Xbox z zagranicy a konto live

siwulec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej!

Mam pytanie o konto gold, które otrzymujemy próbnie na 3 miesiące po zakupie xBoxa. Czy jak kupię go za granicą np. na amazon.co.uk to czy to konto będzie działało u nas w Polsce?
 

p3rry

Użytkownik
Użytkownik
Odkąd w Polsce działa Live to bez problemu można zakładać konta, wystarczy, że podłączysz xklocka do sieci i założysz konto na Polskim Livie, lub na inny region jeśli chcesz. Pochodzenie konsoli nie ma tu nic do znaczenia, chyba, że kupisz konsolę w Japonii. Wtedy musiał byś kupować gry w innym systemie. Nie wiem tylko czy M$ oferuje darmowe próbki użytkownikom w Polsce.
Osobiście mieszkam w UK i konsola działa w obu krajach.
 

siwulec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wielkie dzięki za odpowiedź ale przy okazji zadam jeszcze jedno pytanie. Czy na konsoli kupionej w Anglii będę mógł bez problemu ustawić język polski?
 

mihcal5

Banned
raczej tak (ale nie wiem na 100%)
 

xluki

Użytkownik
Użytkownik
Na 100% ustawisz polski.
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
W opcjach konsoli: Język Polski, ustawienia regionalne: Polska i normalanie zakładasz konto. Próbny abonament GOLD dostajesz w postaci możliwości stworzenia 3 kont po miesiąc każde :)
 

siwulec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze raz dzięki ale nasuwa mi się ostatnie już pytanie i chyba najważniejsze. Jak się ma sprawa gwarancji? Czy jak kupię tą konsolę w amazon.co.uk to będę musiał później ją wysyłać do Anglii?
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft ma gwarancję międzynarodową, kupując np. na Amazonie dostajesz swój sprzęt i fakturę/paragon.

W przypadku popsucia się konsoli rejestrujesz ją na stronie Home - Xbox.com. Microsoft liczy gwarancję od daty zakupu, lub jak nie posiadasz paragonu od daty produkcji.

Gwarancja na XBOX w wersji SLIM to 12 miesięcy, a nie jak w przypadku starszych wersji 24 na konsolę 36 na RROD ;)
 

Do góry Bottom