XBOX z Allegro.

shivaki481

Świeżak
Świeżak
Witam,
jak widać jestem świeżakiem. Szykuje się do kupna konsoli, jednak moje możliwości finansowe są ograniczone. Z tego względu postanowiłem kupić konsole używaną. Widziałem różne ceny, różne modele, poczytałem o napędach, płytach głownych itd. Ale nadal mam mętlik w głowie. Znalazłem na aukcjach taką ofertę: XBOX 360 + LT`3.0 GWARANCJA SZYBKA WYSYŁKA 100% OK (2907485765) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , o co w tym chodzi? czemu tak tanio? Widzę że bez pada i zasilacza, ale mimo to chyba jest to dość tanio...
Podpowiedzcie mi proszę gdzie jest haczyk, czy warto brać?

Pozdrawiam
Łukasz.
 

Pina

Użytkownik
Użytkownik
Jest wyraźnie napisane
W ZESTAWIE: - SAMA KONSOLA XBOX 360 (KOLOR BIAŁY)
więc będziesz musiał dokupic wszelkie okablowanie, zasilacz, co najmniej jednego pada i ewentualnie kinect ;)
 

shivaki481

Świeżak
Świeżak
Ponieważ jest używana, nie ma kinect'a i pada ;)
Kinect mi niepotrzebny.
Ale czy ta cena jest ok? Zadałem pytanie sprzedającemu o rodzaj płyty głownej - czekam na odpowiedź. Boje się też że tylko 7 dni gwarancji...
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Najprawdopodobniej jest to naprawiany złom tj. Xenon. Padnie po paru dniach na RROD.
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
to są konsole naprawiane. Kupisz taką, pograsz może kilka dni i wrócisz na forum z pytaniami dlaczego się zepsuło i jak naprawić. Lepiej dołożyć i kupić pełen zestaw od kogoś zaufanego.
 

shivaki481

Świeżak
Świeżak
Najprawdopodobniej jest to naprawiany złom tj. Xenon. Padnie po paru dniach na RROD.
Dzięki za opinie, a czy moglibyście polecić coś z allegro, najlepiej z małym dyskiem aby można było gry instalować na dysku zamiast nagrywać na płyty. Mam ok 600zł budżetu.
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Najlepiej brać konsolę na płycie głównej Jasper v1 lub v2.
Są ona praktycznie bezawaryjne.

Ta, którą podałeś, jest raczej naprawianym złomem, który padnie po kilku dniach - tak jak pisali koledzy. ; )

Proszę bardzo: KONSOLA XBOX 360 120GB + HDMI / JASPER / DO LT+3.0 (2917979626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dowiedz się tylko, czy aby na pewno jest to Jasper.
Jaspery są produkowane między 09.2008 do bodajże końca 2009r.

Poproś o zdjęcie najlejki z tyłu konsoli i upewnij się, że MFR Date ( czyli data produkcji ) nie jest starsza od 09.2008.

W razie pytań pisz do mnie, z chęcią pomogę. ; )
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie zamówiłem tą samą konsolę co kolega podał wyżej .
 

shivaki481

Świeżak
Świeżak
Najlepiej brać konsolę na płycie głównej Jasper v1 lub v2.
Są ona praktycznie bezawaryjne.

Ta, którą podałeś, jest raczej naprawianym złomem, który padnie po kilku dniach - tak jak pisali koledzy. ; )

Proszę bardzo: KONSOLA XBOX 360 120GB + HDMI / JASPER / DO LT+3.0 (2917979626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dowiedz się tylko, czy aby na pewno jest to Jasper.
Jaspery są produkowane między 09.2008 do bodajże końca 2009r.

Poproś o zdjęcie najlejki z tyłu konsoli i upewnij się, że MFR Date ( czyli data produkcji ) nie jest starsza od 09.2008.

W razie pytań pisz do mnie, z chęcią pomogę. ; )
Bardzo dziękuję!
Z tego co widzę, to do tego sklepu mam jakieś 2km, więc mogę tam nawet podejść i pomacać organoleptycznie. O ile to coś pomoże ;-) Oczywiście wypytam o wszystko o czym piszesz.
Czy konsole z tej aukcji da się "upgrade'nąć" żeby można było grać z dysku?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oczywiście. Jest to przeróbka RGH.
Koszt ok. 160zł. Popytaj kolegów na forum, wielu z nich się tym zajmuje. ; )
 

byczku1998

Użytkownik
Użytkownik
600 zł? Ja chcialem upic nowa slimke za 600 :p Lecz dostalem od wuja jego premium : )
 

Do góry Bottom