Xbox za 1zł??

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj przeglądając allegro znalazłem coś takiego Konsola xbox 360 slim 250 GB + 2gry MOŻESZ POMÓC (1510531900) - Aukcje internetowe Allegro. Nie wiem co o tym sądzić. Niby jest to aukcja charytatywna ale żeby zestaw wart 1100zł rozdawać za 1zł?? Myslicie że jest w tym jakis haczyk??
Widzę też że ludzie kupują to wręcz masowo. ;)

Ahh sorry ale nie doczytałem małego druczku.. Pisze tam że kupuje się los ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Haczyk jest taki że będzie losowanie 1 konsoli :)
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie zawsze jest to szczędzone 400 zł ;)
 

berials

Użytkownik
Użytkownik
Cytat z aukcji:


Wiem jak w życiu bywa, mało kto zwraca uwagę na potrzebę pomocy, mało kto robi coś bezinteresownie.

Dlatego też zdobyliśmy sponsora, który kupił na cele dobroczynne NAGRODĘ, która myślę, że zmobilizuje Ludzi z dobrym sercem.


Kupując na tej aukcji choć 1 sztukę KUPONIKU przyczyniasz się do pomocy w akcji, którą wyżej opisałem.

Każda złotówka się liczy, a na dodatek na koniec aukcji, jeśli wszystkie kupony zostaną sprzedane zostanie wylosowana 1 osoba, która otrzyma w prezencie od naszego sponsora Konsolę xbox slim 250 GB + cały zestaw razem z grami. Na temat konsoli wspomnę zaraz kilka słów.
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Ja kupiłem sobie 2 losy, nie liczę na wygraną ale też nie zbiednieje ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie widzę żeby to konto na allegro było jakieś oficjalne typu (pomagamy komuś tam..). Tylko żeby natrzaskać jakieś grosze (ale zawsze coś) a konsola albo do nikogo nie pójdzie albo pod pretekstem że ktoś ją wygrał a tym kimś będzie po prostu znajomy tej osoby który wystawiła tą aukcje i vice versa konsola zostanie tak i tak u niego.
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Zalicytowałem-dlaczego? Ponieważ lubię takie spontaniczne akcje. Jednak jako dorosły i racjonalnie już myślący facet zastanawia mnie kilka kwestii:
-dlaczego Grupa Żywiecka nie figuruje w googlach ani na żadnych Yellow page'ach. Nie od dziś wiadomo, że jeżeli czegoś nie ma w necie, to nie ma tego w ogóle. Zapytam kolesia o REGON tej firmy widmo.
-dlaczego wpłata odbywa się na prywatne konto, a nie na konto schroniska? Wysłałem do schroniska zapytanie o tę aukcję-zobaczymy czy coś o niej wiedzą.
Może po prostu nie wierzę w ludzi i w ich dobroć, ale mam nadzieję, że w tym przypadku się cholernie mylę i nie nabijemy portfela jakiemuś sprytnemu gówniarzowi:)
 

berials

Użytkownik
Użytkownik
Zalicytowałem-dlaczego? Ponieważ lubię takie spontaniczne akcje. Jednak jako dorosły i racjonalnie już myślący facet zastanawia mnie kilka kwestii:
-dlaczego Grupa Żywiecka nie figuruje w googlach ani na żadnych Yellow page'ach. Nie od dziś wiadomo, że jeżeli czegoś nie ma w necie, to nie ma tego w ogóle. Zapytam kolesia o REGON tej firmy widmo.
-dlaczego wpłata odbywa się na prywatne konto, a nie na konto schroniska? Wysłałem do schroniska zapytanie o tę aukcję-zobaczymy czy coś o niej wiedzą.
Może po prostu nie wierzę w ludzi i w ich dobroć, ale mam nadzieję, że w tym przypadku się cholernie mylę i nie nabijemy portfela jakiemuś sprytnemu gówniarzowi:)
Nazwa sprzedającego mówi sama za siebie - Lucyfer 666 :D
 

pat792

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze do tego z tego konta prawdopodobnie są sprzedawane same ubrania. Za podejrzane to. Jeszcze chcę dodać iż ten sponsor lepiej by zrobił gdyby wpłacił im te pieniądze. A to ponieważ konsola kosztuje około 1 tys. ,a z losów co najwyżej dostaną 650 zł.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
hehe zrobiliśmy z tego jakieś śledztwo :)
 

mai

Użytkownik
Użytkownik
mnie dziwi coś innego :D
"Każda złotówka się liczy, a na dodatek na koniec aukcji, jeśli wszystkie kupony zostaną sprzedane zostanie wylosowana 1 osoba, która otrzyma w prezencie od naszego sponsora"

i drugie:
"
Losowanie osoby nastąpi po sprzedaniu wszystkich losów. Każda osoba podczas kupna udziału w akcji charytatywnej będzie miała przypisany numer do swojej osoby, co ułatwi w późniejszym czasie rozwiązanie kwestii konkursu. Osoba, która zdobędzie upominek od naszego sponsora zostanie poinformowana telefonicznie o tym fakcie, maksymalnie do 3 dni od zakończenia aukcji. Oczywiście tak jak wspomniałem, dopiero po tym jak zostaną sprzedane wszystkie losy. Taki jest wymóg naszego sponsora. "

Czyli sprzedadzą "649 losów" i nikt nic nie dostanie :D pozatym jaki jest sens wsparcia za 650zł jesli sponsor poprostu mógłby dać 1100 zł na schronisko? :p jak dla mnie bezsensowne naciąganie :p


taka ciekawostka :) też cwany myk allegro :)
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
wydaje mi sie ze to jest pic na wode i nic wiecej . szczerze nikt Ci nie da konsoli za 1zl (nie oszukujmy sie)
moge sie zalozyc ze ta konsola dziwntym trafem trafi do jakiegos znajomego co tez licytowal
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Nie oszukujmy się, szansa wygrania takiej konsoli to tyle co trafić 6 w totka. Miejmy nadzieję, że cokolwiek trafi na schronisko. O ile nie dziwią mnie oferty 1,2,3 wydane złotówki, to już 20 to typowe danie się zrobić w konia..

