XBOX360 slim 4GB z RGH i problem z Title Update

y3gor

Banned
Użytkownik
Witam

Posiadam xbox360 4GB z RGH jak wiadomo nie mam on dysku tylko pamieć wew czy jakoś tak. Nazywa się ona OnBoardMU i mój problem polega na tym ze jak w FSD 3 pobieram TU i po pobraniu daje aktywacje najnowszego TU to niby znaczek xboxa się podświetla że jest aktywny ale po włączeniu gry okazuje się że nie jest. I chciałbym wiedzieć gdzie robię błąd lub coś nie tak ponieważ nie mogę pograć na LiNK bo wszystko działa ale jak chce się podłączyć do jakiegoś serwera to otrzymuje komunikat że potrzebuje nowszej wersji gry. Z góry dziękuje za pomoc.
 

y3gor

Banned
Użytkownik
nikt nie jest w stanie udzielić mi pomocy w rozwiązaniu mojego problemu... :/
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
W fsd czasami nie ma najnowszych
 

y3gor

Banned
Użytkownik
są najnowsze TU, ale chodzi o to że jak daje by ten najnowszy TU był aktywny to on się podświetla i niby ok i włączam grę i potem jak wchodzę w multi to jak wejdę na danego hosta to pisze mi że mam za stara wersje gry
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jakby miał najnowszy, to byś go miał. pobierz sam i wrzuć na pamięć
 

y3gor

Banned
Użytkownik
no właśnie są najnowsze, FSD mi pobrało samo i mam 3 Tu do Borderlands 2 np i najnowszy to version 3 i po aktywacji jego podświetla się znaczek X przy tym TU włączam grę i nadal jest wersja gry 1 a nie 3. A gdzie mam wrzucić te TU jeśli sam je pobiorę?
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Pobierz ręcznie
 

y3gor

Banned
Użytkownik
no dobra pobrałem ręcznie ale gdzie jej mam wgrać dokładnie... ?
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
podbijam temat
 

Do góry Bottom