xbox360 3Rod

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam konsole xbox360 w wersji core. Ostatnio chciałem ją włączyc ale pojaiwł sie 3rod! ??? Sprawdzałem kod błędu i jest to 0020. W serwisie (nie wiem czy to prawda) powiedzieli mi że są to luty. Czy da się to jakoś naprawić domowymi sposobami??
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: xbox360 3Rod

Gdyby sie dalo to naprawic domowymi sposobami to by za naprawe nie brali 200zl :)
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox360 3Rod

nie a taką odpowiedz mi chodziło :'(
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox360 3Rod

Domowymi naprawisz ją na bardzo krótki okres czasu, ale pamiętaj, że później jej już Ci nikt nie naprawi.

Ręczniki to już wyjątkowy prymitywizm. Już profesjonalniej jest do piekarnika płyte wsadzić :D
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: xbox360 3Rod

Dokładnie ja niesłuchałem osób na forum i udupiłem konsole diagnoza procek wgniecony w płyte płyta troche sie odkształciła do wyboru wymiana płyty za 300zł lub 450zł wymiana na nowego arcada wzialem drugą opcje i dostałem znizke o 35zł i flash gratis konsola na dniach powinna byc u mnie no chyba że kochana poczta nadal bedzie strajkowac.Podsumowując radze niekorzystać z domowych serwisów a wysłąc konsole do serwisu z allegro oczywiscie póki nierobiłęs reczników no chyba że masz 300 lub 450zł do wydania
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox360 3Rod

a słyszałem o jakims x-clampie i podobno trzyma to pare miesiecy...
znalazłem jeszcze jakiś sposób z gumką na tym forum ? czy to może cos pomoc??
 

Do góry Bottom