Dodatkowo ludzie lubią czuć się, że pomogli. Dla większości, którzy trafili na tę aukcję przelanie złotówki to kwestia zalogowania się na konto internetowe i zjedzenie batona mniej. A samopoczucie delikatnie lepsze ;) Dajcie znać czy schronisko coś odpisało w tej kwestii
 

berials

Użytkownik
Użytkownik
Też jestem zainteresowany mailem od schroniska bo zamierzam zgłosić sprawę do obsługi Allegro.

Co do sprzedaży zdjęć telefonów to Vbeta dziś o tym pisała:

Zdjęcie zamiast telefonu. Plaga oszustw na Allegro
 

kes

Użytkownik
Użytkownik
Z punktu widzenia kupującego warto było kupić od razu wszystkie losy za łączną kwotę 650 zł. Raz, że dużo taniej by wyszło, niż nowa konsola, dwa że można być pewnym wygranej.

Chyba sprzedający nie pomyślał o takiej możliwości, bo mógłby mieć kłopot ;p.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja powiem tak kocham psy.. I wszystkich co krzywdzą psy obił bym mord* (Za kotami nie przepadam). I tak jak pisałem nie wierzę w tą aukcję nie wygląda mi ona na OFICJALNĄ.
I tak jak inni tu na forum po prostu nie wierzę nieznajomym. A wiadomo polak potrafi (Bankomat we wózku ukraść, linie napięć, szyny itp itd).
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Z punktu widzenia kupującego warto było kupić od razu wszystkie losy za łączną kwotę 650 zł. Raz, że dużo taniej by wyszło, niż nowa konsola, dwa że można być pewnym wygranej.

Chyba sprzedający nie pomyślał o takiej możliwości, bo mógłby mieć kłopot ;p.
Z opisu wynika max 20losów na osobe
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Okrutny fejk....chociaz polowa mocherow,ktore miast towary z czerwonego krzyza dawac w rece biednym sama zgarnia do domu ryze i makarony...wiem z doswiadczenia.Nie znosze czegos takiego.Aukcja w zaden sposob nie w spierana przez zadne jednostki wyzsze.Sam uzytkownik o dzinym nicku parajacy sie handlem czegokolwiek(spodnie lodowki itp).Rowniez cala akcja nie jest pod zadnym nadzorem jednostek trzecich.Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to ze lacznie za aukcje allegrowicz zgarnie 650zl.Konsola warta jest 1100zl.Wiec jaki to ma sens? czyz nie lepiej ow "sponsor" powinien uhandlowac te konsole za wieksza sume? tudziez przeznaczyc pieniadze wydane na konsole odrazu na zwierzaki? sprawa okrutnie smierdzi.A dla frajerow zerujacych na krzywdzie innych - no mercy! pozdrawiam
btw. za 650 mozna kupic ladnego jaspra...
 

domanvip

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

A oto nasz sprzedający- dobry człowiek (ja tam nie oceniam ludzi po wyglądzie ale oceńcie sami) nie za młody na takie akcje ze sponsorami i grupa żywiecka ? :) PS: zdjęcie jest z innej Jego aukcji i nie zastrzegł kopiowania ani powielania więc wstawianie tutaj Jego foto jest zgodne z prawem .

a oto moje przemyślenia na ten temat:
ehh to jest przewał. tak jak Kolega wyżej napisał: skoro i tak zbiera 650 zł za losy to niby czemu po prostu nie wystawi za 650 i nie napisze ze przekaże kasę na schronisko (przecież na to samo wyjdzie) ?
APELUJE TO WAŁ i dajcie sobie święty spokój

-później dla 649 userów zrobi komentarz do aukcji: Super ekstra człowiek- dzięki tobie pieski będą miały więcej jedzonka.
-dla 1 zrobi: Nie dośc że kocha psy to dostał jeszcze x360.

BONUS: GRUPA ŻYWIECKA NIE MA ŻADNEGO PRZEDSTAWICIELSTWA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM - a myślę ze schroniska dla piesków w miastach gdzie grupa dziala są :D

Problem jest tylko taki ze ten jeden to będzie ziomek z którm dzieli sie po 300 zł
(1x300zł działa +1x300zl działa+ 1x50 zł koszty allegro)
ewentualnie jak dobrze ziomka zakręcił: (1x50zł dla ziomka + 600zł dla rozkminiajacego [koszty allegro bierze na siebie :D])

Apropo zdjęc zamiast produktów (manipulowania opisami) :

I tych od zdjec i tych od akcji charytatywnych powinno sie udupic za takie poczynania. Dlaczego? dlatego że rzygac mi się chce gdy slysze: na allegro nie kupuje bo slyszalem ze kogos oklamano i dostal cegle albo fotke zamiast produktu albo nic nie dostal a zaplacil.

Do tych co kminia na allegro przewaly:
A ŻEBY WAS TAK WYDYMALI JAK WY DYMACIE LUDZI, ZEBY WAS AŻ D.PA PIEKŁA !!!
 

berials

Użytkownik
Użytkownik
Niech każdy kto ma konto na Allegro zgłosi tę aukcję to może się zainteresują.
 

Do góry Bottom