Xbox wifi

weapon0077

Świeżak
Świeżak
Interesuje mnie podlaczenie xboxa 360 bezprzewodowo do sieci.Czy bedzie to dzialac jak podlacze to do rutera ktory bedzie dzialac jako client ?
 

str76

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox wifi

??? ze jako co ??
Mi dziala wszystko bez problemow
 

Igopogo

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox wifi

Router dziala jak rourer a jako client dziala AP. To jak masz router to bedzie działało.
 

jumper456

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox wifi

można mieć router, modem WAN (np.ADSL) i AccessPoint zintegrowane i do tego jeszcze kilkuportowy switch (takim użądzeniem jest popularny livebox do neostrady). Ale występują też inne możliwości/ kombinacje tych użądzeń.

Nie używa się w wypadku infrastruktury sieci nazwy "klient", choć w pewnym sensie użądzenie używające sieci (XBOX) jest jej klientem. AccessPoin w tym wypadku jest rodzajem 'serwera'. Ale to naciągana terminologia.

XBOX łączy się z AP, AP przekazuje dane do routera, ten do modemu ADSL i dalej już przez dostawcę ADSL do Internetu i z powrotem odwrotnie. Poza tym AP pozwala wymienieć informacje pomiędzy użądzeniami WiFi (XBoxami jeśli jest ich więcej lub XBOX a PC-tem itp).
 

remi

Użytkownik
Użytkownik
........
 

mistrzoo191

Użytkownik
Użytkownik
Czy ty se koleś tymi kropkami chcesz posty nabić ?!
Jaki sens ma pisanie beznadziejnego nic nieznaczącego postu pod wyczerpująca odpowiedzią na pytanie ?
 

Richatek

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam mojego iksa podłączonego poprzez AP, który działa w trybie client. Wbijam się tym zestawem w router ADSL i wszystko działa pięknie.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ewentualnie kupujesz adapter WiFi ;)
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Pabloo nie dodał ceny adaptera wifi;) cena na dzień dzisiejszy to jedyne 249 PLN'ów;)
Też ma racje bo to najestetyczniej wygląda lecz teraz te adaptery maja takie ceny że lepiej zainwestować w router;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ja tylko podałem alternatywę :)

Wiadomo, że najtaniej to 2xrouter... Ale jak coś ;) jeszcze 8msc temu cenowo było identycznie (WiFi adapter był to koszt 80zł)
 

robfm

Świeżak
Świeżak
Witam.A czy nie można podłączyć wifi na usb ???? Tylko chodzi mi o karte wifi nie tą od xboxa.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
nie można. są dwie możliwości o których już była mowa. Jakby to było takie łatwe to by każdy miał taki adapter za 50zł
 
D

Deleted member 38195

Guest
U mnie konfiguracja to starszy router Linksysa i AP TP link tl-wa501g przełączony na tryb client (na allegro za około 90 zł). Działa jak należy.
 

glizda360

Banned
Użytkownik
Wiem że wifi to fajna sprawa ale, przecież można kupic router za 120 zł i x metrów kabla za 90gr(od metra) przez wifi może zgubić połączenie lub coś a tak jest ciągle
To tylko moja sugestia
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale nie każdy chce metry kabli plączące się po podłodze itp...
 

lumezz

Świeżak
Świeżak
Czy ktoś moze wytłumaczyć w normalnych słowach jak wy chcecie podłaczyć liva bezprzewodowo bez tego adaptera od MS.??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Musisz mieć 2 routery

1. główny do źródła netu
2. w trybie clienta wczepiony do konsoli

Trzeba połączyć te dwa routery żeby 2 odbierała sygnał od 1 i tyle
 

lumezz

Świeżak
Świeżak
A ten 2gi router bedzie działać z xboxem? bo słyszalem ze trza mieć jakis atest MS czy cuś
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Będzie. Wystarczy, że będzie to router z clientem
 

kolanko96

Świeżak
Świeżak
Adapter wi-fi jest dosyć drogi chociaż będę go kupował w anglii (obecnie mieszkam) kosztuje 50 funtów .
Jeśli masz laptopa i router xboxa podłączasz kablem enthernet do laptopa YouTube - How to connect Xbox 360 to live using a laptop or computer with wireless internet
Tutaj masz wszystko.
 

Do góry Bottom