Xbox360 RGH nie widzi pada

czajnik__

Świeżak
Świeżak
Cześć witam forumowiczów. Odebrałem dzisiaj swojego xboxa po 3 wizycie w serwisie. Problemem wysłania do serwisu było to że przestał się włączać. Teraz włącza się normalnie ale za to nie mogę go zsynchronizować z padem. Gościu w sklepie też nie mógł zsynchronizować i powiedział mi że na moim będzie działał. Dodam jeszcze że mogę włączyć konsole z pada ale następnie tylko mruga na padzie kółko podczas próby synchronizacji tzn kiedy na padzie biega dioda to jak nacisnę na konsoli przycisk od parowania to pad od razu mruga
Mój xbox to wersja slim e
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli możesz włączyć konsolę z pada to znaczy, że jest synchronizacja. Ponadto aby sparować nowego pada musisz nacisnąć przycisk synchronizacji na padzie jak i w konsoli
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Albo uszkodzony rf albo southbridge
 

czajnik__

Świeżak
Świeżak
Dzięki za pomoc okazało się że serwis nie docisnął modułu rf ogólnie za każdym razem musiałem coś po nich poprawiać :). Teraz pytanie z innej beczki jak do oryginalnego dasha dodać freestyle dash ? Dodam że freestyle uruchamiam teraz poprzez xex menu z biblioteki gier a chciałbym aby dash był tak samo uruchamiany
 

Do góry Bottom