xbox wymiana lasera

tomekb90

Świeżak
Świeżak
Siema, niedawno pisalem tutaj o swoim problemie. W skrocie naped sie wysowal, bylo slychac jak cos czyta ale wyskakiwal komunikat wysun naped. Dzis zamontowalem nowy laser, liteon, dobry dla mojego napedu, usunolem zworke wszystko podlaczylem i dalej to samo, ktos ma jakis pomysl?
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
Siema, niedawno pisalem tutaj o swoim problemie. W skrocie naped sie wysowal, bylo slychac jak cos czyta ale wyskakiwal komunikat wysun naped. Dzis zamontowalem nowy laser, liteon, dobry dla mojego napedu, usunolem zworke wszystko podlaczylem i dalej to samo, ktos ma jakis pomysl?
Witam jak wsowasz naped to widac czy laser swieci miga ??
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
jak wysowam i patrze w szczeline i wsowam to nic nie widze, chyba nie miga, ale przed tem jak za 1 razem wlozylem plyte to odczytalo ale jak odpalilem gierke, to pisalo ze mam zrestartowac konsole, konsola nie przerabiana,a gry oryginalne
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
jak wysowam i patrze w szczeline i wsowam to nic nie widze, chyba nie miga, ale przed tem jak za 1 razem wlozylem plyte to odczytalo ale jak odpalilem gierke, to pisalo ze mam zrestartowac konsole, konsola nie przerabiana,a gry oryginalne
A sprawdz czy czyta dvd lub audi cd
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
wlasnie skonczylem ponowie rozkrecanie xboxa, dopiolem wszystko, sprawdzilem, jak wsowam tacke to laser sie podnosi i opada, jak wsadzam jaka kolwiek plyte, to przez 30 moze wiecej sekund czyta ja, slychac ze laser pracuje, ale po skonczeniu jest komunikat wysuc dysk. Ktos ma pomysl?
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
jak wsowam tacke to laser sie podnosi i opada,

a czy w tym czasie swieci lub miga na czerwono ?? jak nie to laser ci padl
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
jak mogl pasc laser jak wczoraj przyszedl z allegro?
 

jems

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie laser Ci padł bo wczoraj przyszedł z allegro:fat:

edit:
sorry - ale nie mogłem się powstrzymać jak żyjesz w przekonaniu ze to co z allegro jest niezawodne to jesteś chyba jeszcze bardzo młody
pozdrawiam
 

Tofu212

Banned
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
jems twoje odpowiedzi sa konkretnie bez sensu, padl bo wlasnie wczoraj przyszedl z allegro? co to ma wogole znaczyc?


chrisogor21 : jaka wymiana czeka?
 

Tofu212

Banned
uratuj stary albo baw sie z nowym
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
laser mruga na czerwono jak wsadze i wyciagne naped, zdjolem obudowe z napedu, wlozylem plytke ( jakas stara ) wlozylem ja, jak zaczelo sie kreccic to ja troche odrzucilo, ale laser mruga na czerwono
 

Tofu212

Banned
pomoc montuj i zdaj relacje
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
nie rozumie tofu, wlasnie problem w tym ze nie widzialem zadnego poradnika dla liteona, wiec wylozylem stary i w odwrotny taki sam sposob zamontowalem nowy
 

Tofu212

Banned
powodzenia
slownik
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
siedze tu od tygodnia a ty odrazu wyjezdzasz mi z jakimis slownikami, gdybys byl chodz troche wporzadku to bys mi to wytlumaczyl
 

Tofu212

Banned
rozsądku się nie da ratowalem tez naped fat to bagno
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
dobra spoko odposc sobie, ktos inny ma jakis pomysl co moze byc nie tak?
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
jems twoje odpowiedzi sa konkretnie bez sensu, padl bo wlasnie wczoraj przyszedl z allegro? co to ma wogole znaczyc?


chrisogor21 : jaka wymiana czeka?
skoro nie widzisz czerwonego promienia jak soczewka sie rusza to laser jest uszkodzony .
mozesz jescze sprobowac odlaczyc tasme od lasera i od pcb i podlaczyc ja odwrotnie ,mam tu na mysli ta strone co jest podlaczona do pcb podlacz do lasera a ta co byla podlaczona do lasera podlacz do pcb i sprawdz czy soczewka bedzie sie tak samo zczowywac jak poprzednio Pozdrawiam
 

tomekb90

Świeżak
Świeżak
christogor problem w tym ze widze czerwony promien na plycie, i na laserze jak mruga
 

Do góry Bottom