Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

przemli

Świeżak
Świeżak
Witam!
Jestem od niedawna użytkownikiem tego cacka.
Sprawdziłem już parę jego funkcji łącznie z media center oraz netem z miesięcznym darmowym trialem.
Powiem szczerze, że mam teraz dylemat bo nie wiem czy brnąć dalej w opłacanie netu GOLD live żeby mieć większe możliwości czy pójść w kierunku flashowania i poszerzać jego możliwości medialne w lanie domowym o ile jest możliwe z dostępnym na takich stronach softem. Powiem że zależy mi na tanim dostępie do gier poprzez "odpowiednie" strony i zrobieniem z Xboxa domowego centrum multimedialnego.
Czy po z flashowaniu właśnie mogę pozbawić się takich możliwości Xboxa360 czy dopiero po flashu staje się on potworem możliwości programowych?
Trochę odstrasza mnie to przywiązanie do obwarowań microsoftowych przy oryginale.
Proszę o pomoc w moim dylemacie i z góry dziękuję.
p.s. napęd powinienem mieć BENQ ponieważ xbox jest z marca tego roku
Pozdrawiam
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

Flash daje tylko (albo aż) możliwość odpalania kopi zapasowych. Reszta opcji xboxa zostaje bez zmian.
 

przemli

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

gangster6669 napisał:
Flash daje tylko (albo aż) możliwość odpalania kopi zapasowych. Reszta opcji xboxa zostaje bez zmian.
bez chyba możliwości dostępu do netu chyba tak? a jak wtedy z upgradem czyli aktualizacją jeśli chciałbym oglądać dvix xvid czy inne formaty czy soft z downloadu na to pozwala?
pozdrawiam
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

iXtreme 1.41 i masz z głowy straszek o banana na konsoli trzeba było trochę poczytać bo trochę stare info masz :D
 

przemli

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

a jeszcze jedno pytanko jaki warunek musi spełniać mój xbox ma mieć napęd BENQ tak? jeśli jest z marca tego roku (pagtrz pierwszy post) to raczej ma a jak mam sie upewnić?
jeśli mam już z flashować ją na tego ixtrema to od czego mam zacząć i co dalej zrobić?
a może mam już z flashowaną konsolę jak w takim przypadku to sprawdzić?
pozdrawiam
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

po pierwsze naucz się szukać po nie będziemy pisać 10 razy tego samego tutorialu w każdym temacie z osobna


bo jak nie umiesz znaleść tematu który jest tak widoczny to jak Ty chcesz flasha zrobić ?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

przemli napisał:
a jeszcze jedno pytanko jaki warunek musi spełniać mój xbox ma mieć napęd BENQ tak? jeśli jest z marca tego roku (pagtrz pierwszy post) to raczej ma a jak mam sie upewnić?
jeśli mam już z flashować ją na tego ixtrema to od czego mam zacząć i co dalej zrobić?
a może mam już z flashowaną konsolę jak w takim przypadku to sprawdzić?
pozdrawiam
Jak masz konsole z marca to siedzi w niej BenQ i mozesz go sobie sam przeflashowac w domu-szukaj w poradnikach. iXtreme-pozwala grac offline, jak i online na "piratach" bez obawy o bana.
 

przemli

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox360 premium 20 GB HDMI z 65nm 175W oryginał

cux napisał:
przemli napisał:
a jeszcze jedno pytanko jaki warunek musi spełniać mój xbox ma mieć napęd BENQ tak? jeśli jest z marca tego roku (pagtrz pierwszy post) to raczej ma a jak mam sie upewnić?
jeśli mam już z flashować ją na tego ixtrema to od czego mam zacząć i co dalej zrobić?
a może mam już z flashowaną konsolę jak w takim przypadku to sprawdzić?
pozdrawiam
Jak masz konsole z marca to siedzi w niej BenQ i mozesz go sobie sam przeflashowac w domu-szukaj w poradnikach. iXtreme-pozwala grac offline, jak i online na "piratach" bez obawy o bana.
Dzięki wielkie
 

Do góry Bottom