena to raczej jego wina.
 

Ajhon007

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

rYs1292 napisał:
Sory za oft toop ale czy opyla się za 450 kupić ten monitor?

Ile za niego daleś?
Ja dałem 500zł na allegro i w 100% sie opłaca grafa piękna!
 

rYs1292

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

A gdzie kupileś jaki gość?
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

podłącz pod pc i zobacz czy będzie tak samo jeżeli obraz będzie w pełni to nie ma takiej opcji żeby na x360 było inaczej sam mm bigbena i podłączałem pod: crt ( u siebie 2 21 cali -Sony sgi i dell) , lcd lg i panoramę samsunga 22cale i na każydm był ekran w pełni chyba że dałem 1080p to wtedy ekran był zbyt bardzo rozciągnięty i musiałem zmniejszyć do 1080i żeby był pełny obraz jeszcze popatrz czy nie masz namieszane w opcjach ewentualnie spróbuj ręcznie rozciągnąć obraz bo też jest taka możliwość jeżeli żaden sposób ci nie pomoże to znaczy że albo kabel walnięty albo monitor
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

to mozliwe ze wina kabla, jakiej firmy masz ten kabel?? bo ja na bigbenie nie mam zadnego problemu, a jak nie wina kabla to syfny monitor:p P.s ja nigdy nie kupił bym monitora żadnej innej firmy niż samsung :p, dlatego tez mam samsunga :)
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

A duży jest skok jakościowy przy kablu VGA, jest możliwość kupna kabla aby miał wyjście DVI a nie D-Sub? Proszę o odpowiedź
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

przecież są przejściówki z dvi na d-sub to nie wiem z czym masz problem??
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Kolego KuvA czy wiesz czym się różni obraz z DVI od D-Sub? Jakością! Kabel D-Sub przesyła obraz analogowo, a DVI cyfrowo, nie chodziło mi o to czy potrzebuje jakiejś przejściówki, mi zależy na jakości obrazu, a DVI przesyła obraz nieskompresowany czyli cyfrowo, jakości DVI nie uzyskasz na kablu D-Sub z przejściówką. Chciałem się dowiedzieć czy są kable tylko z DVI, a nie tylko z D-Sub, a ty zarzucasz mi że mam problem, może byś tak kulturalnie odpowiedział...
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Xbox VGA AV CABLE + Monitor PROBLEM!

Wiem na czym polega dvi a d-sub jeżeli chcesz mieć cyfrowy obraz to tylko pozostaje ci przejściówka z hdmi na dvi a to co uzyskam d-sub a dvi nie musisz mi tłumaczyć bo wiem o tym bardzo dobrze jeżeli uważasz że byłem nie kulturalny to już jest to twoje zdanie i nie zamierzam się kłócić bo powstanie offtopic kolego ManhunterPL ;)
 

Do góry Bottom