Xbox zamiana na PS3 ?

L

lord-stickman

Guest
Przede wszystkim witam, przede wszystkim pozdrawiam!
KOLEŻANKI I KOLEDZY!
Tak, gram na przerobionej konsoli w celu używania kopii gier. Moja własna i świadoma decyzja!
Naszła mnie chwila zwątpienia a temat mojej 1-letniej konsoli XBOX 360, rzecz polega na tym, że coraz bardziej denerwuje mnie polityka uprawiana przez Microsoft, Zważywszy na fakt że moja konsola jest przerobiona to choleXnie wkuXwia mnie fakt ciągłych aktualizacji dashboardu (nie zawsze wiążę się to z czymś lepszym/nowszym/bardziej innowacyjnym) a co za tym idzie Iextreme. Dla nas ludzi używających kopii gier jest to irytujące, nie mówiąc o wprowadzeniu kolejnego utrudnienia w postaci nowej wersji płyt do gier.
Zdecydowałem się na konsole X ze względu na możliwość grania na kopiach (wiem, złodziej, "kup se orygniał" itp... Wiem o co chodzi, ale taka opcja była łatwiejsza). Teraz kiedy zaczyna się to robić coraz bardziej uciążliwe zastanawiam się nad przejściem na konsole PS3.
Biorąc pod uwagę free multi, blu-ray i FREE MULTI jestem coraz bliższy tej decyzji, skoro i tak wygodniej w TEJ chwili będzie korzystać z oryginalnych gier na PS3 niż XBOX360 (iextreme i aktualizacje dashboardu sie nie skończą nigdy). Pomóżcie mi przywrócić wiarę w X'a lub przejść na złą stronę mocy...
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
jedynie nie bedzie gier GOW3 na PS3 i tak wole xboxa niz PS3.To graj na orginałch , nie bedziesz musial irytować :)
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej grać na X-Boxie 360 dlatego że ,jest więcej gier i jest fajniejsza grafika ,ale jeżeli jesteś bogaty nie wiesz co robić z kasą możesz grać na PS3 i bulić kaskę za oryginalne gry twój wybór :D.
 
L

lord-stickman

Guest
No wiadomo, ale wiecie jak będę grał na oryginałach teraz na mojej konsoli to i tak xbox live kosztuje i dostane bana bo juz konsolo przerobiona. Kumacie? Co w TAKIEJ sytuacji ;) ?
 
Przede wszystkim witam, przede wszystkim pozdrawiam!
KOLEŻANKI I KOLEDZY!
Tak, gram na przerobionej konsoli w celu używania kopii gier. Moja własna i świadoma decyzja!
Naszła mnie chwila zwątpienia a temat mojej 1-letniej konsoli XBOX 360, rzecz polega na tym, że coraz bardziej denerwuje mnie polityka uprawiana przez Microsoft, Zważywszy na fakt że moja konsola jest przerobiona to choleXnie wkuXwia mnie fakt ciągłych aktualizacji dashboardu (nie zawsze wiążę się to z czymś lepszym/nowszym/bardziej innowacyjnym) a co za tym idzie Iextreme. Dla nas ludzi używających kopii gier jest to irytujące, nie mówiąc o wprowadzeniu kolejnego utrudnienia w postaci nowej wersji płyt do gier.
Zdecydowałem się na konsole X ze względu na możliwość grania na kopiach (wiem, złodziej, "kup se orygniał" itp... Wiem o co chodzi, ale taka opcja była łatwiejsza). Teraz kiedy zaczyna się to robić coraz bardziej uciążliwe zastanawiam się nad przejściem na konsole PS3.
Biorąc pod uwagę free multi, blu-ray i FREE MULTI jestem coraz bliższy tej decyzji, skoro i tak wygodniej w TEJ chwili będzie korzystać z oryginalnych gier na PS3 niż XBOX360 (iextreme i aktualizacje dashboardu sie nie skończą nigdy). Pomóżcie mi przywrócić wiarę w X'a lub przejść na złą stronę mocy...
Lepiej poczekaj na rebootera do RGH i wtedy będziesz miał spokój do końca życia i nawet będziesz mógł grać z dysku zamiast z płyty.
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
Jakiego masz Xa, ja chętnie przesiądę się z Ps3 na Xa, może chcesz się zamienić? Jako, że miałem już wcześniej Xa chętnie wróce do tego stanu
 

