Xbox w Play, wersja z grą .. BEZ GRY !

imek

Świeżak
Świeżak
Witam. To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się ładnie przywitać :)

Piszę do Was drodzy koledzy i drogie koleżanki z taką oto dziwną sprawą .. :

Otóż stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox360 'dołączonej' do oferty abonamentowej sieci Play. Konsolę kupiłem na Allegro (Pan, wziął konsolę z abonamentem, zamiast telefonu i po prostu sprzedawał, bo wyjeżdża gdzieś na długo i mu to tam nie potrzebne..).
Jest to wersja 250gb, rzekomo z grą Call of Duty Modern Warfare 3. Byłem niezmiernie zadowolony z zakupu, jednak jakie było moje zdziwienie, kiedy zaciekawiony i podekscytowany otwarłem opakowanie, a w środku .. nie było gry ! ani Headset'u .. gra była rzeczą, z której cieszyłem się najbardziej, ponieważ chciałem już dziś, teraz, zaraz grać.. ale w pudełku jej nie było, o.
Pomyślałem jeszcze, że może zapisana jest na dysku .. zdziwiłem się jednak dalej, ponieważ i tam jej nie było. Także moje zadowolenie i ekscytacja zamieniły się początkowo w zdziwienie a chwilę po tym w złość .. Jak taka firma może pozwolić sobie na sprzedawanie niekompletnego zestawu ?!
Tak jak napisałem, NIE MA ANI GRY ANI HEADSET'u ! Jedyne co mogę dodać, to to, że żadna z fabrycznych folijek, naklejek, plomb czy jak zwał tak zwał, nie były naruszone .. JA, JA SAM jako pierwszy z ogromną starannością rozcinałem je nożykiem ..

Powiedzcie mi, co mogę zrobić .. Gdzie szukać rozwiązania .. Faktura za zakup tej konsoli (wystawiona przez Play) idzie właśnie do mnie pocztą od sprzedającego .. Gdy zadzwoniłem dziś do niego, był zdziwiony, że w zestawie są takie braki ..
Proszę o jakieś sugestie.

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili na przeczytanie tego :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Witam. To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się ładnie przywitać :)

Piszę do Was drodzy koledzy i drogie koleżanki z taką oto dziwną sprawą .. :

Otóż stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox360 'dołączonej' do oferty abonamentowej sieci Play. Konsolę kupiłem na Allegro (Pan, wziął konsolę z abonamentem, zamiast telefonu i po prostu sprzedawał, bo wyjeżdża gdzieś na długo i mu to tam nie potrzebne..).
Jest to wersja 250gb, rzekomo z grą Call of Duty Modern Warfare 3. Byłem niezmiernie zadowolony z zakupu, jednak jakie było moje zdziwienie, kiedy zaciekawiony i podekscytowany otwarłem opakowanie, a w środku .. nie było gry ! ani Headset'u .. gra była rzeczą, z której cieszyłem się najbardziej, ponieważ chciałem już dziś, teraz, zaraz grać.. ale w pudełku jej nie było, o.
Pomyślałem jeszcze, że może zapisana jest na dysku .. zdziwiłem się jednak dalej, ponieważ i tam jej nie było. Także moje zadowolenie i ekscytacja zamieniły się początkowo w zdziwienie a chwilę po tym w złość .. Jak taka firma może pozwolić sobie na sprzedawanie niekompletnego zestawu ?!
Tak jak napisałem, NIE MA ANI GRY ANI HEADSET'u ! Jedyne co mogę dodać, to to, że żadna z fabrycznych folijek, naklejek, plomb czy jak zwał tak zwał, nie były naruszone .. JA, JA SAM jako pierwszy z ogromną starannością rozcinałem je nożykiem ..

Powiedzcie mi, co mogę zrobić .. Gdzie szukać rozwiązania .. Faktura za zakup tej konsoli (wystawiona przez Play) idzie właśnie do mnie pocztą od sprzedającego .. Gdy zadzwoniłem dziś do niego, był zdziwiony, że w zestawie są takie braki ..
Proszę o jakieś sugestie.

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili na przeczytanie tego :)
Albo nieuczciwy sprzedawca, albo ktoś w play sobie "wziął". Faktura w play Ci nic nie da poza gwarancja w MS. Jeśli chciałbyś kłócić się w play to musiałbys być osoba na którą stoi faktura czyli być abonentem play.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

imek

Świeżak
Świeżak
gość naprawdę wydał mi się godny zaufania .. a plomby na tym pudle były fabryczne - no tyle to idzie chyba poznać.
Tak jak napisałem wyżej - gość się zdziwił i obiecał jeszcze dziś lub jutro spróbować w Play'u to załatwić..
On po prostu wziął z abonamentem, postawił w domu, odsprzedał .. nawet nie umiał mi powiedzieć, czy wersja jest w 'malowaniu' MW3 czy standardowym czarnym, bo nie chciał otwierać..
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
gość naprawdę wydał mi się godny zaufania .. a plomby na tym pudle były fabryczne - no tyle to idzie chyba poznać.
Tak jak napisałem wyżej - gość się zdziwił i obiecał jeszcze dziś lub jutro spróbować w Play'u to załatwić..
On po prostu wziął z abonamentem, postawił w domu, odsprzedał .. nawet nie umiał mi powiedzieć, czy wersja jest w 'malowaniu' MW3 czy standardowym czarnym, bo nie chciał otwierać..
Pokaż aukcje

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Herobrain

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli konsola była fabrycznie nie otwierana wątpię żeby sprzedawca coś kombinował, miałem identyczną wersję tyle że z Fifą 12 i Wszystko było zamknięte w pudle, więc jest to Wina Play'a ( Headset tak czy siak powinien być i raczej sprzedający nie robił by z siebie durnia za 15zł ) ale oferty z MW3 nie widziałem.

