Xbox360 - kilka pytań co do gier, przeróbek

alieno^

Świeżak
Świeżak
Hej,
Po długiej nieobecności wracam do Xbox-a360, dziś po prawie ROCZNEJ przerwie znów go odpaliłem (nie odpalałem go przez to, że miałem obowiązki klanowe w grze Team Fortress 2, itp). No, ale wracając do rzeczy. Jest to Falcon @ 2009. Kupiony w styczniu 2010, przerobiony w marcu 2010 przeróbką Xtreme 1.5 (nie wiem, czy dobrze napisałem) i tutaj nasuwa sie pytanie - Da się jakoś zmodyfikować te najnowsze gry z innym wave takie jak Duke Nukem Forever, aby działały na moim xboxiku? :) Z góry dzięki za odpowiedź.

Aha i jeszcze jak by ktoś podał dobre gierki w przedziale 2010-2011 ;)
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Wszystkie nie licząc tych z zabezpieczeniem ap2.5 odpalisz. Tylko musisz zaktualizować dashboard do wersji 12625 np. z płytki crysis 2. Tylko nie pobieraj tej z xbox live bo usunie ci ixtreme.
No i jeszcze musisz spatchować grę do odpowiedniego wave - w twoim wypadku do wave 3.
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie nie licząc tych z zabezpieczeniem ap2.5 odpalisz. Tylko musisz zaktualizować dashboard do wersji 12625 np. z płytki crysis 2. Tylko nie pobieraj tej z xbox live bo usunie ci ixtreme.
No i jeszcze musisz spatchować grę do odpowiedniego wave - w twoim wypadku do wave 3.
Może ściągnąć ją nawet z RedTube byle żeby była 12625 , a nie 13xxx i lepiej z pena lub z płyty ściągnąć dasha , a nie z płyty z grą
I druga rzecz wave 2 jak już , ściągasz grę sprawdzasz Abgx360 przerabiasz 360wavepatcherem na wave2 i odpalasz , gry z AP 2.5 nie pójdą ci w ogóle na tej przeróbce po prostu trzeba mieć LT+ za 50zł i koniec do tematu
Gry z 2010 -2011 zależy jakie cie interesują MafiaII Ditr3 Shift2 i wszystkie gry jakie cię interesują każdego kręci coś innego więc poszukaj
Myślę że temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom