• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

XBOX360 vs PS3 ( porownanie )

Status
Zamknięty.
P

Piri001

Guest

Co wy na to ?

A teraz cco Wy na TO ?

P

Piri001

Guest
Odp: XBOX360 vs PS3 ( porownanie )

Tak :) . Probowalem tez mlota jozefa :D, ziemi :D :D i samochodu :D :D :D :D . Nadal nie dziala :mad: ale juz sie trzy swiatla nie swieca :) . Tylko ze jak podlacze do sieci to pradu nie ma . Wiesz moze o co chodzi ??? ?

A tak naprawde to xbox jakos zaczął chodzic tylko ze ja nic nie zrobilem oprocz tricka z recznikami . I tutaj naprawde nie wiem o co chodzi ???

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

Piri001 napisał:
Tak :) . Probowalem tez mlota jozefa :D, ziemi :D :D i samochodu :D :D :D :D . Nadal nie dziala :mad: ale juz sie trzy swiatla nie swieca :) . Tylko ze jak podlacze do sieci to pradu nie ma . Wiesz moze o co chodzi ??? ?

A tak naprawde to xbox jakos zaczął chodzic tylko ze ja nic nie zrobilem oprocz tricka z recznikami . I tutaj naprawde nie wiem o co chodzi ???
Naprawa na allegro kosztuje 200zł :eek: czyli tyle co jeden orginał

arni100

Użytkownik
Użytkownik

niema co się rozczulać nad tym która konsola ma lepszą grafikę, każda z nich ma swoje unikalne gry ,których konkurencja zazdrości

Status
Zamknięty.

Do góry