PS. Na Fakturze jest wyszczególnione że jest to wersja z grą ?
 

imek

Świeżak
Świeżak
aukcja nr 2560554116.
Naprawdę, konsola zalepiona fabrycznie, nie zwykłą taśmą, tylko takim czymś grubszym, zero śladów szarpania się z tym (a nie da się zerwać tego nie zdzierając też pewnej warstwy kartonika - mocny klej) .. Jestem pewien, że sprzedający przy tym nie grzebał.
 

strashak

Użytkownik
Użytkownik
To nad czym sie tu rozwodzic. Zloz reklamacje na pismie i tyle, albo odeslij towar masz na to 10 dni bez zbednego tlumaczenia.
Edit. Pogadaj ze sprzedajacym czy by sam nie przedzwonil i dal ci chociaz wskazowki co dalej lub sam zadzwon do playa i powiedz uczciwie co sie stalo i co robic.
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
To nad czym sie tu rozwodzic. Zloz reklamacje na pismie i tyle, albo odeslij towar masz na to 10 dni bez zbednego tlumaczenia.
Edit. Pogadaj ze sprzedajacym czy by sam nie przedzwonil i dal ci chociaz wskazowki co dalej lub sam zadzwon do playa i powiedz uczciwie co sie stalo i co robic.
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Jeśli nie jest abonentem na którego stoi konsola to nic mu nie powiedzą. Chyba że dostanie upoważnienie na pismie :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

strashak

Użytkownik
Użytkownik
O tym mowie. Mowie tez o dobrym sercu abonenta ktory zadzwoni w jego imieniu. Sa jeszcze dobrzy ludzie i warto probowac.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tomio82

Użytkownik
Użytkownik
Jak kupiłeś na tej aukcji skoro tam pisze że nie było ofert i nie została sprzedana?
Co do gry to nawet na pudełku wszędzie widnieje że jest z CoD MW3 a skoro pudełko miało jeszcze plomby to raczej zawiniła bardziej fabryka pakująca tą konsole dla PLAY.
 

imek

Świeżak
Świeżak
Jak kupiłeś na tej aukcji skoro tam pisze że nie było ofert i nie została sprzedana?
Bo dogadywałem się z gościem telefonicznie, no wiadomo. Jego ominęła prowizja dla Allegro, a ja miałem grę taniej ..
 

mck2

Świeżak
Świeżak
A ja szczerze nigdy nie widziałem w play'u Xboxa360 aby był zamiast telefonu. PS3 od przynajmniej 2 lat jest dostępny w ofercie Play'a ale X'a nie widziałem...
 

Herobrain

Użytkownik
Użytkownik
Tak, potwierdzam że Xboxa nie ma w Play'u? Może jakaś inna sieć i do tego widzą te czerwone naklejki stwierdzam że konsola nie jest nawet z polski.
 

omega_pl

Użytkownik
Użytkownik
Xboxa to chyba w Plusie dawali a w Play to teraz Vite wpychaja :D
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
W ofercie Play nie było i nie ma Xboxa 360.
 

tomio82

Użytkownik
Użytkownik
Teraz to w CYFRZE+ dają X-a a w Playu to faktycznie tylko PS3 była, ewidentnie gościu który ci ją sprzedał nie jest zbyt szczery więc MW3 pewnie sam w końcu będziesz musiał dokupić.
Kupiłeś poza Allegro więc nie wiele mu możesz zrobić czy też udowodnić teraz, życzę ci żeby się jednak okazał uczciwy i ci tą gierkę dosłał.
 

imek

Świeżak
Świeżak
od 6 czerwca w Play'u jest dostępny Xbox w ofercie 'na życzenie' czy coś takiego. Pisałem do Play i nie byli zdziwieni, że pytam o Xboxa, przyjęli zgłoszenie normalnie. Jednak niestety w odpowiedzi dostałem informację, że muszę podać jakieś dane pozwalające zweryfikować mnie, czy jestem ich abonentem .. Także jak już zauważyliście - sprawę może załatwić tylko Pan, od którego go kupiłem.
W każdym razie - XBOX W PLAY JEST.
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
Ten "pan" może się teraz zdematerializować i nie możesz mieć o to pretensji, jak transakcja przebiegła po za Allegro. To tak jakby transakcji w ogóle nie było.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Takich rzeczy po za allegro się nie kupuje, bo potem są nieprzyjemności.
 

imek

Świeżak
Świeżak
I ? Można liczyć na dobre serce człowieka jeszcze ..
Pan dzwonił do mnie przed chwilą, sam zaproponował, że z Microsoftem i Playem się bawić nie będziemy, bo bardzo trudno będzie im udowodnić, że tej gry tam nie było (konsolę trzebaby otworzyć w salonie) .. a On wyjeżdża do Anglii (jak to w opisie aukcji było, że na dniach opuszcza kraj ..) i tam kupi mi tą grę za funty i prześle, lub jeśli nie znajdzie ciekawej oferty, to wpłaci mi jakąś część pieniędzy na to, żebym mógł kupić tutaj u siebie grę.
Także Gość naprawdę w porządku i widzę, że zależy mu na pozytywnym załatwieniu sprawy .. :)
O dalszych losach na pewno poinformuję w tym temacie :)
 

Do góry Bottom