Xbox360 Nagrywanie zbyt dużych plików.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Smc180

Świeżak
Świeżak
Cześć, pobrałem ostatnio NBA2k14, które waży 7,77GB i po rozpakowaniu tego na dysku zajmuje powyżej 8,5GB.Nagrywam wszystkie moje gry IMGBurnem na płyty 8,5 GB (największa pojemność) i właśnie tutaj pojawia się problem, w jaki sposób nagrać tą grę na moją kupioną płytkę skoro, waży więcej niż pojemność tej płyty ? Czy da się to jakoś zrobić?, od razu mówie, że iHas mnie nie interesuje w zakupie.Pytam tylko, ponieważ jestem ciekaw czy jest jakiś sposób, aby zmieścić grę na tej płycie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Używaj opcji 'SZUKAJ', zanim o coś zapytasz... Takie tematy były tysiące razy.
Nagrasz to bez Ihasa, w IMGBurn przed nagraniem po prostu naciśniesz TrunCate.
A jaką masz wersje LT (przeróbki) ? Musisz mieć LT 2.0 lub 3.0 żeby gra odpaliła.
 

Smc180

Świeżak
Świeżak
Przepraszam, szukałem podobnego problemu, być może poprostu coś przeoczyłem.Mam LT 2.0, czyli mówisz, że jeśli zaznaczę tą opcje w IMGburnie, to płyta pomimo tego co napisałem, powinna się nagrać tak ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jest to gra XGD3, więc w .iso musi być topologia pod LT2.0 wgrana.

Poczytaj to:

http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
 

Smc180

Świeżak
Świeżak
A jeszcze jedno pytanie, czy przepuszczenie gry przez abgx zmniejszy jej rozmiar? ponieważ plik wciąż ma ponad 8,5 GB i przy uruchamianiu wypalania pojawił się komunikat, że brakuje miejsca.
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
Abgx nie zmniejszy rozmiar obrazu

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
A jeszcze jedno pytanie, czy przepuszczenie gry przez abgx zmniejszy jej rozmiar? ponieważ plik wciąż ma ponad 8,5 GB i przy uruchamianiu wypalania pojawił się komunikat, że brakuje miejsca.
Pisałem że będzie komunikat, wybierz opcje TrunCate.
Oczywiście zapoznałeś się z poradnikiem i zmieniłeś topologię na LT2.0 ?
 

Smc180

Świeżak
Świeżak
Po ponownej próbie według poradnika, udało mi się nagrać grę, wszystko dobrze śmiga. Dziękuje Bardzo za pomoc. Temat można zamknąć.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom