xbox360 elite - co go boli?!

Jedi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie podpowiedzcie co moze bolec konsolke ze zawiesza sie po ok 20 min (zamraza obraz) i tylko reset dziala, po resecie zawiesza duzo szybciej... Konsolke kupilem synowi w maju (Elite - nowa wersja 65). Jest flaszowana iextreme 1.4 i maly gra ok 2 godz dziennie... Nigdy nie bylo z nia problemu - najmniejszego, az do niedawna. Zmienilem dasha przez flascha (konsola nigdy nie byla podpieta do netu) i bylo ok - chodzila tak jeszcze miesiac i pojawily sie zwisy. Zwisy wystepuja przy graniu z plyta, przy graniu z HDD, przy odtwarzaniu filmow a nawet w samym dashu. Pierszy pojawia sie po ok 15-20 min, a kolejne juz nawet co 1-2 min. Konsola nie wyswietla zadnych bledow (3 rrod itp), jest caly czas zimna, nie grzeje sie - wiec co moze byc tego przyczyna? Poradzcie cos prosze
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
nie wiątpie w to że wersja 65nm na pewno mniej się poci ale to, że
jest caly czas zimna, nie grzeje sie
może oznaczać że ciepło nie wędruje dzięki radiatorom na zewnątrz konsoli tylko pozostaje w środu, a pod wpływem wzrostu temperatury na podzespołach, zaczyna się wieszać. również może to być zbliżający się rrod.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Podłączałeś kable? Od nowa jakbyś wszystko robił?
Masz kilka podpowiedzi, powiedz czy któraś się przydała.
HOP
SIUP
WUJEK GOOGLE

dziekuje?
 
S

S3Bols

Guest
ja mam falcona ale normalnie ogień leci z tyłu jak się gra ;) więc chyba masz coś nie tak. Jak kolega wyżej pisze coś jest nie tak z chłodzeniem. Może radiator sie poluzował. Dziwne tylko że ROD nie wyskakuje.
 

Jedi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No wlasnie dziwi mnie ze nie ma roda ani nic? "sloniu" - wszystkie linki juz oblecialem, zapytalem tutaj - dopiero po 2 dniach czesania netu, wiesz Twoje linki juz dawno obczytane... Kable podlaczalem na nowo, nawet zmienilem z HDMI na analogowy sygnal itd, postanowilem ja tez wyczaczyc od pradu na 2 dni - niestety wciaz to samo. Wentylatorki pracuja, jak wczesniej dzialala poprawnie pamietam ze cieplo zapitalalo i to niezle, w tej chwili obudowa jest zimna - a z tulu powiewa takie letnie powietrze... Moze jeszcze jakies podpowiedzi? Czy pozostaje juz tylko Juchy? :confused:
 
S

S3Bols

Guest
Mi teraz idzie ogieńz wentylatora od strony gPU a oc cPU letnie ;)

ja bym to rozkrecił, odpalił konsole i zobaczył co się dzieje dokrecił radiator itp zobaczył bym również paste pod radiatorami ;) i zmienił na Zalmana ;p
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Miałem to samo miałem Falcona,grałem trochę na nim i nagle obraz zamarzł potem włączam i jakieś artefakty ,i tak za każdym razem jak włączyłem xa ,jak wysłałem go do serwisu i okazało się że trzeba zrobić rebaling kwota (200zł)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Chciałem pomóc linkami :p
Mnie też gorące powietrze po 30 minutach leci, nawet mp3. Raz mi się konsolka zawiesiła jak był cały chłodny... Nie wiem czym to może być spowodowane... polecam serwis...
 

Fertille

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Premium od grudnia i dopiero po 3-4 godzinach grania leci takie w miarę ciepłe powietrze ;p a tak to chłodnawe ... ale rroda jeszcze nie było .. a gram często ;]
 

Jedi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
rebaling? hmm - czyli jednak serwis... Trudno - jak trzeba to trzeba, bo maly sie zaplacze. Wykluczylem jeszcze przed chwila wine HDD - odpielem odpalilem gre z plyty - to samiutko... Na nowego daschoarda chyba nie ma co winy zwalac? A jesli serwis - to jaki proponujecie w okolicy Wroclawia?
 

chomik01

Banned
Użytkownik
Ja nie długo zobacze czy umie tkie coś będzie występowało, bo że mam zimno w pokoju to nie powinno być problemów. A do tematu o myślę , że w twojej konsoli trzeba wymienić paste termo.... niepamiętm jaką bo możliwe że dlatego sie zwiesza bo zaczyna sie odklejać ale to są moje tylko przypuszczenia
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Co do serwisu we Wrocławiu:
1. SYNITOPS ul. Kazimierza Wielkiego 39 50-077 Wrocław
2. SKYNET ul. Zgodna 4 50-432 Wrocław
 

Jedi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzieki, jednak byly to pierwsze objawy nadchodzacego problemu 3 RROD. Udalo sie problem rozwiazac - konsolka zostanie wymieniona na nowke z najnowszymi chlodzeniami (gwarancyjnie), tylko trzeba poczekac 3 tygodnie...

dzieki za pomoc i zainteresowanie tematem

pozdrowka
 

Do góry Bottom