Witam.
Otóż mam taki problem z nośnikiem. Gdy wkładam płytę trochę się pokręci i koniec wyskakuje aby otworzyć napęd. Próbowałem kilka razy i nic.
jest jakaś rada, żeby zrobić to bez otwierania? Czy mógłbym wysunąć tacke i z dalekiej odległości ze sprężarki wyszyścić? Dało by to cos?
Pozdrawiam.
Otóż mam taki problem z nośnikiem. Gdy wkładam płytę trochę się pokręci i koniec wyskakuje aby otworzyć napęd. Próbowałem kilka razy i nic.
jest jakaś rada, żeby zrobić to bez otwierania? Czy mógłbym wysunąć tacke i z dalekiej odległości ze sprężarki wyszyścić? Dało by to cos?
Pozdrawiam.