Xbox360 Problem z dźwiękiem POMOCY!!

PendziorixPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam Serdecznie.
2 Dni temu zakupiłem używanego Xbox'a 360 Elite. Posiadam telewizor HD (nie full hd), podłączyłem kabel component pod telewizor, obraz się ukazał, wszystko ok, lecz nie mam dźwięku.. posiadam też przejściówkę RCA mini jack do podłączenia głośników komputerowych przez kabel od xbox'a lecz też nie ma dźwięku :( Nie wiem dlaczego ;/ Myślałem że coś jest nie tak z TV ale widzę że nawet jak podłącze pod głośniki tą przejściówką to nadal nie mam głosu. Poradźcie coś.
 

chaos220

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno podłączyłes biały i czerwony kabel pod tv ?? Pożycz ewentualnie od kogoś kabel av i spróbuj zobaczyc czy na innym tez nie bedzie działać
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
może wyjście w xboxe popsute
 

PendziorixPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No mam podłączony kabel Component AV/HD... a jak ma być uszkodzone wyjście w Xbox'ie skoro mam obraz.. Ale nie wiem dlaczego tego dźwięku nie mam ;/
 

chaos220

Użytkownik
Użytkownik
Może Cie to zdziwi ale ale dźwięk idzie innymi stykami niż obraz ;P Spróbuj innym kablem się podłączyć
 

PendziorixPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmm.. czyli że połowa kabla odpowiedzialna za obraz HD działa a druga część componenta czyli (zielony, żółty, czerwony kabel RCA do starych telewizorów są niesprawne?)
 

Do góry Bottom