xbox360, mam RoD!

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Witam. moja konsola ma roda i blad 0020 . po wlaczaniu go nagle zaskoczył i normalnie chodził, wylaczylem go na chwile jednak po 15 minutach spowrotem 3rod . co to moze byc??
i drugie pytanie chce zalozyc gumke na pamiec i nie wiem czym rozkrecic srobki zeby plyta glowna odeszla sa to takie male srobki na tych wygieciach x ! pomozcie

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: xbox360, mam RoD!

Na kod 0020 eraser nie pomaga . Tu pomaga tylko reballing . Mysle ze zadnych kocykow nie stosowales?

Michał01

Użytkownik
Użytkownik

nie stosowałem ale sie zastanawiam :D aha konsola była w serwisie u kolegi i to sa zimne luty pod gpu ???

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

0020 to przerwanie polaczenia(lutow , sciezki czy czego kolwiek) na drodze miedzy procesorem graficznym(GPU) a jednostka centralna (CPU) . Najczwesciej jednak to GPU . Wiec trzeba to przelutowac jeszcze raz na kulkach z Pb (sa trwalsze , wieksza temperatura wytrzymuja)

Michał01

Użytkownik
Użytkownik

a jeszcze na drugir pytanie odpoiwedz . jak odkrecic te 4 czarne srobki zeby sie dostac do x clampa gwint jest mniejszy jeszcze i torx 10 nie pasuje :'(

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

musisz użyć torx t8

Michał01

Użytkownik
Użytkownik

skad wziasc torx8?????????????nie mozna czyms innym tego rozkrecic??

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Michał01 napisał:
skad wziasc torx8?????????????
wziąć a nie wziąść a skąd? ze sklepu...
PS."Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett" ;)

Michał01 napisał:
nie mozna czyms innym tego rozkrecic??
Młotek, wiertarka, nóż... Nie lepiej iść do tego sklepu?

Michał01

Użytkownik
Użytkownik

o to chodzi ze nie ma w sklepie :D nie da sie nożem ani wiertarką bo tylko wurobie gwinty :-\ ma ktos jeszcze jakiś pomysł?? ???

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Nie mów że nie ma w sklepie jak tyle co wróciłem z castoramy oglądając półki z zestawami od t8 do t20.

Michał01

Użytkownik
Użytkownik

ja nie chce zestawu tylko 1 torx8 a przy x-clampach jaki trzeba?? odrazu mowie nie ma u mnie castoramy ???

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

ja nie chce zestawu tylko 1 torx8
14zł - jeden torx
20zł - cały zestaw.

Kup cały zestaw(pojedynczego t8 łatwo nie znajdziesz) w jakimkolwiek sklepie, w makro też widziałem a więc pewnie w innych też są. Nie ma co kombinować przy takim sprzęcie domowymi sposobami...

Do góry Bottom