szmelc

Użytkownik
Użytkownik
... Pomóżcie mi przywrócić wiarę w X'a lub przejść na złą stronę mocy...
ty jestes po zlej stronie mocy /ixtreme/ haha
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
ja ci powiem tak. Skoro będzie stać cię na oryginalne gry na ps3 to warto mieć ps3. Multik darmowy, bluray itp. Ale warto też mieć xboxa choćby dla samego singla i exclusivów, których więcej niestety wychodzi na X-a. I szczerze, ja posiadam obie konsole, ale częściej korzystam z Xboxa. Więc jeśli kasa nie gra jakiejś dużej roli, to zostaw X-a i dokup PS3, bo moim zdaniem to najlepsze wyjście
 

Al Capone

Użytkownik
Użytkownik
warto miec obie konsole przerobione i jak tu nowsci nie dzialaja i nie ma mozliwosci odpalenia to 2 konsola na pewno odpali nowe gry i tak w kolko

osobicie gdyby orginaly kosztowaly po 20 zl to nic wielkiego albo nasze zarobki bylby by 4 tysie na miesiac to te 200/180zl za gre szlo by wyłożyć
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
ja ci powiem tak. Skoro będzie stać cię na oryginalne gry na ps3 to warto mieć ps3. Multik darmowy, bluray itp[...]
Glupie gadanie, tak warto miec 2 konsole to jest oczywiste ale na cholere pisac ze stac na oryginalne, jak u mnie ostatnio gry na PS3 kosztuja wiecej, o kilka euro, nie wiem dlaczego tak jest ale kosztuja wiecej.
Bluray, bluray sie nie przyjmnie, jezeli ceny nie spadna filmy, nagrywarka, plytki sa ZA drogie!
Darmowy multik, wylaczajac online ostatnio TYLKO po to by zrobic aktualizacje, bez informowania innych uzytkownikow, musieli grac na japonskim psn...
Tyle w tym temacie.
 

Gnoyek

Użytkownik
Użytkownik
Cholerka dlaczego nie powiedziałeś wcześniej. Specjalnie sprzedałem moje ps3 z cfw 3.55 kmeaw i kupiłem xboxa slima... Kurde szkoda że tutaj wczesniej nie napisałem to napewno bym slima nie kupił :(
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Glupie gadanie,
NIe rozumiem co w tym głupiego. Skoro gośc napisał, że chciałby na PS3 grać na oryginałach to znaczy, że może sobie na nie pozwolić, prawda? Bez zbędnego użalania się nad sobą, jak to jest w twoim przypadku/ Co do bluray, to są również wypożyczalnie, nie trzeba od razu kupować. Odnoszę wrażenie że kupiłeś PS3, a teraz płaczesz bo brak ci pieniążków. Dlatego zanim coś się zrobi, trzeba to sobie przeanalizować
 

CDaddy

Użytkownik
Użytkownik
Xboxa sobie zostaw, dokup PS3. Mam obie konsole. Na PS3 cisnę legalnie i sporo multi a xbox czeka na 2.0 dla slimów. Kwestia oryginałów na PS3- możesz w pełni legalnie kupować i dzielić tytuły z PSS. W ten sposób dostajesz oryginalne, wporzo tytuły za śmieszną kaskę. Przykładowe ceny przy zrzutce: Crysis 2- 28zł, Fifa12 55zł, Crysis 17zł... aż szkoda piracić :)
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Ps3 ma jedna wade .
Malo ludzi ma Head Seta i brac Cross chatow !

To byl powod mojego powrotu do xbox-a po roku
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Wybór stoi wiekszość na Xboxa po stronie mocy :) Legal albo pirat to wolę 2 konsole.
 

mistrz91

Banned
a jak to jest z tym ps3,
przecież tą konsole chyba można przerobić jak xboxa czy nie???? ( podobna sprawa czy nie?>??? też jakieś dashboardy czy lt co jakiś czas trzeba zmieniać???? jak się tam nagrywa płytkę żeby pograć????)
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Chce się pochwalić moim doświadczeniem :)

Jeżeli o PS3 i darmowe multi,niestety ale nie jest tak''różowo''jak mogło by się wydawać.miałem PS3 6 miesięcy od kolegi :D
Fajne jest to że multi jest darmowe ale nic nie jest idealne.Zaczynając od problemów z Psn (czyt.awarie),lagach i braku cross chatu.

dlatego wole zapłacić M$ 30zł raz na jakiś czas i mieć dostęp do usługi live która nie sprawia problemów.Wiem że to brzmi jak bym był fanboyem konsoli z pod znaku M$ ale taka jest niestety prawda.I co z tego że PS3 ma darmowe multi jak kuleje ?

Ja bym sprzedał tego xbox 360 lub od przerobił jeżeli nie masz flagi i bym raz na rok 120zł wydał na usługę xbox live która nie sprawia problemów.

PS: jeżeli ci naprawdę zależy ci na ps3 to go bierz ale tak jak pisałem wcześniej możesz się zawieść
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Ale wy cudujecie po co wam granie na konsoli przez sieć mi ono nie potrzebne wystarczy że mam sieć na Pc :D.
 

Gnoyek

Użytkownik
Użytkownik
Ja byłem posiadaczem ps3 i jeżeli cię interesuje przeróbka (ktoś wyżej pytał) to aktualnie konsolę można przerobić tylko do softu 3.55 a już są nowsze aktualizacje bodajże 3.70 i jeżeli chcesz grać na psn to musisz mieć konsole z aktualnym firmware. I jeżeli zainstalujesz nowy firmware tracisz przeróbke. Gry które są na 3.55 są do hmm L.A Noire bo w tą ostatnio grałem. Reszta gier siedzi na kluczu 3.66 który nie został jeszcze zhackowany i szybko się nie zapowiada aby ten klucz został rozszyfrowany i powstał nowy CFW. I dlatego kupiłem xboxa (szkoda że slima :() hmm co jeszcze... Dla mnie nie liczyło się granie w sieci ja chciałem konsolke dla ex'ów. Ale jeżeli chcesz grać oryginalnie to ok. Polecam. Wielkim plusem jest to że jest blueray i nie musisz żonglować płytami tak jak to ma miejsce w xboxie. No i darmowy psn. Więcej plusów nie widzę. Grafika taka sama, konsola to samo potrafi.. No w klocku denerwuje mnie ze nie ma przeglądarki wrrrr....

I to by było na tyle. Jeżeli chesz kupować konsolę do "kopii zapasowych" to tylko już z cfw. Nie daj się naciągnąć na konsole nowe z oryginalnie wgranym 3.55 bo jak wgrasz przeróbkę to konsola będzie mogła tobie posłużyć co najwyżej za chlebak. Pozdro
 
L

lord-stickman

Guest
Właśnie zastanawiam się nad tym i dochodzę do wniosku że jeżeli kupić jedną grę w miesiącu z serii np.: Bestseller, klasyka itp To nie wychodzi najgorzej 100zł miesięcznie na jedną gre ;P
Nie wiem czy też tak macie, ale trochę wkurzający jest jak możesz mieć gier do oporu w cenie Cake DL VERBATIM i masz tych gier jak nasXane i potem tak faktycznie tylko niektóre doecniasz i przejdziesz, a reszta mimo że dobra to leży na półce i "wygląda" ;P Chyba bardziej się docenia kupione gry, nawet jak się trafi na gniota to i tak jest jakaś większa motywacja żeby przejść żeby skończyć, uzbierać calaka no i świadomość że do końca miesiąca innej gry nie będzie ;P

Nie miałem PS3 ale widzę że większość nawet jak miała to rezygnowała, raczej samych fanboy'ów tu nie ma więc może coś w tym jest? Ale nie wkurza Was wieczny update? Chodzi bardziej o strate czasu i wkurzenie że znów trzeba coś...
 

Do góry Bottom